Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionetka73

mąż mnie zdradza! pomocy

Polecane posty

Gość liwiana
Mi bardzo pomógł psycholog, inaczej spojrzałam na moje małżeństwo i całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia2121
no kurwa mac, babz to sa jednak idiotkmi..malo ci dowodow,jesycye sie ludzisz ze to nieprawda. zamiast do jasnej cholery obudzic tego gnoja to ty chcesz do niej napisac!a co to ona cie zdradza czy on!jak zwykle wina na babe a mezus biedaczek niewinny opanuj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło. z jego telefonu. : Kajka wypadła świetnie. Co porabiasz? Też tęsknię. i teraz sama nie wiem czy nie zrobiłam jakiejs kompletnej głupoty. boję się co odpisze, że wogóle odpisze. jeeezu ja nie mam na to siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
trudno by mi było kochana osobe z która mam dzieci nazwac gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
i co osiagnełas ? teraz pic bedziesz piwo które ci smakowac nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
a tak na marginesie to mysle , ze masz niezły ubaw co ? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
matacz trudno by mi było kochana osobe z która mam dzieci nazwac gnojem Mi przychodzi to z łatwością, tak więc mój ex nie dość że jest GNOJEM TO JET TEŻ DEBILEM. W życiu nie żałowałam że się z nim rozwiodłam. Oczywiście żałuję że moje dzieci nie mają pełnej rodziny ale tego że się rozeszłam nigdy nie żałowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
jasne matacz bo jak facet zdradza to powinnyśmy nazywać go królem bo przecież mamy z nim dzieci tak? a on mysli o tych dzieciach gdy zabawia sie z inną?i wtedy okazuje nam szacunek? wiesz co pier****sz jak potłuczony/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
to jeszcze jak mi napiszesz , ze go kochałas kiedykolwiek to bede miał zgryz buahhhhaaaaaaaaa ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
a co to znaczy kogoś kochać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
Pan Jezus umierajac na krzyzu powiedział "Ojcze przebacz im , bo nie wiedza co czynia "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Super, to należy nadstawić drugi policzek i dawać się okładać bez opamiętania, aż gęba będzie spuchnięta, w imię religii katolickiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
chciej prosze zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
albo zacznijmy naszym panom przyprowadzać panienki i nadstawiać je ;P buhahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpisała. mam za swoje. najpierw się wyryczę, potem napiję wina i go obudzę. jak mogłam być tak ślepa??? CHWALI CI SIĘ, OBY DO JUTRA. NO WIDZISZ, MÓWIŁAM ŻE ZDOLNIACHA PO TACIE :) DALEJ CZUJĘ SIĘ ŚREDNIO WYJŚCIOWO, MUSZĘ W KOŃCU IŚC PO JAKIŚ ANTYBIOTYK ZANIM SIĘ UDUSZĘ. KOCHAM CIĘ, WIESZ? :) najbardziej wkurwia mnie jej lekkoś pisania. używa słów którymi posługuje się on, już wiem skąd mu się wzięły pewne określenia, które do tej pory nawet mi się podobały.... nie wytrzymam tego. jezu, może nie było między nami idealnie, ale nie myślałam że może tak to się skończyć. najgorsze jest to, że ja właściwie nie mogę nic. od niego zależy co się teraz stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Sory, ale jestem ateistką, apostatką (jeśli wiesz kto to taki) i powiem ci że kochałam mojego męża przez 14 lat małżeństwa + 3 narzeczeństwa ale mi przeszło i to zupełnie po tym co wyrabiał, pozostała we mnie tylko pogarda bo nawet nie niechęć lub nienawiść, układam sobie życie z innym człowiekiem i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Nie od niego zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
nie wiem co wyprawiał tu sie pisze o zdradzie i na tej podstawie pisze to co pisze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Marionetka73 sama nie dasz rady, zadzwoń do mamy, cioci, koleżanki i się wypłacz, tak jest lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiana
Samej jest bardzo ciężko, podziel się tym z kimś bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
skoro pisze , ze od niego , to widac ze nie ma pomysłu , a te co ma sie jej nie podobaja , boi sie ich itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co???
obudzilas skurwie.la?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat podobny do maludkiej...
wiesz autorko nie możesz myśleć że życie Twoje i dzieci zależy od kogoś takiego... nawet jeśli to jego dom nie masz dokąd pójść ok. zostań ale nie pozwól się traktować w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge sobie tylko wyobrazic jak sie teraz czujesz.. Pamietaj, ze nawet jesli czujesz sie samotna masz teraz siebie o siebie musisz sie zatroszczyc, nie mysl o tym jak on sie czuje, zapamietaj jak Ty czujesz sie teraz. Daj mu popalic jak tylko zapragniesz. On jest na straconej pozycji. Jest winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenua....
matacz ----------- Jestes przepraszam idiotą, czy jak?? napewno zdrada to nie koniec swiata, ciekawe jakie Ty masz doświadczenia w tym temacie, bo pojęcia o tym chyba zadnego lub takie tylko, ze Ty zdradziles :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
taaaa jasne nich napisze o tym w gazetach , brudy sie pierze (na tym etapie ) w swoim domu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz
doswiadczenia , a juz ci ! i co teraz łyso ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×