Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 234

Co sądzicie o takim kolesiu?

Polecane posty

Gość Tomek Kowal*
ja za to chętnie bym się ,,przypadkowo" otarł przechodząc :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dla mnie tam mogą chodzić nawet z martwymi zwierzakami w kieszeniach nie pochwalam mordowania -ale nie czuję nic widząc kogoś w futrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
normalnie zasypiam na fotelu dobrej nocki niech Ci się przyśnią baby w futrach oblewane farbą albo Dude ja będę śnić o Pannach z Afryki :D Dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
A wiesz, Desperado jaka obłuda mnie najbardziej wkurza? Wielkie iluminacje świąteczno-noworoczne! Nam, ,,szarym obywatelom" każe się, wmawia się konieczność oszczędzania światła w trosce o klimat- a miasta CO ROBIĄ???? Setki, tysiące, miliony żarówek, żaróweczek świecą się DLA OZODBY przez dłuugie godziny, w Chiach Japonii dochodzi nawet do tego, ze masakrycznie wielka nienaturalna, niewystępująca w przyrodzie ilość światła sprawia, że miasto wydziela coś w rodzaju ,,promieniowania świetlnego", nieobojetnego dla przyrody rzecz jasna. Ołuda- a wszyscy leją po gaciach z radości- jakie to piękne, och, ach! tradycja! WYŁĄCZYĆ - i przestac być obłudnymi. Nam, zwykłym ludziom wmawiają, że trzeba oszczedzać prąd- a decydenci CO ROBIĄ??? A WYSTARCZY PRZECIEŻ JEDNA USTAWA ZAKAZUJĄCA TEGO- I MILIONY, SETKI MILIONÓW ZŁOTYCH ZAOSZCZEDZONE,I DLA PRZYRODY KORZYŚĆ... Ech, ci ,,na górze" umieją tylko łupić na kasę i wymagac od zwykłych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ależ jestem zapominalski- to przez mój ateizm- PRZECIEŻ DZIŚ MIKOŁAJKI!!!!! Przyjmij ode mnie ten prezent- http://tobajer.w.interia.pl/Wina/wisnia/wino_wisnia_final.jpg a ZOBACZ- JAKI FAJNY OBRAZEK :) http://c.wrzuta.pl/wi8220/c320e91f0021b04145e49ea3/0/skutki%20picia%20mleka%20zamiast%20piwa a do mnie dziś przyszedł Mikołaj fajny był http://animeonly.org/albums/NAUJAUSI/DIVERS/30534-1-dorian_cleavenger_the_gift.jpg niestety- nie wiem, co przyniosła, bo boje się otworzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
zaraz- mikołajki są piątego czy szóstego???? nieważne, i tak Mikołaj nie istnieje :D jesli się pomyliłem- a zapomniałem już terminów świąt- od lat nie praktykuje, nie wierzę- nie szkodzi :D przyjmij prezent ale Mikołajka jest super mogłaby przyjść TAKA.......... TO BYŁYBY NIEZAPOMNIANE ŚWIETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
dziękuję, dziekuje naprawde myślałem, ze są piątego grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ale blamaż nie znam dat świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
znalazłem obrazek ilustrujący stan wraku WFM-ki którą chciałem odkupić ze złomu i pomalować na czarno i ustawić u siebie w pokoju :D ta na pierwszym planie :) ,,moja" miała jeszcze lampę i koło przednie :D http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum24/wfmki_w_glebie.jpg ale jak się wkurzę to kupię (pewnie jeszcze tam stoi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
aha!!!!! jeszcze korek od baku miała taki błyszczący! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jasssssne w dobrym stanie chyba do tego, by pójść do huty na przetopienie :D :D ale jako ozdoba- świetny dziś Lebowski pamiętam obejrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jeszcze na pamięć nie narzekam :D Poza tym- obejrzę go tylko dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ajk nie spodoba- powiem do siebie TAKE IT EASY MAN potrafię posiedzieć nawet do 5 nad ranem, więc dotrwam bez obaw ładna jesteś na tym democie tak dojrzale wyglądasz :) ja bym ci sprzedał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
nie spodoba to nie spodoba, przezyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
a śniło mi sie tej nocy że lodowka się nam popsuła ponieważ nie mieliśmy kasy na nową, a stara była wypełniona po brzegi żarciem ojciec przytargał jakąś starą, ze śmietnika :D taką małą, bez zamrażalnika, CAŁKOWICIE ZARDZEWIAŁA I STRASZNIE HAŁASUJĄCĄ normalnie była w taki stanie, jak te WFM-ki :D ale działała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ja taż Szkoda :( czasami są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
życzę ci super prezentów na Mikołaja takich dudeistycznych heavy i thrashmetalowych i punkowych i antyfaszystowsko-Lebowskich :D i wypij jutro COŚ za zdrowie Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
oby nie :( lubię koty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
jeśli zamarzł -napewno poszedł do Kociego Nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
u mnie juz jest na pulpicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
obraz - zacny ale lubie okropne foty przez lata miałem na pulpicie różne obrzydliwe tapety- zdechłe zwierzeta, rokładających się ludzi, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
takie- komputerowe ekstremum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
no pewnie że lepsze!!!!!!!!!!!!!! kiedyś miałem SETKI zdjęć zwłok, zdjęć z wypadków ale mi się znudziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
czytam na Bruthal Land forum o Black Metalu :) słucham ,,My dreams of Hitler" (wiem, chooyowe przesłanie, ale melodia ładna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
ty bys się zdziwiła inni byli w szoku :D mysleli, żem świros kompletny :D pupa psiny - zacna, aż się chce paluch w nią włożyć i zadzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Kowal*
naprawdę????????????????????????? A czego konkretnie? ja niedawno skończyłem ,,Desire in violent overture" !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×