Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

bazienka chyba nie mozesz marynowac w soku bz ananasa bo na II fazie owocow nie wolno wiec sokow tez nie :( cytryne owszem mozna ale tylko jako "przyprawe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że żadnych parówek, ale ja niestety je jem, bo jestem już na tej diecie 3 miesiące i jedzenie samego chudego mięsa jest dla mnie niewykonalne. Taka ze mnie idiotka... A z innej paczki to nie słyszałam, że trzeba zawsze warzywa łączyć z białkiem...Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tych wazrzywach+proteiny to nie jest nakaz ,chodzi tylko o to by w dni warzywne nie ograniczyc sie tylko do jedzenia warzyw ale laczyc je z bialkami.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłam sobie znowu dzien proteinowy, po trzech dniach na białkach i warzywach bo przez te warzywa przytyłam pół kg. myslicie ze mozna 2 faze robic w systemie 3/3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wczoraj zabalowałam u przyjaciółki, były chipsy, ciasteczka, lody i wino i dziś niestety mam 70,5 kg. Chuda inaczej - ja właśnie boję się tego, żę będę tyła na warzywach. Dlatego jeszcze w tym tyg mam faze 1. Dziś chcę się wziąć za czytanie książki o naszej diecie, więc niedługo będę mogła Wam pomóc jeśli będziecie mieć pytania. No i muszę się pochwalić, że zmotywowałam męża i też jest na diecie ze mną. Razem zawsze łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Trzymam za was kciuki, bo wiem, ze ta dieta daje naprawdę efekty - ale , jeśli miałabym poradzić- nie wchodzcie na wagę za czesto, starajcie się jeść jak najwięcej- i nie stresujcie sie jak 'przytyjecie' pół kg. Ja schudłam jakies 16-17 kg, celullit owszem, zmniejszyl się. Ud nie zgubilam ( widac taka juz moja uroda) ale mam STRASZNE, naprawde strasznie naciągnieta skóre. Za szybko po prostu schudłam. Teraz myśle,ze wolałabym być na 2 fazie przez pół roku, ale skóre mieć napięta. I zaręczam, że to jedyna dieta, w której można (troszke) grzeszyć ;) wiem to z autopsji :) jeszcze raz powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wydaje ze cytryna+musztarda jest ok chuda a Ty masz w ogole ksiazke?bo przy tymile ty chcesz schudnac powinnas co najwyzej stosowwac 1/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie się wnikliwie obejrzałam i jeśli cellulit się zmniejsza na tej diecie, to nawet nie chcę wiedzieć, jaki był przed nią... Masakra, szczególnie na pupie :( i trochę na piersiach :( Jakie są sprawdzone metody na jego redukcję? Od razu mówię, że nie lubię sportu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak dziś się czujecie? Ja jestem zdołowana. Mój organizm chyba nie jest w stanie zejść poniżej 70 kg. Już było 70,3 a dziś jak weszłam na wagę to zobczyłm 70,7. Czuję się fatalnie. Dobra, zjadłam wczoraj malutkie ciasto, ale przyszedł znajomy z ciastem od swojej żony, więc nie wypadało mi nie spróbować. No i dziś znów mam ostre odchudzanie. A już tak się cieszyłam, że będzie poniżej 70 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bazienka - ja jem naprawdę malutko i głodu nie czuję. Pij dużo ody, zapycha żołądek i to pomaga. Ja tak robię. Staram się wypić te 1,5 litra wody. Po pare łyków co chwila i jakoś to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem tu pierwszy raz i własnie zaczęłam stosowac tą dietę, dokładnie drugi dzien na samych proteinkach :-) tylko niestety jogurty naturalne ktore podjadam nie sa tak do konca 0% ale mam nadzieje ze i tak beda efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka - ja dziś jestem na 2 kawach ze słodzikiem, herbacie owocowej i 2 kawałkach ryby z piekarnika w folii. Jakoś nie jestem głodna ostatnio. Mam do Was dziewczyny pytanie. Czy Wy też macie w ustach taki dziwny smak nabiału w ustach? Cały dzisiejszy dzień czuję jakbym własnie zjadła jakiś jogurt naturalny. Takie dziwne uczucie. Nie wiem co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzowy-wafelek
witam chcialabym dolaczyc do WasZego grona ja planuje zaczac od jutra i zrobic sobie 5 dni proteinowych tej fazy uderzeniowej ciezko jets mi bardzo wytrzymac ale mam nadzieje ze z Wami dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazienka ja tezjem jogurty z cukrem tylko staram sie wybierac takie zeby bylo go jak najmniej a w ogole to witam :) jak sie macie dziewczyny? mala nie wchodz tak czesto na ta wage bo wahania takie jak ty masz to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książki jeszcze nie ruszyłam. Nie mam niestety czsu, ale myślę że w weekend w końcu będę mogła sobie siąść i poczytać w spokoju. Ryżowy-wafelek - fajnie, że dołączyłaś do nas. A chuda pewnie tak schudła, że jej nie widać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nagrzeszyłam i chyba zacznę całą dietę od początku :( zjadłam wczoraj zupę jarzynową z ziemniakami. wróciłam pozno z uczelni i nie miałam siły nic gotowac wiec rzuciłam się na zupę jarzynową na zasmazce z jarzynami. waga rano - 58.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczyny :) widze ze jedna po drugiej tak zawalamy diete :( ja staram sie wytrwac ale caly czas mam na cos ochote :( najchetniej to bym zjadla np pieczone ziemniaczki ze smazonymi filetami z kurczaka w panietce a tu nie moge :( no trudno ,musze sie za siebie wziasc bo z taka doopa to na plazy sie nie pokaze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko jak ja bym juz chciala wazyc te 10 kg mniej musze sie zawziasc a w ogole to gdzie Was wywialo ze tak malutko piszecie? jestem glodna!!!!!!! ale ja chaotycznie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwasek - piszesz chaotycznie z głodu !!! Dziewczyny, Kwasek ma rację. Koniec z ważeniem. Ja dopiero w sobotę rano wejdę na wagę. Już nie mogę doczekać się tej soboty, bo wtedy chce skończyć 1 fazę i przechodzę na 2. Marzę o brokułach, warzywach, szczypiorku i rzodkiewce. No i pomidory !!! Boję się tylko, że potem przytyję. Muszę dokładnie poczytać jak to jest z tym 2 etapem. Tydzień z warzywami i tydzień jak etap 1 czy może inaczej. Mam do Was jeszcze jedną sprawę, nie związaną z dietą. Może się poznamy jakoś bardziej, co? Skąd jesteście, ile macie lat? Ja jestem z Zabrza, mam 28 (jeszcze do października) lat, męża od 4 lat i czekamy na dziecko. Tzn w ciąży jeszcze nie jestem, ale może niedługo się uda. No to teraz czekam na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jutra zaczynam znowu 1 fazę bo dzisiaj jadłam mięso z warzywami. Mam 24 lata i jestem z trójmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc :) ja mam juz 28 lat,jestem zajeta panna juz od 10 lat i mam synka 7 miesiecznego ktoremu wlasnie wychodza zeby i jest okropny :P mam psa co jest bardzo istotne podczas diety :P :D no a moje nadprogramowe kilogramy pojawily sie podcza ciazy bo wpierniczalam za osmiu ,przyznaje sie bez bicia :D co najwazniejsze to do tej diety przekonala mnie mama chociaz ja i tak uwazam ze nie jest ona odpowiednia dla mnie..mam inna diete ale niestety z braku czasu nie moge z niej skorzystac :( to by bylo na tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Mogę się do Was "przygarnąć"? Dietę Dukana stosowała moja mama, ale, że ona nie jest wytrwała, odpuściła. Dzisiaj po przeczytaniu Waszych postów, chciałabym też spróbować... Obawiam się jedynie jedzenia mięsa, bo za tym nie przepadam :), jeśli chodzi o słodycze to mam silną wolę, więc nie będzie problemu. Szczerze powiem, że nie wiem ile ważę dokładnie, ale będzie coś w granicach 68-70, przy wzroście 176 cm... Moją zmorą są biodra... Mam taką figurę Marylin Monroe, bujne biodra i wcięcie w talii, aczkolwiek idzie lato (małymi kroczkami, ale mam nadzieję, że w końcu wybuchnie temperaturą 30 stopni:)), więc chciałabym trochę z siebie "zrzucić". Tak dla lepszego samopoczucia. Pomyślałam właśnie o Dukanie, bo wydaje mi się jedną z najbardziej "logicznych" i prostych diet, bo na różne czasochłonne gotowanie zwyczajnie nie mam czasu ;). Można się dołączyć? :) Pozdrawiam Dukanowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×