Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Gość hania1969
No niestety trudno się tam dodzwonić,ale jeśli chcesz namiar na fajnego lekarza to podaj swoje namiary to Ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta 1117
Kasiabor Do Gliwic na rejestrację tel. 32-2789316 do17 dzwonić najlepiej od 15do 17 Napewno zgłoszą się. Koniecznie Gliwice! Ja jestem 2 lata po drugiej operacji w Gliwicach. Mój guzek też był mały niecały 1 cm a jednak po pierwszej operacji w innym mieście poszło na węzły. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia84
Witam wszystkich, trafiłam przypadkiem na wasze forum:) poszukuję informacji o dr Witoldzie Jakubaszko z Wrocławia. Mam skierowanie na wycięcie tarczycy bez wstępnej biopsji bo guzki mam duże jak na stosunkowo młody wiek :D więc i tak trzeba wyciąć i tak. Taka jest opinia 4 lekarzy z którymi się konsultowałam - niestety. Jeśli ktoś z Was ma namiar na dobrego lekarza będę wdzięczna za informacje. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania1969
mam namiar na lekarza,ale w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazwrocka
Ja mogę polecić dr. Piotra Czopnika i dr. Dorotę Pawełka z Klinik na Skłodowskiej. Jestem 3 tygodnie po operacji i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rereniu gratulacje:) pamiętam jak marzyłaś o swoim skarbie a tu proszę, już jest na świecie przy Tobie....jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Rereniu kurcze gratulacje wiem ze corcia zaraz bedzie miala m-c ale przeoczyłam to informacje...bardzo sie ciesze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia , też się cieszę:) Jakaś posucha tu nawet moja koleżanka zamilkła. Mnie inne problemy zepchnęły tarczycę na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) witam na świecie nowe dzieciaczki:)))) gratulacje dla dumnych mamuś:) Lalinko skarbie, znowu Ci kręgosłup nawala? Wróce do Wawy to ci pomasuje:) A tak na serio to dbaj o siebie!!! Nowe forumowiczki kochane, tzrymajcie się dzielnie, koleżanki swoją wiedzą poratowały niejednego a ja zawsze mogę do serducha przytulić:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... wyjechali na wakacje, wszyscy nasi przyjaciele.... :) :) :) :) :) :) albo hakują tak jak ja dwie osoby z sześciu na urlopie + dwie na L4 a terminy gonią :( pozdrawiam gorąco z mega nadzieją na urlop Aga z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie się Was czyta, miałyście strasznie, gorzej.....a takie pełne optymizmu. Ja wczoraj dostałam skierowanie na operację, dziś zarejesrowałam się w szpitalu i czekam na termin. Mam wole guzowate, to znaczy prawy płat to jeden wielki guz, w lewym też mały. Boję się. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja też miałam dużego guza w prawym płacie a w lewym jakieś małe i juz jestem trzy lata po operacji i nawt 17 czerwca urodziłam córeczke :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Ja pierwszy raz i tez chciałam podtrzymać wszystkie osoby na duchy ja w 2010 roku miałam usuniętą cała tarczyce z powodu raka leczenie jodem radioterapie i wszystko jest do przetrzymania tylko potrzeba własnej chęci i pozytywnego patrzenia w przyszłość mnie motywował mąż i wtedy mój dwuletni syn dzisiaj jestem dumną mamą 5 latka i 7 miesięczniaka trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by ktoś potrzebował mam euthyrox 175 i 150 do oddania ewentualnie za jakieś łakocie dla mojego 5 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam;) Kasiabor nie martw się głowa do góry;), pamiętaj wszytsko będzie ok;), a co do odczulania, to ja przed diagnozą też się odczulałam Purethalem drzewa/trawy i nie mogę powiedzieć, że odczulanie spowodowało, czy też spotęgowało raka tarczycy, siedział w mojej tarczycy już trochę czasu;/ Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, jesteście świetnym oparciem i zawsze służycie pomocą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaska5
mam pytanko czy ktoś był leczony jodem radioaktywnym? bo chciałabym się dowiedzieć czy w takim przypadku reszta domowników ma się wynieś z domu do czasu aż promieniotwórczy pierwiastek ,,wyparuje" całkowicie? Zastanawia mnie też opcja z płynem lugola czy podanie go domownikom nie chroniłoby ich przed szkodliwym działaniem? Jeżeli ktoś ma jakąś wiedzę na ten temat to będę wdzięczna za odzew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaska5
AgnieszkaL73 dzięki za odzew, ale czytam i nic nie znajduję a na czytanie od początku do końca wszystkie posty to czasu nie znajdę... :o Mnie głównie interesuje opcja z płynem lugola czy w takim przypadku reszcie rodziny się go podaje w celu ochrony przed promieniowaniem więc proszę jeżeli jest ktoś na bieżąco w czytaniu tego forum i wie czy jest taka możliwość czy nie o napisanie krótko... wystarczy mi odpowiedz TAK lub NIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutaska5 ja Ci nie odpowiem, bo nie miałam podawanego jodu, ale wiem że jest tu info, bo jak śledzę forum to temat -jodu- przewijał się, jedyne co mogę napisać to na 100% dostaniesz wytyczne ze szpitala ale może zaglądnie tu w niedługim czasie ktoś po jodzie i wypowie się w temacie pozdrawiam z Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja jestem po leczeniu jodem i rodzina nie dostawała płynu lugola. Jest zalecenie nie przebywania w pobliżu dzieci i kobiet w ciąży prze ok 2 tygodnie. Ale wszystkie zalecenia dają przy wypisie ze szpitala. Poza tym przez kilka dni po zażyciu jody będziesz w szpitalu w izolatce, czyli wtedy gdy promieniowanie jest największe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaska5
aska42 wielkie dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula89mn
Witam, niedługo idę na diagnozowanie jodem w Gliwicach i chciałabym się zapytać jak długo się siedzi w szpitalu i czy można mieć telefon ze sobą? I czy to prawda, że wszystkie dresy i książki trzeba wyrzucić? Proszę o dobre rady co warto a czego niewarto zabrać za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiennica
Witajcie, jestem po operacji wycięcia tarczycy w kwietniu 2013 r. Obecnie czekam na jodoterapię. Czy któraś z Was miała ostatnio stosowany thyrogen? Jest gdzieś w Polsce szansa aby go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie jade juz trzeci raz na maly jod i scyntygrafie po uunieciu tarczycy z powodu raka w 2011 czy naprawde trzeba tydz bez dzieci ??? wiem daja standartowe wytyczne ze szpitala ale............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataJ7645
Uzywaliscie preparatu o nazwie Thyrogen? No bo wyszukiwalam danych dotyczacych tego preparatu i nic nie moge znalezc. Moze moglibyscie cokolwiek napisac mi o tym prepearacie? Warto go kupowac, probowaliscie jakichs zamiennikow? Na tej stronie przeczytalam troche komentarzy o Thyrogen: http://www.listalekow.pl/thyrogen/ - myslicie, ze warto sie tym zasugerowac? Wolalabym sie nie rozczarowac i zmarnowac bezsensownie kase, dlatego czekam na Wasze cenne rady. Dzieki za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich AniaMajaDawid ja w zeszłym roku miałam usuniętą całą tarczycę(rak brodawkowy)w Koperniku w Łodzi przez dr Michała Kusińskiego. Póżniej ,jak byłam na jodowaniu w Zgierzu ,lekarz robiący mi usg,bardzo chwalił jego dzieło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×