Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniStrusiowa1991

Największe Wtopy przy waszych facetach

Polecane posty

Gość śmiechowa1234567
Miało być papier od regipsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anette89Anettt
czy wy jesteście normalne? sranie, biegunka, bąki, rzygi, okres, zeranie się w majty...boż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Anette89Anettt
a Ty niby co jakaś niesrająca i niepierdząca? nic ci sie nigdy nie zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dewfdewfewrfmmm
:) w górę serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FunnyxS
Na początku związku mój facet przyjeżdżał po mnie (mieszkaliśmy wtedy 5km od siebie) i zabierał do rodziców na jakieś rodzinne imprezy. W boże narodzenie popiliśmy trochę. Chciałam wszystkim dotrzymać towarzystwa i upiłam się. Jak goście wyszli pomogłam posprzątać jemu ze stołu podczas idź jego mama myla już naczynia. W pewnym momencie poczułam ból żołądka wiedziałam , co to oznacza. Wtedy miałam spać u nich w domu po raz pierwszy. Powiedziałam jemu o co chodzi i poszłam do toalety. Wymiotowałam majciszej jak mogłam. W głowie układałam sobie co ja teraz zrobię , jak spojrzę w oczy jego mamie. On weszedł do łazienki i trzymał mi włosy nad toaletą jak ja ładowałam hafty do muszli. Wyszłam z łazienki , a na stole czekała już herbata- zrobiła ją jego mama. Zaczęłam przepraszać a ona powiedziała - imprezy to ryzykowna gra , dziś przegrałaś , następnym razem bedzie lepiej. A rano pytała jak się czuje. Było mi wstyd przez dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahehehihi
ja mialam mnuuustwo moich wtop ale jedna z takich najgordszych to bylo , jak facet zrobil mi mienetke... a ja mialam wtedy okres... nie wiem jak do tego doszlo... pamietam tylko jak zaaregowal spogladajac w lustro...nigdy juz sie nie widzielismy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsad
wymiatacie panny! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaIga2929
Dziewczyny, ja mam wtopę całkiem innego rodzaju. Otóż przyjechał do mnie mój przyszły mąż, byli rodzice, zapowiadał się miły wieczór. Mamy pieska yorka, taki mały wariat. No i w ogródku bawiliśmy się z nim- piesek skakał, szalał. Nagle położył się na brzuchu, zaczął harczeć, piana mu leciała z buzi- oczy wyszły na wierzch...My panika! Mama we łzach, tata zaczął przeklinać i atak paniki. Mama dzwoni do weterynarza, i szlocha, tata wyrywa jej telefon, weterynarz mówi, że pies prawdopodobnie połknął język, instruuje tate przez telefon ...TATA ZACZYNA ROBIĆ SZTUCZNE ODDYCHANIE, mama płacze, smarki lecą jej na koszulkę, ja ryczę w niebogłosy, tata robi masaż serca , mama zaczyna odmawiać ojcze nasz, ja przyłączam się do modlitwy...NAGLE JEST! PIESIO WSTAJE , OTRZEPUJE SIĘ I MACHA OGONKIEM. Wszyscy happy. Nagle patrze do kąta. Siedzi tam mój facet i wygląda jakby marzył o ucieczce. JAK NAJDALEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora_zlosliwa
byłam na imprezie ( prawie nikogo tam dobrze nie znałam, nowe towarzystwo), gdzie był chłopak z którym kręciłam ... strasznie się spiłam i wygadywałam głupoty, rozmazałam się cała, on mnie glaskał po głowie i przez to byłam jeszcze rozczochrana :D wyglądałam jak jeden wielki niechluj, ja pilana jak bela on w miare trzeźwy przutylaliśmy się bardzo i ktoś zrobil nam zdjęcia, na drugi dzien widziałam te zdjecia (mieli je wszyscy uczestnicy imprezy) ale wstyd, myslalam ze sie zapadne pod ziemie :( z resztą nigdy z nim nie byłam, ale ja go kocham..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandragora_zlosliwa
aaa.. bylam tak pijana że nie byłam w stanie wrocic do domu, to bylo na wyższym piętrze, schody odpadają, toczę się pod windę, usiadła i za cholerę nie mogłam wstać :D on to widział, ale mnie ogarnął na szczęście i odprowadził. .. dalej go kocham ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś to zabawne
Byliśmy z facetem na weekend w Krakowie, nocowaliśmy w hostelu. W dzień zjedliśmy jakiegoś niedobrego kebaba i w nocy zaczął boleć mnie brzuch i poczułam charakterystyczne skurcze w jelitach. No ale pomyślałam że przeczekam. I wtedy usłyszałam że mój facet wstaje i idzie do łazienki. Nie było go dość długo a ja po własnych objawach domyśliłam się, co robi. Ale za nic w świecie nie chciałam, żeby on wiedział, że mnie spotkało to samo. Kiedy wrócił, udawałam że śpię chociaż skręcałam się z bólu. Jeszcze trochę poleżałam i kiedy usłyszałam, że już oddycha głęboko, wstałam i na paluszkach udałam się do łazienki w wiadomym celu. Wracałam jeszcze ciszej niż wychodziłam i kiedy jak ninja wturlałam się do łóżka usłyszałam : i co, miałaś srakę? :/ do dziś Kraków kojarzy nam się tylko z tym... Zawsze mówiłam mojemu facetowi, że gdy wyciera coś ręcznikiem papeirowym to ma go wyrzucać do kosza a nie do ubikacji. Oczywiście znów nie posłuchał i papier nie do końca się spłukał. Był akurat u nas kolega a ja poszłam do łazienki na siku. Ale gdy już weszłam poczułam że jednak to będzie grubsza sprawa. Załatwiłam to szybko i miałam nadzieję, że umknie to uwadze faceta i kolegi. Jednak gdy chciałam spuścić wodę wszystko podeszło do góry i niemal wylało się na podłogę! Wyszłam z łazienki krzycząc, że kibel się zapchał a przecież mówiłam żeby nie wrzucać ręczników. To mój facet "no spoko, to wleję trochę kreta" a ja cała czerwona "ale nieeeeeeeee nie wchodź tam, tylko ja mogę wejść!". Nastąpiła konsternacja i już oboje wiedzieli co narobiłam :/ Na dodatek musiałam co 10 minut chodzić i spłukiwać wodę a ona ciągle podchodziła do góry, kolega nie mógł się nawet u nas załatwić i do dziś zapchany kibel jest tematem żartów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123457654323mhnghbty5
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetny topic nie pozwólmy by zaginął!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka 26
Iga, czytałam, że takie mogą być objawy psiej padaczki, niech go wet zbada, pies babci też czasem coś takiego ma, ale trochę inaczej, bez piany z pyska, to trwa krótko i znowu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam zapytać te wszystkie zgorszone i oburzone damy czy one nigdy kupy nie robią? A jak robią to po co ten cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę temat bo zginął a jest mega! :) dawać dziewczyny, żadna nie ma wspomnień? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnawiamy, temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czytam i leję ze śmiechu! Świetne jesteście! :classic_biggrin::classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×