Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaaaaallla

Czy 16 lat różnicy to aż taka wielka przepaść?

Polecane posty

jasnowidzka kazdy ma swoje przyzwyczajeni, tez takie ktore ciezko zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Pawel40 ale się przyczepiłeś... nie każda młoda kobieta ma pstro w głowie. A Ty chyba masz kryzys wieku średniego i woda sodowa odbiła Ci do głowy :o Pozjadałeś wszystkie rozumy... Jak to moja mama ostatnio powiedziała do mojego taty ... Jak głowa siwieje, to dupa szaleje :D :D :D Chyba Ciebie też to tyczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o co ci chodzi:) widocznie sie w czyms nie rozumiemy, a ty zamiast pisac wprost, woisz chrzanic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Pawel40 jesteś zgorzkniały chyba życie Cię nie oszczędzało zero optymizmu i radości w życiu to smutne.. widzisz same minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Kciukiem - Dojrzejesz, Zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
kciukiem bo on się uważa za wielkiego filozofa i my powinniśmy jako młodsze oddać mu hołd za te mądrości życiowe :D:D Sorry ale dziś mam przezabawny humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolalaal też tak myślę. oczywiscie starszy pan wie lepiej. musialy ci narawde niezle popalic te mlode dupy, że teraz każdą do jednego wora wrzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
lalalaaaaallla - przeczytaj co piszesz i w jaki sposób odnosisz się do starszych, jesteś niedojrzała emocjonalnie ! Nie masz żadnych szans na związek ze starszym facetem, jedynie dupą może na chwilę się gdzieś zaczepisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzka
kciukiem - zgadza sie, ale zawsze szybciej dogadaja sie rówieśnicy i częściej dojdą do kompromisu. Taki 40latek jest najmądrzejszy - wystarczy spojrzeć powyżej - i wierz mi że jego przyzwyczajeń nie zmienisz. To jest tak jak z przesadzaniem młodych i starych drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zakonczymy rozmowe, zachowujesz sie jak typowy kafe ciołek. walnie dwa slowka, dojrejsze madrzejesz (od cholery udzi mi takie cos napisalo , nie wyjasniajac) i mysli, ze po sprawie. nie umiesz dyskutowac, trudno, w czyms jestem lepsza od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z moim 39latkiem umiemy dojść do orozumienia, jest wyjątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszczyk
mam pytanie do kciukiem ? z jakiego kraju pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
Pawel40 chyba nie chciał byś abym Cię traktowała jak starego faceta. Z szacunkiem ustąpiła miejsca w autobusie.. Myślę że czujesz się jeszcze młodo. Sama nie uważam żeby 40 lat był stary. Poza tym sobie żartuje czego Ty nie możesz pojąć. Rozluźnij się i spójrz na życie i siebie z dystansem. Wtedy życie jest o wiele piękniejsze. To że jesteś starszy od nas nie znaczy że masz receptę na życie. Sam jesteś samotny czyli i Twoje życie nie potoczyło się tak jak sobie wymarzyłeś. Polecam więcej optymizmu. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem usun to ohydztwo ze
stopki:O nic dziwnego ze rowiesnicy cie nie chca:D Pawel dobrze gadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjllkkku
wierze ze jest ze mna z milosci,w koncu to juz 5 lat i bardzo nam zalezy,moja rodzina nie miala nic przeciwko,to moje zycie,a skoro jestesmy szczesliwi to co komu do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjllkkku
nie ma gwarancji czy wyjdzie C z mlodszym czy starszym,ja zawsze szukalam starszego,i znalazlam takiego jakiego chcialam,nic mi wiecej nie potrzeba do szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stąd, z naszej cudownej Polski:P a co, nie wyglądam? czy pisze jak łamaga? sry, walę z laptopa, poza tym dwa klawisze nawalją, więc mi podcina litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel40
Macie rację, kończymy . Różnica wieku jest porażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
do kciukiem usun to ohydztwo ze jak możesz oceniać kogoś po fotce na której nic prawie nie widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszczyk
co racja to racja małolaty jesteście i każda z was chce uwic sobie gniazdko przy starszym panu, bo po co pracowac i dorabiac się od łyżki po... jak można to wszystko miec od razu a wystarczy tylko rozłożyc nogi . Ale faceci jak da się juz zauważyc widzą o co wam chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko tyle masz do powiedzenia, bo ci argumentow brakuje. myslisz, ze starszy znaczy madrzejszy, teraz widać, że jednak nie zawsze się to sprawdza. loalaaa na temat foty musiałabym setny raz napisac to samo, ale dzięi, wyręczyłaś mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnowidzka
paweł40 - przecież siedzenie młoldej dziewczyny ze starym ramolem to kara anie przywilej. Oj dziadku, ale masz wyobrażenie o sobie - tylko współczuc!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie już uwiłam gniazdko:) ale nie przy starszym panu, miał wtedy tylko 36lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PED
Hej, miedzy mna a moim facetem jest 12 lat różnicy. Ja mam 20, On 32. Dogadujemy sie znakomicie. NA codzień nie widze tej różnicy wieku, Moje rodzenstwo jest znacznie starsze ode mnie (30 i 35 lat) i tez mają z Nim dobry kontakt, moja mama Go zaakceptowała, Jego rodzice lubią mnie. Myślę, że jeśli znajdziecie duzo zrozumienia i bedziecie ze sobą duzo rozmawiać to jest to możliwe. W końcu nie wiek jest ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszczyk
kciukiem napisała: -jesteśy już ze sobą prawie 5 lat -akurat z moim 39latkiem umiemy dojść do orozumienia -ja sobie już uwiłam gniazdko ale nie przy starszym panu, miał wtedy tylko 36lat umiesz liczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwijanie gniazdka nie zaczyna się od momentu poznania:) poznałam go jak miał 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiszczyk
do kciukiem -edukację zakończyłaś na etapie podstawówki ? -pochodzisz z patologicznej rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaaaallla
kciukiem to Ty miałaś z 16 lat jak go poznałaś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15, bo jestem z grudnia. nie , pochodze z orzadnej rodziny i na razie mam tylko liceu, bo zbieram na studia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kochanka-ksiedza
Romans uczucie rozstanie i to głośne na całą Polskę a dziewczyna nadal walczy i go kocha mimo że jest księdzem wystarczy obejrzec i napisac jakis komentarz zeby jej pomoc wiadomo jest ze ten ksiądz i jego przelozeni oglądają te filmiki ! http://www.youtube.com/watch?v=C5HA0EbGKE4 http://www.youtube.com/watch?v=duVFe9g1xNA http://www.youtube.com/watch?v=0BSbUw_2XAY http://www.youtube.com/watch?v=VuUZHOqc31c http://www.youtube.com/watch?v=Jqgiq8VLxc8 http://www.youtube.com/watch?v=wxOcUGfdI7k http://www.youtube.com/watch?v=j3JTHpbtBpQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=aeajmzTb4Yo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×