Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapomniec999xxxx

jak zapomnieć o kimś, kto ma mnie gdzieś?

Polecane posty

Gość zapomniec999xxxx
Poselne -- dziękuję, za Ciebie również trzymam mocno kciuki.. kiedyś będzie dobrze... Ona -- to jest bardziej skomplikowane, niż wygląda niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18lat.Ale jakby to powiedziec życie juz sporo mnie doswiadczyło.Kazdy mysli ze jestem zwariowana dziewczyna ale tak naprawde swoje tragedie nosi sie głeboko na dnie i dusi w sobie.Czasami jest sie dobrze wygadac nieznajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że skomplikowane. Ale wiem też, że zakochany facet stanie na rzęsach, żeby znaleźć czas na spotkanie z kobietą, którą się zauroczył. Nie wspominając o smsie czy telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka/./,
Ale wiem też, że zakochany facet stanie na rzęsach, żeby znaleźć czas na spotkanie z kobietą, którą się zauroczył. Nie wspominając o smsie czy telefonie. ona> rowniez tak myslę... na poczatku przez jakies 2,3 miesiace, non stop pisal na dzien dobry jak tylko wstał, potrafil co 2 godz pytac co robie, momentami az mnie o smieszylo, ale cieszyło oczywiscie, teraz tez pisze, slodzi ale nie tak intensywnie jak na poczatku, moze sie mną znudził, ma inna...ale skoro tak by było to po co ciagnie ta znajomosc i robi nadzieje...ach faceci... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
moja naiwność mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poselene, tez mam 18 rzoumiem Twoją sytuację, gdyż sama mam podobnie. Już 2 rok staram się wyleczyc (tyle,ze to moj byly) ktory co rusz odnawia kontakt, zeby go potem zerwac i ropoczac na nowo za jakis czas. Chcialabym to zakonczyc ale mi ciężko. Nie umiem sobie poradzić z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóz życie bywa okrutne. Po prostu nie nalezy sie załamywac, chciałam to z siebie wyrzycic.Trzeba sie uśmiechnąc nawet kiedy nasze serce jest okaleczone. A serce sie nie starzeje po prostu ma coraz wiecej blizn. NO ale jaki by nie był powod do płaczu i tak kiedys trzeba wytrzec nos. Wszystkie uśmiiech prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
szkoda, że nie wypowiedział się żaden facet, który wyjaśniłby to skomplikowane zjawisko... więc się uśmiecham ---------------- :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przestawajcie sie uśmiechac, nigdy nie wiadomo kto moze zakochac sie w twoim usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka/./,
moj były kiedys na koniec znajomosci gdy zapytalam dlaczego tak robil, powiedzial: sam nie wiem dlaczego, nie potrafie ci odpowiedziec na to pytanie, niekiedy gdy sobie tak myslalem nad swoim postepowaniem, wiedzialem ze robie źle, ale nie umialem tego zmienic, po prostu taki jestem.... to ja tez sie usmiecham :) a dziewczyn w ogole to skad jestescie jesli mozna wiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
a wiesz co mi powiedział? że on często ściemnia i dojrzeje koło 30stki :D no masakra, facet się tak nie zachowuje. ja jestem ze śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pytanie w temacie: Prosto. Skasować maila, numer i każdą próbę kontaktu ignorować. Przy "przypadkowym" spotkaniu uśmiechnąć się, przywitać. I ruszyć w swoją stronę. Próby konwersacji kwitować nie mam czasu. Trzeba tylko chcieć. Jak się nie chce.... To tylko przyrodzona człowiekowi, chęć posiadania, używania i niszczenia. Boli tylko dlatego, że się pierwej nie użyło i nie zniszczyło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
hmmm Kaliban a czy jesteś pewien, że w ogóle mówić "cześć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka/./,
ja rowniez ślask:) dokladnie zabrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balety w warsztacie
Mogę się dołączyć? Powiem tylko, że mam, a raczej miałam to samo co Autorka i wiecie co? Pomogła mi wróżka. Myślałabym o nim jeszcze rok, dwa, a może i trzy, ale jej słowa mnie wzmocnił w tym, by zapomnieć. Powiedziała, że mężczyzna ten nie bierze naszej relacji na poważnie, raz robi mi nadzieję, a potem myśli o niebieskich migdałach, nie myśli o poważnym związku, a jedynie przelotnym romansie, jedym słowem facet nie wie czego chce. I teraz łatwiej mi o nim zapominać, wciąż myślę, ale już inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniec999xxxx => Po co z siebie robić buraka? A znajomym nie mówisz cześć? Takie ignorowanie to tylko pokazanie, że boli. A jak boli, to wiadomo, gdzie uderzyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
a ja okolice Rybnika :) Balety w warsztacie -- a możesz opisać jak wyglądała wasza relacja? też bym poszła do wróżki, by o to zapytać, ale nie wiem czy gdzieś w pobliżu mojej wioski jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Anelia
Moi drodzy zapraszam serdecznie na mój topik na wróżby darmowe zarówno jak i płatne symboliczną kwote ale dokladne Otóż myśle i mocno zastanawiam się nad dokładniejszą wróżbą wyglądałoby to tak mniej więcej dla każdego wróżba długości A4 kartki w każdej sferze finansowej i uczuciowej plus zdjęcie kart jakie wyszły wr wróżbie z opisem każdej z nich co oznacza ale taka wróżba to czas ok 25minut wróżba plus napisanie dokladnie jej i zdjęcie dodanie przez kabel także jeśli miałabym wróżyć jak dziś dziennie emailem ok 30 os sporo czasu ...Myślałam o symobilicznej opłacie ok 3zł za taką wróżbę.ALe nie jestem pewna tego pomyślu to wasz pomysł.Oczywiście nadal za darmo będe odpowiadać tu raz dziennie na 2 pytania każdemu.zapraszam wszystkich albo na dlugą wrózbe platną symobliczną kwotą albo na darmowe 2 pytania oto adres http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4459176&start=1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżka? A jak powie, że ten chłopak to tzw. partner docelowy? Że będą razem pewnie za jakiś czas etc.? Narobi nadziei i dalej będzie stać w miejscu autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
Kaliban--- może masz rację... a raczej napewno. Chociaż nie wiem czy nie powinien widzieć, że jestem obrażona? potrafisz w ogóle (męskim okiem) wytłumaczyć jego zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
a dlaczego Ci smutno? podobna sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne_Zauroczenie_Ona22
No ja też w podobnej sytuacji jak temacie... ehhh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
ojjj :/ ale przynajmniej masz konkretny powód, żeby zapomnieć... a byliście razem? Kaliban, odezwij się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fatalne_Zauroczenie_Ona22
nie wiem, co gorsze - u mnie to taka sytuacja, że on kręci na rózne fronty a na stałe to nie chce nikogo mieć ;/ ale prosto w oczy tego nie powie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tyle że myśmy nie byli nawet razem. zachował się wobec mnie jak cham. a jednak, no cóż.. "znamy" się z widzenia można powiedzieć. Kiedyś mu się strasznie podobałam. I jakiś czas temu zaczęliśmy pisać. Pisaliśmy przez pół roku" - no jak , cholera, pasuje do mojego. tylko że ja juz zapominam hmm, z 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec999xxxx
ten "mój" też taki chyba jest... on chce się bawić i to jest dla niego najważniejsze... mam nadzieję, że już go nie spotkam... oni nigdy nie mówią nic prosto w oczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×