Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
z nich bym akurat nie żartował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
to chyba ruski odpowiednik zespołu ,,Na górze"- składającego sie z osób uposledzonych umysłowo taka forma terapii kolesie czuli sie potrzebni, występowali, mieli pasję i cel w życiu disco-polo jest śmieszne ale ci ludzie robią to w ramach terapii jakoś mnie oni nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
na bank mam rację ci kolesie przecież czysto spiewają w miarę dobrze im to wyszło jak na osoby niepełnosprawne intelektualnie a jakiś gimgóóówniarz wrzycił to dla polewki pamiętasz tego pijanegio rzekomo ruska króry brudny się zataczał na filmiku z YT? Okazało się, że kropelki nie wypił, a ma porażenie mózgowe :( tak samo to- bardziej żal mi ich, niż mnie śmieszą wystarczy popatrześ na ich twarze może choć jeden umie czytać albo pisać albo i to nie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ludzie powariowali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na WP czytam, za na Słowacji właśnie odsłonieto KOLEJNEGO GIGANTYCZNEGO JEZUSA I TO W DODATKU O WIELE BRZYDSZEGO, NIZ TEN ,,NASZ"-Polski kuwwwwwa! to dopiero szkarda (wygląda, jakby go zaprojektował amator, lub dziecko, :D ) http://wiadomosci.wp.pl/gid,12892634,title,Chrystus-ze-Swiebodzina-ma-konkurencje---zdjecia,galeria.html?ticaid=1b513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
No dobra- zabezpieczenie antyhotlinkowe na WP poszukaj tego artykułu, warto jajca straszne uśmiechniesz się, jak zobaczysz ,,piękno" słowackiej figury :D zwłaszcza twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no fajna nazwa ale Agresywny Papież fajniejsza :) no jak dla mnie to sprawiają wrazenie nierpełnosprawnych intelektualnie wojna na Jezusy hahahhaha Dobre! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
hahahahah :) Retarded Jesus dobra nazwa dla kapeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale bluźnierstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesssu śpiewałli to?? Pierwsze słyszę! już szukam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
mam i słucham nie!!!!!!!!!!!!!!!! nie!!!!!!!!!!!!!! jestem na NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! NA GIGANTYCZNE NIE, sorki. a u mnie nie pada ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie mam wielkiego, czołobitnego sentymentu do Metaliki, nie kocham jej, nie wielbię ale to wykonanie MI SIĘ PO PROSTU NIE PODOBA. tyle, noł ofens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a u nie jest w miarę ,,ciepło" znaczy.. nie zimno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Ty też jesteś fajna ale nie sądzę, bym chciał kiedys wrócić do tego utworu :D nie jest to co prawda Roman Ceberek, czy Wełna Mineralna ale nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale ,,The Unforgiven" uwielbiam :) fajna rockowa piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ech, gdybym mieszał bliżej to bym przyjechał i Cię rozgrzał ...winem Kurrrrrrrde przejeżdżałem koło Monopolka i zapomniałem wstąpić po prytę!!!!!! fu-ck!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jesteś fajna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jak się uprę to się upiję jutro! Albo nie-w końcu staram się robić przerwy popiłem we czwartek to teraz gdzieś tak... we środę (o ile wytrzymam) :D spytam, spytam o prytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
erffffku-spamerku- rozumiem, że masz jakieś doświadczenia z pobytu na takiej terapii? I co- nie pomogło, skoro nadal jesteś na tyle debilny, że plujesz jadem??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
idź przesyłam Ci mentalne, telepatyczne, supermocne (9 proc) piwo % % % % % % % % % :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie ma za co na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Karpackie Sup[ermocne 9% FAXE Supermocne ma 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
hehe- galeria zdjęć z podwórka pewnego ,,czyścioszka" :D nie pamiętam, czy już to wrzucałem, chyba nie. Popatrz tylko ile samochodów! Nawet kilka VW T2!! dla mnie najbardziej jednak podobały się schody z jakiejś synagogi-z gwiazdami Dawida na stopniach. niezły dudeista musi być z właściciela tej posesji :D :D :D :D http://picasaweb.google.com/116142313004114913306/OstatnioZaktualizowane#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
do zobaczenia czarne, blackmetalowe buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Eee tam, nie popieram takiego uogólniania ,,normalni ludzie dziś balują"- bo co??? bo sobota?? A co to jakiś przymus balować w sobotni wieczór? a co to - sylwester? A jeśli nawet ktoś w sylwestra idzie spać o 19.00- to co? To przegrał coś bo nie pije alkoholu wtedy gdy inni piją? ,,normalni ludzie tego nie robią" możnaby powiedzieć, gdy ktoś smaruje kupą twarz i idzie na miasto, nie gdy ktoś spędza spokojnie sobotę, sorki. ,,Normalni ludzie" - to tylko większość, tylko szary tłum przystosowujący się do tłuszczy na zasadzie mimikry, bojący się odrucenia. Większość chłopaków i facetów ma w dzisiejszych czasach krótkie włosy, większość ludzi ma komórki, większość wierzy w boga lub w bogów, większość nie ubiera się na czarno, większość ludzi nie słucha metalu. JAK TO DOBRZE BYĆ MNIEJSZOŚCIĄ !!!! :D :D :D :D :D :D Take it easy. Hakuna matata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
Sorki, nie chciałem, żeby to zabrzmiało jakoś niesympatycznie po prostu uważam tak, jak napisałem powyżej ,,wszyscy normalni ludzie " to nie wyjmują sobie kupy z tyłka podczas spotkania biznesowego :D :D :D nie dawajmy się konformizmowi ja np piję gdy chcę, nie patrzę, czy jest sobota, czy poniedziałek :D tak samo było, gdy miałem pracę :) Poza tym uważam, że mam prawo się nie zgodzić z czyjąś opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
widziałem już Sophie no no .. Może być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
sexxxxi rudzielecccccc z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×