Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 4 x bralam antybiotyk

4 razy bralam antybiotyk w ciazy

Polecane posty

Gość 4 x bralam antybiotyk

bralam antybiotyk 4 razy, jestem w 7 miesiacu i jestem zalamana ze urodze chore dziecko*, mam takie schizy ze wariuje najpierw mialam 2 x zapalenie ucha i bralam duomox,augumentin potem monural i teraz amoksiklav najwieksza dawke (wyszly mi bakterie w moczu) strasznie sie boje.. co ja mam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli lekarz ci dał
te leki i wiedzialam ze jestes w ciazy to nie masz sie co martwić...są antybiotyki któe mozna brać w ciąży i zdecydowanie trzeba jesli jest taka koniecznosc. ja całą ciążę brałam antybiotyki na cerę bo mialam masakrę na twarzy, czego wczesniej nie mialam nigdy...ale lekarz mi tak przepisał i wszystko było ok.Syn ma 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przechorowałam pół ciązy
Ja też brałam 4 x antybiotyk. 1 (3 miesiąc) raz na anginę - augmentin. 2 (5 miesiąc) raz zapalenie ucha - augmentin. 3 (6 miesiąc) raz monural na zapalenie pęcherza. 4 (9 miesiąc) raz ostre zapalenie zatok. Miałam w domu przedszkolaka. On tak przynosił świństwa do domu a ja wszytko od niego łapałam. Urodziłam zdrowe dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej hani
wiem, że augumentin i amoksiklav można brać w ciąży, ja barała je zaraz po porodzie, karmiąc piersią, podejrzewała,że dwa pozostałe, które wymieniłaś też można przyjmować inaczej lekarz by ich nie przepisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się absolutnie,nie tylko Ty musiałaś się leczyć w ciąży,takich kobiet jest bardzo wiele i rodzą zdrowe dzieci.Lekarz na pewno wiedział co robi i nie przepisałby Ci czegoś,co by mogło zaszkodzić maleństwu, a widać Twoje zdrowie było w takim momencie równie ważne. Na pewno gorzej by było,jakbyś się NIE leczyła. Ja pierwszą ciążę miałam tak idealną że nie musiałam nawet wziąć żadnej tabletki przeciwbólowej,tym razem brałam już tyle leków że też czasami myślę,że nieźle dziecko nafaszerowałam,ale przecież jak trzeba to trzeba.Tu się nie ma nad czym zastanawiać.Wiem,że dopóki nie zobaczysz na własne oczy że dziecko jest całe i zdrowe to Cię te obawy nie opuszczą,tak,jak mnie,ale trzeba myśleć pozytywnie. W końcu nie są to jakieś szkodliwe leki,skoro pozwala się je stosować w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×