Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

witaj kruszynko dolaczaj i pisz jak najwiecej bedziemy sie wspierac i bedzie latwiej :) napisz cos o sobie :) a ja dzis wypilam tylko dwie kawy i zjadlam jogurt , nie mam sily nic gotowac a umieraM z glodu :( ale jestem glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zrobiłam sobie szpinak... Żeby zjeść, a w pracy wypiłam trochę maślanki i zjadłam płatki z jogurtem, bo w sumie jeszcze się nie przestawiłam na tryb Dukan - mam zamiar od jutra :) Co o mnie drogi kwasku? :) Studentka filologii angielskiej, obecnie również pracująca jako handlowiec i kosztorysant obcojęzyczny... Powód zaczęcia diety podałam w ostatnim poście - na figurę co prawda nie narzekam, gdyby nie te biodrzyska!!!!! Bleh! Ale tak po prostu przed latem chcę się poczuć lżej, a poza tym zawsze razem raźniej i lepiej, więc dlatego do Was dołączyłam. Trzymam za nas wszystkie kciuki, niech każda osiągnie swój wymarzony cel! Ja nawet nie mam sprecyzowanej ilości kilogramów, które chcę zrzucić, ale tak myślę, że 5... To by było satysfakcjonujące :) Zmykam do domu, bo już koniec dziś mej pracy, odezwę się jutro z samego ranka! Buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie :) Jak Wam dzien minal? bylo grzeszenie? ja na szczescie wytrzymalam i dzis ylko dozwolone rzeczy byly :) Jeszcze do soboty i od niedzieli zaczynam warzywa.. no oczywiscie w niedziele rano waga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze tylko sobie wyjasc pieers z kurczaka z zamrazalki i jutro sobie ugotuje to bede iala obiad,jeszcze musze wymyslic co na kolacje...jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka ja tez te bioderka okragle mam ,niestety juz taka natura chociaz wiem ze jak schudne to bedzie to lepiej wygladac Ale Ty fajna,wysoka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) No wysoka, to fakt... Hehe, jedynie co to na długość nóg nie mogę narzekać :). Dziś zdążyłam wypić kawę, jak do tej pory, ponieważ rano zazwyczaj na widok jakiegokolwiek jedzenia trochę mi źle :D... Kurde dziewczyny, będę pisać, tylko muszę najpierw skończyć zestawienie, dawajcie znać co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ide zrobic "kapuczinko" kto chce? no jeszcze tylko dwa dni i warzywa....hurrrrra Co Wy tak malo piszecie?wydaje misie ze prowadze monolog.:D..gdyby nie kruszynka ;) No niewazne,najwyzej bede miec pamietnik mojej diety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOO.......WIDZE TU STAŁE DUKANKI.........ja obecnie ciągnę fazę II..........ale juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z BIELSKA-BIAŁEJ........trwajmy w tej diecie.........jestem po 30-tce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem już, powiedzmy :), nadal sączę kawę :) eeej... W ogóle właśnie przed chwilą wyszłam przed biuro i zobaczyłam pięknego kapcioszka w prawym kole w moim autku... I zonk, jak każda kobita chyba - gdzie ja go złapałam, bo jak jechałam, to było ok?! :D:D:D Zdążyłam już poinformować smsowo mojego cudownego Dariusza :D na pewno będzie zadowolony, że musi przyjechać zmienić to koło, bo jak na złość szef nie ma lewarka Masakra... Bardziej zadowolony chyba mój Dariusz będzie jak na pytanie "A gdzie to się stało", odpowiem jak zwykle "Nie mam pojęcia, kochanie..." :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaczynam :D:D:D od kawy, mam jeszcze maślankę i jogurt :D:D, totalna masakra hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO KOCHANE DUKANKI........JA WCIĄGAM SEREK-MOCARZ..........Z OTRĘBAMI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duża jesteś :o :) ale jedz normalny pokarm a nie jogurciki na żelatynie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w biurze do 16,00..............przede mną serek ............i woda.............dużo wody........tęsknie za chrupiącym chlebkiem.......ale trwamy przecież ....TRWAMY........ MAM WCIAZ TA SAMĄ WAGE.....168 WZROTU I 57 WAGA..........jeszcze chce niżej.........dukanie czyń....swą powinnośc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytryna ile masz wzrostu? faza dukana? a może faza pelikana lepsza? :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet a czy ty wiesz co mamy jesc? to nie tylko serki i woda i chociaz wiem ze masz troche racji ja bede na tej diecie bo to jedyna dieta "szybka" ale przyszedles nas podenerwowac czy milo sobie popisac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz mieć cały czas szczupła sylwetkę i wagę stał to musisz jeść naturalny pokarm który nie powoduje tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×