Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaaaaallla

Czy 16 lat różnicy to aż taka wielka przepaść?

Polecane posty

Gość lalalaaaaallla

Poznałam wspaniałego mężczyznę niestety jest między nami 16 lat różnicy, ja tego nie czuję, gdy z nim jestem. Świetnie się dogadujemy. Mamy podobne poglądy na życie, wartości i cele. Boje się jednak czy tak będzie zawsze. I czy moi rodzice zaakceptują ten związek. Nie wiem czy warto brnąć w to, a ja powoli się w nim zakochuje. I widzę, że jemu coraz bardziej na mnie zależy. Co o tym myślicie? Nie uprawialiśmy jeszcze seksu. Ja nie potrafię tak szybko, a on to szanuje i nie nalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
i ile on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
ja 24 on 40. W sumie byłam tym zdziwiona bo wygląda na max 35..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
Czy przepaść, nie wiem, na pewno różnica jest duża. To że się dogadujecie, to jestem w stanie uwierzyć, bo miałam podobnie, tzn. na zasadzie znajomości, a nie związku, z dużo starszym facetem. Ale uważam też, że trzeba mocno kochać żeby to przetrwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat?
Troche za duzo, ale to nie moja sprawa. Najpierw badz w 100% przekonana, czy on nie chce sobie poruchac mlodego cialka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
No to nie jest najgorzej, bo w Twoim wieku zaczyna myśleć się poważnie, to znaczy w pewnym stopniu podobnie, jak po 30.On jest wolny, tzn. nie po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjątki na pewno się zdarzają. ja jednak odradzałabym związek z facetem który mógłby być twoim ojcem... Sama ta myśl wystarcza że starsi faceci są nieatrakcyjni dla mnie (no oprócz aktora który gra gr house no i tego przystojniaka z gladiatora ;) hihi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
on jest 15 lat po rozwodzie. Ale ślub miał cywilny i marzy mu się kościelny. I jeszcze 3-4 dzieci trochę dużo hehe. W sumie jakby tak patrzeć to gdyby się związał ze swoją rówieśniczką to nie za bardzo było by mieć szanse na potomstwo tak liczne. Ale to tylko moje gdybanie. Jestem ostrożna i zdystansowana. To trwa już spor czasu. I ja nie wiem już co mam robić. Nie chcę potem wyjść na wykorzystaną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez nie polecam. bylam z facetem ode mnie 17 lat starszym przez 3 lata. na poczatku super, fascynacja, imponowal mi swoja dojrzaloscia i takie tam. Na swoj wiek tez nie wygladal,. rozstalismy sie rok temu i nie zaluje, za bardzo tatusiowal, i pomysl sobie co bedzie za 20 lat :) Ty jeszcze spoko laska a on stary dziad bo wtedy juz roznice wieku bedzie widac po wygladzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfdbhj,
16 to już trochę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam30stka
Mam znajomych u których różnica wieku wynosi 17 lat i świetnie im się układa, już od paru lat. Rodzice dziewczyny też dosyć łatwo zaakceptowali faceta. Tyle, że on uprawia dosyć specyficzny wolny zawód, w związku z czym ma w sobie dużo z wiecznego chłopca, może dlatego nie czuć tak bardzo tej różnicy wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfdbhj,
BrownSugarPrincess Ona za 20 lat będze stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
xsfdbhj, czasami te kobiety po 40 są atrakcyjniejsze niż 20 ... nie uważam żeby moja mama była stara a jest dobrze po 50... Gratuluje podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Kant dupy w ch*ja co dokładnie masz na myśli? Chce mnie wybzykać i zostawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfdbhj,
czasami :classic_cool: ale porównując do tych brzydkich młodych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozwodzie facet z 4 dzieci to mysli juz tylko o poruchaniu. bo dzieci juz ma. wiec ten temat dla niego zamkniety. kobieta, jak bedzie potrzeba to i byla pomoze. po rozwodzie, znaczy juz raz narozrabial. a bajki to bedzie ci wciskal takie jakie chcesz uslyszec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duuuuuzo
Chce Cie tylko puknac,do tego to jest roznica pokolen moglby byc twojm ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona starszaaa
Ja mam odwrotnie. Narzeczony jest 15 lat młodszy. Mi to odpowiada ale 15 lat starszego to bym juz nie chciała. Nawet 5 lat starszego bym nie chciała. W wieku 40 lat kobiety juz wola młodszych wiec na kilka lat taki zwiazek jest OK potem zmienisz go sobie na innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
joozio ale on nie ma dzieci. On chce mieć dzieci przynajmniej tak mówi. Żona stwierdziła, że to nie to i się rozwiedli. Nawet jeśli on by chciał sobie pobzykać to warto by było tyle czekać? Mi się nie śpieszy aby pójść z nim do łóżka.. Ciągle jesteśmy w kontakcie jak nie przez koma to realnie. Nie wydaje mi się aby kogoś jeszcze bajerował. Bo zawsze ma dla mnie czas. Jestem zmieszana tym wszystkim.. Najgorsze jest to że dawno z nikim tak się dobrze nie dogadywałam. I pewnie to mnie pcha do niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie ma dzieci to mozesz spobowac. jesli chcesz miec pewnosc to musisz go uswiadomic, ze predko sobie nie pobzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfdbhj,
ona starszaaa W tym wieku to możesz być na jednorazowe wyruchanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
jjllkkku wierzysz, że on jest z Tobą z miłości ? Jak Twoja rodzina zareagowała na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghrthtghfr
między mną a moim przyszłym mężem jest 11 lat różnicy, wcale mi to nie przeszkadza. Skoro dogadujesz się z nim wspaniale i się rozumiecie, czujesz się szczęśliwa to po co masz to kończyć? by trafić na kolejnego gówniarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzę bardzo na urodę
Zdarzają sie ogromne różnice wieku w obie strony zalezy co kto lubi. Wśród aktorów teraz panuje moda na młódki i nie zastanawiaja sie co będzie za 10 lat. Mam w rodzinie 3 przypadki że kobieta jest starsza - nawet 17 lat i tez im to nie przeszkadza - sa juz 5 lat po slubie a on kocha ja tak samo jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalaaaaallla => Nawet był, choć to ona miała nasrane w głowie. Tyle, że wmawiać sobie dorosłość, a dorosłym być to dwie różne rzeczy ;) kobiety mają dziwne dojrzewanie (znakomita większość). Najpierw szaleją za młodu, później zaczyna im mocno bić zegar biologiczny, więc się szybko "stabilizują", a potem znów szaleją, jak dupa zaczyna się im marszczyć. Coś z tak niestabilną biochemią raczej zbyt wielkim zaufaniem nie można obdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_32
między mężem a mną jest podobna różnica mamy dwójkę dzieci i jesteśmy bardzo szczęśliwi i kochamy się ;) dojrzały facet może ci dać o wiele więcej niż niedojrzały rówieśnik. nie martw się my kobiety szybciej się starzejemy i częściej chorujemy. w dobrym związku różnice zacierają się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymenna z
Koleżana całe lata utwierdzała wszystkich,że jest taka szczęśliwa ze swym starym facetem(17 lat różnicy)z jednej ciązy wpadała w drugą . W przeciągu kilku lat miała już czwórkę dzieci, była zmęczona,pomarszczona,wychudzona. Pewnej nocy obudziło mnie walenie do drzwi to ona stała z dziecmi szukając schronienia przed mężem.Tej nocy opowiedziała mi jak naprawde wyglądało jej życie z tym tyranem. Pomogłam jej załatwic miejsce w domu samotnej matki. Rozwiodła się i dziś jest naprawdę szczęśliwą mężatką z rówieśnikiem. Nie polecam związku w który facet jest starszy więcej niż max 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymenna z => Już wierzymy, zwłaszcza, że pomarszczona i przedwcześnie postarzała kobieta z czwórką dzieci znalazła amatora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasio Flejtuch
Ja odradzam. Ty zrobisz jak zechcesz, każdy uczy się na błędach. Może to Ty kiedyś będziesz odradzac jakiejś młodej lasce by nie popełniała tego błędu . Nie życzę Ci tego ale ...może tak byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×