Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chuda_inaczej

Dukan faza I

Polecane posty

brunet ja wiem jak powinna wygladac odpowiednia dieta normalnego czlowieka ale niestety nie mam w tej chwili czasu :( postanowilam zrobic diete duk przez jakies 2 miesiace a pozniej zaczac ta dobra diete Najwazniejsze ze skonczylam zobzarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie wiesz jak wygląda bo wtedy bys nie miała żadnych problemów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KWASKU.......JESTEM JESTEM.....POZA SERKAMI I WODA brunecie kofffany.....NA OBIADEK KURCZACZEK Z GRILLA Z SAŁATKĄ.....Z POMIDORÓW I MOZARELLĄ..........WIĘC CHYBA NIE JEST ŹLE......CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet jako rodzyneczek nasz....niech zostanie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja sie do was jutro przylaczam!:) ja bylam na tej diecie wczesniej ale zrezygnowalam ze wzgledu na wzdecia, ale mam teraz sposob lepszy niz otreby, activie bede jesc co drugi dzien:) w ciagu kilkunastu dni spadlo mi 3kg, ale to same piersi :( zobacze co bedzie jak dluzej na niej bede!:) a zaczynam jutro bo nie lubie wyrzucac jedzenie a jeszcze normalne mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka.......tu jest tyle dziewczyn .....naprawde się wspieramy, wymieniamy doświadczenia.........trzeba zadbac o siebie , bo nikt inny tego nie zrobi za nas.....a lato tuz tuz..jaki jest Twoj cel?????ile kilo w dół.....?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NARKA KWASKU.......SMACZNEGO COKOLWIEK BEDZIESZ JEŚĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni_35 - mam 169wzrostu i 68kg samym sportem nie zrzuce kg, bo od malego trenowalam siatkowke, w liceum dzien w dzien do szkoly marsz 25minut w jedna strone, jesc tez duzo nie jadlam a jednak waga w miejscu stala jedynym dobrym wyjsciem jak widze to jest porzadna, nie szybka ale porzadna dieta no i cwiczenia rowniez chcialabym dojsc do 60kg i wiem ze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jessssu.. Na chwilę mnie nie było i widzę, że "rodzynek", albo jakaś "rodzynka" pod pseudonimem brunet_81 nam się tu trochę rozpanoszyła... Kwasek, jasne, że się nie przestraszyłyśmy!!! Miałam trochę pracy, jeszcze mnie szef wk...urzył. No. Całuję. a Ty, brunet, udzielaj dobrych rad swojej drugiej półówce, lub dobrym kumplom, o ile i jedno i drugie masz w posiadaniu. Paps. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze damy:P ja dodatkowo lykam witaminy, biore skyrzpovite ale jak bylam wczesniej na tej diecie to zaczely mi strasznie wlosy wypadac:( na pcozatku nie moglam na jogurty patrzec juz, rzygac sie chcialo:P pozniej da sie przyzwyczaic, nie czuje sie glodu no i sie lepiej jakos czulam, tak jakos do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: PIERŚ W JAJKU pierś z kurczaka zmielone otręby jajko przyprawy Pierś z kurczaka umyć, rozbić i przyprawić wg smaku. Obtoczyć najpierw w zmielonych otrębach, nastęnie w rozbełtanym jajku z przyprawami. Smażyć na dobrze rozgrzanej pateni (niestety jeśli nie będzie za dobrze rozgrzana, panierka może odpaść przy przewracaniu:(). Jeśli zostanie jajko, polać nim smażącą się pierś i przykryś pokrywką. Przewrócić na drugą stronę i już nie przykrywać, żeby panierka była chrupiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składniki: PASTA JAJECZNA Z CURRY 6 jajek ugotowanych na twardo 250g chudego twarogu 1 cebula 1 łyżeczka musztardy sół, pieprz, pół łyżeczki curry koperek-na oko Cebulę pokroić na drobą kostkę. Wsypać do miski, włożyć pokrojone na ćwiartki jajka, twaróg, przyprawy i musztardę. Wszystko zagnieść widelcem, a później blenderem, żeby uzyskać gładką masę. Dodać koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak wam otreby moga pomoc:( ja je jadlam na sniadanie z naturalnym jogurtem, troche mi cos w brzuchu poburczalo i to na tyle:P 4dni nie moglam sie wyproznic:o dlatego do diety dolacze activie co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nascoraz wiecej :) super a ja jak zwykle gadam sama ze soba! chuda,bazienka,mala gdzie jestescie?jak Wasze diety? bazienka i jak nagrzeszylas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam w sumie w stopce wpisac:P tutaj i tak wiecie ze zaczynam 68kg, cel minimum 60kg ale na tym nie poprzestane!:) no i ze zaczynam od jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się wpisuje na ta stopke.....cholera....normalnie blondynka ze mnie....hihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×