Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaaaaallla

Czy 16 lat różnicy to aż taka wielka przepaść?

Polecane posty

Gość a ja powiem wam tak
Kiedyś inaczej myślałam, ale... Taka różnica wieku jest między moim wujkiem i ciotką. Zaczęło się od układu szef-sekretarka ;), kryzys wieku średniego, zostawił dla niej żonę i dzieci (tamto małżeństwo- jak mówią- było już fikcją). Początkowo nikt im szans nie dawał, taki romans który się skończy szybciej niż się zaczął i w ogóle. A teraz mają 40(!) rocznicę ślubu, dzieci, wnuki i w ogóle wydają się być cały czas w sobie zakochani ;) Także teraz już nic nie mówię i nie osądzam nikogo, niech każdy żyje jak uważa, w końcu to jego życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ja ci powiem , ze choc jestem ze starszym parterem 16 lat to dla mnie osobiscie troche za wiele. To nie znaczy ze tobie sie nie uda. Sorry nie czytalam calego watku wiem tylko ze masz 24 lata... ********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo wg mnie. Może nie teraz, nie na chwilę obecną, ale potem? Nie wątpię że są osoby którym się udało. Ale na moje oko, wyjątki potwierdzają regułę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylem 5 lat w zwiazku gdzie roznica wieku byla 13 lat.rozpadlo sie bo wyjechalem do pracy.na dlugo.Dzis mam 38 lat.ale szczerze chcialbym zone wladnie mlodsza z 15 lat.Pewnie malo realne ale nigdy nie mow nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie startuje do dziewczyny, która jest ode mnie młodsza o 13 lat. Ona ma 28. I cóż...ona nie chce nic zaczynać, bo wymyśliła sobie, ze to za duza roznica. Nieważne, ze dobrze nam sie rozmawia, śmieje, jest sporo podobieństw. To dla niej nieistotne. Ona juz sie martwi co bedzie za 15 lat. A skad gwarancje, ze dożyjemy??? Ja w ogole nie wyglądam na swój wiek. Z zachowania jestem młody facet. Uprawiam sport, mam fajny zawód. Pełen luz. A ona nic, null, zero :( Nie moge przestać o niej myślec. Uwielbiam jej imię: Ola :) A do tego jest najpiękniejsza Dziewczyna na świecie :) Widać nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moich rodzicow dzieliła różnica 18 lat ( mama wyszła za mąż w dniu swoich 18 urodzin! )- tato miał 36 ( stary kawaler )- przeżyli razem 52 i pół roku! Miałam najcudowniejszych rodziców na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat (maksymalnie dają mi 33), niedawno poznałem fantastyczną, piękną i mądrą kobietę o 15 lat młodszą. Rewelacyjne nam się rozmawiało, obydwoje mamy ogromną wrażliwość i empatię, niestety stwierdziła, że taka różnica wieku jest nie do zaakceptowania. Bardzo mnie to zasmuciło, ale nie dałem Jej tego odczuć aby w żadnym razie nie miała poczucia winy. Smutne, kiedy to wiek staje na drodze szczęścia. Nigdy nie spotkałem takiej kobiety i pewnie nigdy nie spotkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam większych bzdur. Nie wiaz się z nim bo za stary, za młody, bo rozwodnik, bo stary kawaler, bo za biedny bo za bogaty bo to tamto. ... Jakieto ma znaczenie ? JJeśli się kogoś kocha to różnica wieku nie ma znaczenia. A jeśli partner będzie młodszy od ciebie i będzie miał wypadek lub zachoruje i staniesz się pielęgniarka dla młodego to co ucieknie sz bo najważniejszy sex itp ? gratuluję podejścia. W miłości zawsze jest poświęcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między moimi rodzicami tyle jest, tata wciąż wygląda młodo, ale mama mówi, że ponownie by się nie zdecydowała na taki związek. Większość jej koleżanek z mężami starszymi o 10 lat to już samotne wdowy (ja się urodziłam późno, wcześniej mój brat i te koleżanki i ona są już po 60). Bardzo im źle z tą samotną starością, a faceci w ich wieku mają żony albo nie żyją. Ja sama wolę młodszych mężczyzn, mężczyźni żyją 10 lat krócej. Poza tym wystarczy porównać facetów z mego rocznika (20+) i 10 lat starszych (30+). Starszych facetów nie uczono gotować, to mama, żona wszystko robiła. Są też mało zadbani, nieładnie się ubierają, rzadko chodzą na siłownię. Młodsi faceci więcej wymagają od siebie. Poza tym ci wolni starsi których ja poznałam nie nadawali się do żadnego związku. Nie szukali kobiety na partnerkę tylko żeby się pospotykać bez zobowiązań i wydawało im się, że jak młodsza, to nie będzie chciała nic poważnego. Tak że ja odradzam starszych, mało tam wartościowych i wolnych,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zadna roznica wieku. Ile jeszcze tak glupich tematow powstanie. bedzied 100 i 84, oboje beda starzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile jeszcze głupich odpowiedzi (ty) powstanie ostatni gościu na odkopanych tematach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka roznica, prawie moglby byc twoim ojcem.to niepowazne z jego strony brac sie za takie mlode, leci na mlode cialko bo roznica w mentalnosci jest ogromna.bo o czym 40 latek moze rozmawiac z 25 latka?raczej bliskosci duchowej tu nie bedzie.a pomysl, sama bedziesz 40, jescze niestara babeczka a facet dziad pod 60.tez mialam taka sytuacje i 30 vs 40 bylo ok, ale 40 vs 50 juz nie Mloda jestes, co ci sie spieszy, jeszcze znajdziesz odpowiedniego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu odpowiadasz? temat sprzed 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co wyliczsz glupku, niewazne sprzed kiedy temat. To zadna roznica wieku nie jest, bedzie 100 i 84.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogl by byc jej ojcem, bez przesady, chyba ze jako dziecko zabral by sie za robienie dzieci. To nie jest duza roznica wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co to za glupie wyliczanie co bedzie kiedys, rownie dobrze mozna wyliczyc ze kiedys bedzie 100 i 84 a wiec dwoje starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi

BrownSugarPrincess => Skoro mówisz że tak wolno się starzeje i trzyma formę to może za te lat 20 różnica nie będzie tak widoczna :) Poza tym proszę wyjaśnić definicję do kiedy kobieta jest spoko laską a od kiedy mężczyzna starym dziadem, bo wydaje mi się wszyscy się starzeją, a niektórzy nawet nieco inaczej skoro dożywają sędziwego wieku w niezłej formie.

ona starszaaa => Nie tylko kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×