Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 222222

36 tydzień ciąży...

Polecane posty

Gość 222222

czuję się fatalnie... wszystko mnie boli z przeciążenia - plecy, brzuch, nogi, stopy... chciałabym już urodzić żeby te męki się skończyły... :o a tu jeszcze miesiąc czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtegetg
Miesiąc albo i nie. Też tak myślam a w momencie gdy poczułam że już nie mogę się gorzej czuć, odeszły mi wody i urodziłam. To był koniec 37 tygodnia. A tak w ogóle to powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dzięki :) ja codziennie mam takie myśli :) nie no, żartuję... czasem trafi się jakiś lepszy dzień :) w sumie nie powinnam narzekać, nie spuchłam, podobno ładnie wyglądam, tylko brzuch mi urósł i piersi, przytyłam 16 kg więc średnio i nie widać tego... ale te przeciążenia mnie wykańczają... i jeszcze kość łonowa boli jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdffsssssssgfgfg
ja jestem w 25tygodniu ciazy i jako tako sie czuje:( Ja za to boje sie zblizajacego porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
heh w 25 tyg to się super czułam chociaż brzuszek już był dość spory :) ja porodu się nie boję... znaczy boję się czy wszystko dobrze pójdzie i czy dziecko będzie ok... z sobą jakoś sobie poradzę :) tak naprawdę to czekam na to jak na zbawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
hmmm widzę że wszystkie są super zadowolone :) więc pewnie tylko ja tak mam... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrotce zatesknisz za brzuszkiem uwierz:) ja niedawno nosilam go przed soba a teraz moja 3 miesieczna cora wierci sie kolomnie :)Jeszcze chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
wydaje mi się że nieprędko zatęsknię :) co najwyżej za okresem sprzed brzuszka :D a teraz każdy dzień dłuży się jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale Cię rozumiem... ja jestem w 34 tyg i mam tez już serdecznie dość :O tym bardziej, że całą ciążę przeleżałam... Bardzo bym chciała już być po. Choćby zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki naprawdę zatęsknicie za stanem błogosławionym . mi bardzo brakuje brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×