Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana grubaska

kto zna NAPRAWDĘ SKUTECZNY sposób na schudnięcie?!

Polecane posty

Gość ja też się
nic. najlepiej w ogóle wyeliminować cukier. Chyba że już koniecznie musisz to naturalny cukier np. z trzciny brązowy - jest dość drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosta rada
zamiast słodzika najlepsza jest Stevia, to hit obecnie to naturalny produkt roślinny, zawiera zdrowy cukier sto razy słodszy od fruktozy, nadaje się nawet dla cukrzyków, nei zawiera kalorii poczytaj w necie sama przymierzam sie by to kupić i używać do ciast, muszę poszukać w jakimś sklepie ze zdrową żywnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
mam w domu bieznie - ale mam dosc umiesnione nogi i nie chce ich dobic - czy bieznia to zly pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się
nie. Możesz na niej spokojnie ćwiczyć, najlepszy efekt robiąc ćwiczenia z róznym natężeniem tzn np. 3 minuty spokojnego marszu, potem 3 min szybkiego biegu, znów marsz i bieg i tak z pół godz lub więcej jak dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się
z tym, że ja najpierw wybrałabym sie do dietetyczki, żeby ustaliła ci dietę dobrą przy twoim stanie zdrowia. Bo z tym róznie bywa. i może się okazać że schudniesz ale sieta będzie miała negatywny wpływ na stan zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
ale boje sie ,ze przybedzie miesni na nogach a tego nie chce za nic w swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
ile kosztuje taka wizyta? czy mozna zalatwic ja przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie sluchaj glupich porad i nie odstawiaj weglowodanow. tylko weglowodany zmuszaja tarczyce do pracy. na diecie niskoweglowej dopiero sie zalatwisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenhappuch
Gorąćo polecam dietę Duncana (białkową, proteinową). Jest niezwykle skuteczna i nie cierpi sie głodu .... Gorąco polecam! Sama sporo na niej schudłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko_30_wiosna
Prosta rada a czy te filety rybne rozmrażasz najpierw ? A masz może jeszcze jakieś podobne przepisy ? I na ryby i na pierś z kurczaka bo też mam w diecie sporo białka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
ten duncan jest taki rewelacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te zlote srodki na odchudzanie to smaic mi sie chce hehe, dobra rada dalas najlepsza rade jaka czytalam od tygoni hehe, bo grubaski to by chcialy nic nie robic i chudnac :) a zeby zrzucic co nieco nie musicie zakladac codziennie po kikladziesiat topikow jak schudnac tylko poczytac o zdrowym odzywianiu,pic duzo wody niegazowanej,troche ruchu kochane przede wszystkim i efekty murowane:) powodzenia grubasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
nie jestem typem osoby ktora uwaza ,ze mozna nic nie robic i chudnac! sa jednak diety wspomagajace ten proces i oto mi w tym topiku chodzi. to moj pierwszy taki topik na kafe wiec nie trafilas z uwaga :P moje drogie ...z tego co czytam duncan kaze ograniczyc w II fazie chyba weglowodany...a ja nie powinnam ich odstawiac ze wzgledu na tarczyce. jaka wiec dieta dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana grubaska
jak wyglada kwestia spozywania alkoholu w stosunku do odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dukanie odstawia się węglowodany w I fazie, w II mocno ograniczone. o konkretnej diecie porozmawiaj może z lekarzem, żeby jeszcze bardziej po zdrowiu nie poleciało. najrozsądniej będzie stosować to, co dobra rada zaproponowała. no i w sport zainwestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja Serafinowicz
Witam, Zgadza się, dieta+ wysiłek fizyczny to podstawa odchudzania. Możemy też wspomóc pracę organizmu; zielona herbata, guarana, grejpfrut, cykoria czy herbata Yunnan, to tylko niektóre ze znanych roślinnych wyciągów wspomagających odchudzanie. Stosować je wszystkie możemy w całkowicie bezpiecznych preparatach Elavia Intensive i Elavia Anti Yo-yo opartych wyłącznie na naturalnych roślinnych wyciągach tradycyjnie zalecanych na odchudzanie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Alicja _____________________________ eRzecznik marki Elavia 4321 Slim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam przyjmujac suplement be slim zielona kawa i chodzac 3 razy w tygodniu na fitness co wazne: nie podjadałam wieczorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam zielona kawę w kapsułkach z american Booster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darija
Licz kalorie... 7 tygodni -7 kg na diecie 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tk do konca nie da sie wyliczyc co do 1 kcal, chyba ze ktos w nich juz siedzi jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farta
Na odchudzanie to ja bym polecała wydać trochę kasy na platformę Schumanna i w ogóle pakiet Oaza. Świetna rzecz. Na portalu www.140longlife.eu są wymienione wszystkie korzyści ze stosowania zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvd
Hej. Ja długo nie mogłam się przekonać do jakiś domowych maszyn do ćwiczeń, ale siostra mnie namówiła jakiś czas temu na platformę wibracyjną Vibramagic. Powiem, że niespodziewanie dobrze działa. W końcu moje uda nabrały ładnego kształtu, no i poprawił się też wygląd brzuszka. A ćwiczę dopiero kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszkunia
Drogie kobitki, mam problem. Mój młodszy brat cierpi na otyłość. Jak już wcześniej wspomniałam w innym temacie mój mąż schudł na therm line man i przy diecie i zaczął chodzić na siłownię. Efekty były super. Ale mój brat nie chce nawet o tym słyszeć Sad nie chcę żeby mu się pogorszyło ze zdrowiem :( . Żadne krzyki, płacze i szantaże ani prośby nie pomagają. Ja wiem, że to jego życie, ale to mój brat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gequ
Przede wszystkim dużo ruchu oraz dobre odżywianie. W moim wypadku dużo dała także piperyna. Na tej stronce piperyna.visiomedica.pl jest dobra i w sumie w korzystnej ofercie cenowej. Zamówiłam już drugą partię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jakiegoś złotego i cudownego środka na to żeby schudnąć. Bez diety i ćwiczeń się nie obejdzie. I raczej nie warto się głodzić bo tylko spowolnisz metabolizm. Mniejsze porcje, zbilansowana dieta, ograniczenie cukrów, dobrym sposobem jest liczenie kalorii. No i oczywiście ruch. Na samej diecie też schudniesz ale dzięki ćwiczeniom ujędrnisz ciało i sprawisz, że efekty będą szybsze. A jeśli dieta i ćwiczenia słabo na ciebie działaja to może właśnie wina nieprawidłowego metabolizmu. Wtedy polecam jakiś naturalny wspomagacz. Np młody zielony jęczmień, popularny ostatnio. Możesz kupić w tabletkach (ja polecam Green Barley Slim) albo ewentualnie pić sok z wywaru ale smak ma okropny. Poprawia metabolizm i przy okazji to prawdziwa bomba witaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata921
Może i z bez ćwiczeń i drastycznej diety nie ma takich efektów jak jedzenie regularnie 5 posiłków plus stosowanie suplementu Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl ale ja widzę i tak rezultaty 8kg w miesiąc to dużo jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast cukru używam stewii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularne posiłki, zdrowe żywienie, woda, treningi= piękne i zdrowe ciało. Należy pic około 2l wody, najlepiej takiej, która ma zbliżone pH do ph krwi, wtedy organizm jest dobrze odżywiony. Takie parametry ma Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×