Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

nie :D:D:D czekam na lubego jak będzie jechać na polibudę, to podjedzie i zmieni :D ale wam fajnie... zazdroszczę tych placuszków, bo ja na maślance!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty czytać nie umiesz, czy skrótów nie rozpoznajesz?? UŚ - UNIWERSYTET ŚLĄSKI... Masakra. Halo Dziewczynki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet to podziel sie z nami tym Twoim cudownym jadlaspisem dzisiejszym :D czyzbys tez zmagal sie z kilogramami rodzynku ty nasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis dziwny dzien......nawet mi sie nie chce doopki :P podniesc zeby na spacer isc :( moze ktos do mnie wpadnie to pojdziemy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet to podziel sie z nami tym Twoim cudownym jadlaspisem dzisiejszym czyzbys tez zmagal sie z kilogramami rodzynku ty nasz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka fajnie ze chociaz chetnajests :) zapomnialam wczoraj rozmrozic miesa i nie mam obiadu :( dobra ide,zjem cos w barze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenula
Witam wszystkie zdeterminowane, szczerze Was podziwiam i tak po mału dojrzewam, by do was dołączyć. Mam jak narazie małą wiedzę, co wolno a czego nie, ale chyba spróbuję. Dojrzewam do decyzji. Jakby co, to mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne!! :) Marzenula witaj :) Kwasek! Gdzie do baru! Na obiad do domu wracaj, ale już :D Kurde... Piątek, na śląsku się wypogodziło a ja siedzę papierzyskami zawalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam :D zaczelo padac :( witam nowa kolezanke :) napisz nam cos o sobie :) kruszynko bidulko az tyle pracy masz? a do ktorej siedzisz? brunet a moze na tym Twoim teledysku ten chudy to Ty? :D i zmagasz sie z kilogramami ale w druga strone? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 16... Ale masakra dziś była, zawalili mnie papierzyskami, bo kumpela z biurka obok pojechała na wyjazd służbowy i sie byczy, a ja tutaj muszę nadrabiać... :/ dobrze, że już do końca niedaleko... A jutro zaś 2 egzaminy na uczelni, oszaleć można!!! I jak tu nie pić? :D:D:D hehe, żartuję oczywiście. Jak tam dziewczynki? U mnie burza była przed chwilą, w nocy zresztą też, ale teraz to była taka megaaaaaaaa! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, widzę, zę coraz więcej piszecie. Kurcze, 2 strony musiałam przeczytać żeby wiedzieć co u Was, a czytałam ostatnio wczoraj wieczorem. Dużo dziś pracy, więc dopiero teraz mam czas, żeby popisać. Ja dziś zgrzeszyłam, 2 bułeczki zjadłam, suche, bo świezutkie z piekarni obok. Kumpela z pracy kupiła, takie gorące były. Ale od jutra zaczynam 2 fazę. Już nie mogę się doczekać warzyw. Waga mi stanęła na 70,3 i nie chce ruszyć w dół. Może niedługo znów zacznę chudnąć. Muszę przyznać, że Pan Małżonek zauważył różnicę. Zaczyna mnie traktować jak super modelkę, że niby tka figura boska. Hihihi, ja tam tego jeszcze nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER JAK FACET DOSTRZEGNIE ZMIANE NA OCZYWIŚCIE LEPSZA........ALE TO MOTYWUJE........KURCZE DOPADŁA MNIE LUŹNA KUPKA.....sorrkiii, ale chyba o tym mozna też napisac....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JAK ZEMSTA FARAONA.....zresztą ciągnie się za mną od egiptu......w sierpniu minie rok.....porażka normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała......bułeczek nie trawimy.....nie w tej fazie kochana......JA JESZCZE NA II, ALE JUZ MYSLĘ, ZE NIEDŁUGO............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×