Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stylistka/projektantka M

stylizacja dla Pań, któe chcą odmienić swoje życie

Polecane posty

Gość stylistka/projektantka M

Witam. Piszę do wszystkich Pań ale także i Panów, którym dotychczasowy wizerunek nie sprawia satysfakcji . Moda i dobry wygląd czasem jest nie tylko pojęciem wizualnym ale często psychicznym. Niekiedy problemem z zaakceptowaniem swojego wyglądu, a to bardzo często tworzy różne problemy w sferach prywatnych bardzo często równiez w związkach ( gdy kobieta nie czuje sie atrakcyjna to i mężczyźni przestają ją taką widzieć) Stylistów jest w Polsce niewielu, ale ich ceny sa zwykle dosyć kosmiczne wiec nie każdy chcąc zwykłą poradę może sobie na nie pozwolić. Czasami nie trzeba robić zakupów ze stylistą niekiedy wystarczy zwykła konsultacja, na której poruszy się podstawowe istotne kwestie. Stylista to też dobry psycholog, który musi zmienić nie tylko zewnętrzny wizerunek uatrakcyjnić i dać kobiecie poczucie piękna, ale równiez dotrzec do wnętrza gdzie odbywa sie cały proces zmiany. Konsultacje odbywać się moga zarówno osobiście jak i poprzez rozmowę internetową, która wielokrotnie oszczędza czas i daje mozliwosc pomoc wiekszej liczbie osób. Nie przedłużając zapraszam wszystkie ciekawe i pragnące zmienić siebie niewielkim czasem kosztem Panie na konsultacje oraz zapoznania się z pozostałą ofertą, która znajduje się na stronie www.touchoffashion.pl Jeśeli mają Państwo szczegółowe pytania to zapraszam do kontaktu mailowego, któy znajduje się na stronie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika niuśka
mam pytanie odnośnie tej konsultacji internetowej. W jaki sposob to sie odbywa ? Widzialam na stronie ze Pani jest w Bielska ja mieszkam w Tarnowie wiec na taką wizyte to ciutke daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylistka/projektantka M
Zwykle klientka wysyła wcześniej 3 swoje zdjęcia w jakimś obcisłym stroju z przodu z tyłu i z boku na tej podstawie ja analizuje jej sylwetkę umawiamy sie na jakiś termin i ( przez gg lub skypa) omawiamy jej wady zalety oraz dopasowanie garderoby, wszystko zalezy tez o jaki rodzaj konsultacji chodzi tak czy inaczej ja msze miec min te 3 zdjęcia zeby móc na ich podstawie wysunąc ocenę. Oczywiscie kontakt osobisty ma wiecej zalet jednak taka forma rowniez przynosi bardzo d0obre rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenqaa zabolaloby
ile trwa takie spotkanie? Bo ja wlasnie sie juz od dawna zastanawialam nad wymiana szafy i zeby cos z soba zrobic, ale nie mam pomysłu i nie moge sie zebrac w sobie. I takie mam jeszcze pytanie czy jest jakas roznica w cenie w spotkaniu osobistym lub przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irenqaa zabolaloby
konsultacja ma ta samą cenę rózni sie tylko troche czas, osobista trwa 60 min internetowa trwa do 30 min dłużej ze względu ze piszemy a nie rozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×