Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalalaaaaallla

Czy 16 lat różnicy to aż taka wielka przepaść?

Polecane posty

Gość jadwiszczyk
Jednak to prawda Młoda dupa to łyknie każdy kit !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yzy
Jedyne dziecko jakie będziesz miała to ten starzec w pampersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kochanka-ksiedza
Romans uczucie rozstanie i to głośne na całą Polskę a dziewczyna nadal walczy i go kocha mimo że jest księdzem wystarczy obejrzec i napisac jakis komentarz zeby jej pomoc wiadomo jest ze ten ksiądz i jego przelozeni oglądają te filmiki ! http://www.youtube.com/watch?v=C5HA0EbGKE4 http://www.youtube.com/watch?v=duVFe9g1xNA http://www.youtube.com/watch?v=0BSbUw_2XAY http://www.youtube.com/watch?v=VuUZHOqc31c http://www.youtube.com/watch?v=Jqgiq8VLxc8 http://www.youtube.com/watch?v=wxOcUGfdI7k http://www.youtube.com/watch?v=j3JTHpbtBpQ&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=aeajmzTb4Yo&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicja
kobieta kochanka-ksiedza Po co to wklejasz ?Ja jej nie zamierzam pomagac walka o osobe poświęconą Bogu to Świętokradztwo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie wypowiem
Mam 25 lat i tez bylam z facetem 15 lat starszym ode mnie. Na moje szczescie jest to juz za mna . Nie polecam wchodzenie w takie zwiazki z taka roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie poprostu zastanawiam
a ja bym chciala takiego meza, zszedlby z tego swiata predko i mialabym po nim emeryturke, najlepiej zeby byl gornikiem bo oni ladne maja :) zawsze jakas kasa dodatkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicja
i jak już znajdziesz takiego, to sprawdź czy aby wcześniej nie był żonaty,bo wiesz jak ma dzieci to one po nim dziedziczą a po co masz się z kimś dzielic :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie po prostu zastanawiam
owszem, to jest pewne utrudnienie, wiekszosc ma dzieci :P ale jak to mowia "szukajcie a znajdziecie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walicja => "Po co to wklejasz ?Ja jej nie zamierzam pomagac walka o osobe poświęconą Bogu to Świętokradztwo!!!!!!!!!!!!" Bo chce na tym zarobić. Nie udawaj, że nie wiesz. Co najwyżej zgłoś post do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicja
Nie wiedziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walicja
No tak ! O święta naiwności Jestem dziś pierwszy raz na kafeterii,więc to chyba mnie tłumaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjuihuioijikol
W MIŁOŚCI ABSOLUTNIE ŻADNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta księdza dosyć tego
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobieta kochanka ksiedza
Wez spierdalaj z tymi lnkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaireta
Tylko ktoś z patologicznej rodziny lub bez wykształcenia jest w stanie podjąc tak desperacki krok aby związac się ze starszym facetem. W śród osób medialnych powodem jest -rozgłos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_32
wszystko zależy od dwojga i uczucia ich łączącego. o starszym facecie dużo młodych kobiet myśli, są oni dojrzalsi uczuciowo. Dużo więcej małżeństw jest trwalszych im jest większe różnica wieku, oczywiście nie aż 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem jestes brzydka
wygladasz jak czarownica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki są dla kasy ze sta
rcami, druga opcja-nie mogą sobie nikogo długo znaleźć i biorą starego.co do kciuka, kobieto zmieniasz te zdjęcia i zmieniasz i tak nic to nie da, lepiej ni miej żadnego, tylko jesteś za głupia żeby to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaireta
Dojrzalsi, czyt. STARSI potrafią manipulowac słowem a gąski na to się łapią, starszy wie co mówi a mówi kwiecistym językiem,zawoalowanym . Młody mówi to co czuje ale jest na ogół goły więc nie jest ciekawą partią na męża. Młody pochodzący z bogatej rodziny jakoś nie narzeka na brak zainteresowania panienek. Dlaczego dziewczyny które mają większe ambicje niż łatwizna jakoś nie wiążą sie ze starszymi facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki są dla kasy ze sta
młodzi też potrafią dobrze manipulować, wiek nie ma tu nic do rzeczy, tylko nie każda da się nabrać na ich gierki. ze starszymi często wiążą się zranione kobiety po przejściach, z bagażem doświadczeń, lub biedniejsze. wyjątki-pary show biznesu, które nie muszą nikomu udowadniać swojej dobrej pozycji finansowej. finito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuhahahahahahaaaaaaaa
A to ciekawe, bo ja zarabiam 3 razy tyle, co mój mąż, jestem wykształcona i miałam mnóstwo innych adoratorów :D Czy to tak trudno zrozumieć, tępaki, że ktoś kogoś kocha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet co zarabia 3x mniej od
zony to jej LIZODUP nie maz:D🖐️ ktorym babsko pomiata:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu kafeteryjne mądrości
Pogadamy, jak wy sobie kogoś znajdziecie, kafeteryjne pasztety i prawiki :D Czyli nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka, mlody maz
dokladnie 16 lat roznicy jest miedzy mna i moim mezem, ja mam 24 on 40. W zyciu nie zwiazalabym sie z jakims mlodszym przydupkiem, bez umiejetnosci zyciowych. Blee. On pracuje, ja pracuje, zarabiamy mniej wiecej tyle samo (zalezy jak idzie biznes), bawimy sie swietnie, mamy duzo znajomych. Wiem tez, ze jest wielu 40latkow, ktorzy wygladaja jkaby mieli juz po 50tce i wnuki conajmniej :D Charakterem niestety wielu jest i takich, na szczescie nie w kraju, gdzie mieszkamy ;) Polacy 40letni sa duzo starsi od np amerykanow czy wlochow. Sie taki biedny 40latek w PL zakopuje w depresje polska i tak to sie konczy niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaireta
mloda zonka, mlody maz w jakim kraju rośnie choinka z której się urwałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozlane mleko
lalalaaaaallla, "pisałam Ci że miał partnerki nie czekał jak Boża krowa na mnie przez tyle lat..." - nawet nie zakładałem, że mogło być inaczej. Ale inne moje założenie było tak zwanym "mylnym błędem". Mianowicie myślałem, że to ma być dla Ciebie ten jedyny, taki na całe życie. Ale jeżeli zacytowane powyżej zdanie jest jedyną Twoją odpowiedzią na moją ocenę związku 24 letniej dziewczyny z 40 letnim facetem, to znaczy, że się myliłem. Ty po prostu chcesz mieć atrakcyjnego faceta (dzisiaj, jutro, no może nawet jeszcze pojutrze). Ty nie szukasz człowieka, z którym chcesz iść przez całe życie. Wspólnie odkrywać świat, wspólnie budować i odkrywać coś dla Was obojga nowego. Nie przypuszczasz nawet jakie to jest fascynujące i jak wiąże ludzi. Ty na starcie swojego dorosłego życia chcesz zgubić te kilkanaście lat (cudowną młodość) i znaleźć się w "przyszłości". Tobie się wydaje, że jakiś czterdziestolatek jest w stanie cofnąć swoje życie o te kilkanaście lat. Otóż nie. Natomiast jest w stanie doskonale wiedzieć to, co taka młoda osoba chce usłyszeć, jak postrzegać swojego partnera. Ale oni nigdy nie będą partnerami. Kończę swoją wypowiedź tak jak i poprzednią. "A szansa jest jak w każdym innym związku 50 na 50" TO NIEPRAWDA. Wierzę w Ciebie i chciałbym Cię prosić abyś jeszcze raz zastanowiła się nad prawdziwością powyższego zdania: "A szansa jest jak w każdym innym związku 50 na 50". Jeżeli oczywiście słowo "związek", użyte w tym zdaniu, znaczy coś więcej niż atrakcyjna przygoda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mattematyczka
taka duża różnica wieku jest za duża na jakiś czas nie będzie przeszkadzać a potem....a która z was MYŚLI co będzie potem? żyjecie tak jakby już jutra miało nie być Na tymczasem... może być duża różnica wieku, na czas przygody, a potem gorzko...gorzko dla obojga jeśli zostaniecie ze sobą w trwałym związku. Jak macie apetyt na GORZKO.... smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felekfajfus
Proszę nie odradzac tej babce tego faceta !!! To idealny układ zwłaszcza,że ona już prawie zakochała się w nim . Niech facet ma się dobrze na stare lata.Za kilka lat... on będzie leżał a ona,jeszcze nie stara ale już nie młoda może mu służyc . Ona od niego nie odejdzie,bo kto ją zechce ? za stara już będzie na miłosc, bo faceci wolą młodsze,więc bez reszty poświeci się temu kochasiowi . Facet wie co robi, jako że ona będzie jeszcze na chodzie to nawet do łazienki na plecach może go nosic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×