Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaaaaallla

Czy 16 lat różnicy to aż taka wielka przepaść?

Polecane posty

Gość nie nie nie nie nie nie
nie polecam, po co ci taki stary dziad, jestes mloda, znajdz sobie kolesia kolo 30, w sam raz bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko z ciekawości: ile lat starszy był twój facet? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie nie nie nie nie
do kogo to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frappe*
Nie słuchaj rad kafeteriowych specjalistów, którym znowu w życiu coś nie wyszło. Słuchaj serca, bądź ostrożna i poznawaj go.. we wszytskich sytuacjach. Jeśli to prawdziwa miłosc, to różnica wieku jej nie przeszkodzi. Jeśli to tylko zauroczenie, szybko ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea__
Moja historia jest zupełnie inna, bo mój facet jest tylko rok starszy, ale za to jest obcokrajowcem. I muszę Ci powiedziec, że wszyscy na nasz związek reagowali tak samo: NIE NIE NIE, dziewczyno, zdradzi cie,albo zostawi, albo pobzyka i zostawi, albo uprowadzi i zostawi.. Jednak milosc byla silniejsza, jestesmy juz wiele lat w zwiazku i jestem najszczesliwasza na swiecie i facetem ktorego kocham. zycie trafnych wyborow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
lubię ssać hemoroidy wiszące z doopy starym dziadom :) jednocześnie on swoją kulą wertuje mi odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie nie nie nie => Do Jasia Flejtucha. Raczej nie sądzę, że, żeby człowiek mógł dawać rady nie bazując na własnym doświadczeniu. Cóz, pacholęta z mikrobami lubią dąć upust zalewającej ich żółci na tego typu tematach. Niektórzy z bycia idiotą zrobili sposób na życie. Na miejscu poniektórych zastanawiałbym się raczej: "jak" zadupczyć, niż "dlaczego" one idą z innymi. Nie można myśleć o dwóch sprawach na raz ;) Choć prawdę mówiąc w "tych" sprawach myślenie tylko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_32
Różnica wiekowa między mężczyzną a kobietą powinna być. Wynika to z psychologii płci, kobiety są bardziej dojrzałe niż rówieśnik. Znam kilka par gdzie różnica jest powyżej 6 lat i naprawdę tam nie ma awantur, kłótni. Mają kilkoro dzieci, są majętni. Zobaczcie ludzi młodych co teraz wchodzą w życie dorosłe... rozwody, wspólne męczarnie, brak kontroli nad niezdrowymi emocjami, częste wizyty w PZP... ostatnio w medycznym periodyku czytałam, że najwięcej zdrad jest właśnie w tym młodym wieku a co za tym idzie zakażeń HIV... oczywiście nie można uogólniać, jednak wyjątki potwierdzają regułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassermana
bosz...jakie wsiowe poglądy...trzeba wybierać za męża dużo starszego bo statystycznie nie będzie zdradzał, najmniejsze prawdopodobieństwo, wyszalał się,teraz nie za często mu staje to więcej pieniędzy da na dzieci czuje sie bezpieczniejsza :-O żenada dopiero ja mam faceta 4 lata młodszego i jesteśmy szczęśliwi i wyglądam i tak jakbym była młodsza więc stawianiu tu jakiś chorych priorytetów rodem z muzułmanizmu jest śmieszne cieszyć sie że że jestem z facetem który już nie może poderwać innych, wątpliwa sytuacja, jeszcze może sie nim opiekować i pielęgnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Głupie naiwne baby nie każdy dojrzały wiekiem facet,chce na stałe wiązac sie z młodą dupa. Co macie oprócz dupy ? Jesteście leniwe,łakome zabaw. Szkacie wygody i poczucia bezpieczeństwa :D Same lecicie na nas,bo wyobrażacie sobie,że my jesteśmy ustawieni, mamy dorobek,doświadczenie,przy nas niczego wam nie zabraknie,będziecie podróżować,jestesmy delikatni ble,ble,ble. Dla mnie ważne jest aby pogruchac ! Usłyszycie to co słyszec chcecie ale nie mam zamiaru z żadną z was się wiązać. Zaznaczam,że wcześniej nie byłem taki to wy próżne laski tak zepsułyście mnie. Myślicie,że tyle otrzymujecie ! nie ! za wszystko płacicie :D:D:D i płacic będziecie,bo się nie szanujecie! szmaty nie zasługują na szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Pawel40 ale ja tu pisałam, że nie mam zamiaru lecieć do łóżka...wypowiadaj się do tematu. A skoro Ty umiesz zbawić tylko łatwe dupodajki to gratuluje... Jaki facet takie lgną laski. Lubisz się kurwić to normalna kobieta się Tobą nie zainteresuje. A co d lenistwa to zapewne jesteś większy leń ode mnie. Kobieta która chcę coś w życiu osiągnąć nie będzie patrzyła czy jej partner zadba o wszystko a ona będzie sobie grzała dupę na kanapie. Zawsze trzeba liczyć tylko na siebie. Bo po jakimś czasie partner może się okazać takim zwyrodnialcem i męskim szowinistą jak Ty. Pozdrawiam, popsutego przez łatwe dupodajki starszego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko nie doczytałam ile masz lat ale to raczej nieważne. róznica jest ogromna, ale wystarczy pobyć jakiś czas ze sbą, wtedy dotrze do ciebie czy odowiada ci taki układ/związek czy nie, bo ludzi nie ma sesu sie pytac, bo to u każdego inna bajka. ja się zakochałam o uszy gdy poznałam mojego (18l starszy) i oboje yśleliśmy, że nic z tego nie bedzie, a jednak. jesteśy już ze sobą prawie 5 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
lalalaaaaallla dziękuję za pozdrowienia :) starszego faceta . właśnie doczytałem,że obiekt Twoich westchnień ma 40 lat czyli tyle co ja. Dałaś sobie odpowiedź kim on dla ciebie jest? starszym facetem!Zrobiłaś to zupełnie nieświadomie a jednak taka jest prawda to STARSZY FACET !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel to Ameryki nie odkryłeś. zazdrościsz czegoś tym rowięeśnikom, którzy mają mlodsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Pawel40 tak jak piszę kciukiem to starszy facet ode mnie co mam go nazywać moim małolatem to małe przegięcie... ale w porównaniu do Ciebie on jest dżentelmenem. A Ty się tu wyżywasz za swoje niepowodzenia. Skoro chcesz tak robić to rób dalej ciekawe przy kim będziesz umierał na stare lata.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mam go nazywać? jak dune małolaty: Misiu, Dziobek? moj chlopak tez raczej nie pasuje:P albo TZ???:O :D:D moj facet i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
kciukiem ,nie rozumiesz ?! Ja mam już dosc tych młodych kobiet ! Jak mógłbym zazdrościc? Nie przeceniaj siebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przecenia. poza tym nie czytalam od poczatku tylko kawalek drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Przy kim będę umierał ? nie przy młodej dupie! Dlatego wiem co piszę ,młoda dupa nie jest dla starszego faceta odpowiednim materiałem na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalizujesz. widocznie jaka mloda musiała dac ci niexle w kość bwa ja mysle, że jestem dobrym materiale na żone, oj ez. mam tylko jeden minus-nie mam znowu pracy, ale i to sie zmieni. niekazda mloda jest głupia, nie umie sie zachować, gotowac, pracować tylko ierdoly w głowie ale ty chyba na taie trafiaeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Bawisz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Twoim podejściem do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli? nie moja wina że za pubami/dyskotekami ani lazeniem czy siedzeniem na rynku nie przepadamy, wole w necie poczytac jak cyklinoac podlogi poem je pomalowac i zaprosic na spokojny wieczor z winkiem przyjaciolkę a nie tlum kumpli co akurat mojemu nieraz przeszkadza, bo wolalby, zebym polatala jak normana dziewzyna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzka
daj sobie z nim spokój. To za duża różnica. Za długo był sam. Ma swoje przyzwyczajenia, które na poczatku nie będą denerwowac, ale póżniej nie będziesz tego tolerować. Wykorzysta twoje młode lata i zostawi dla własnej wygody i nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Kciukiem,przeczytaj co napisałaś i wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzka
i nie wierz w to że on chce 3-4 dzieci, bo mając 40 lat to zaczyna sie niańczyć wnuki a nie robić maleństwa, którymi i tak ty będziesz musiała sie zająć, bo jego będą tylko denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam, no i? pisz konkretnie o co ci chodzi, o ja swoje wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Przeczytałaś i nie zrozumiałaś ?! Czytaj tak długo aż znajdziesz to co kryje się w tych kilku słowach . Ja Ci ich nie wskażę, sama musisz je dostrzec. Wtedy zrozumiesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×