Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pinacoladaa

bać się chłopaka...

Polecane posty

Gość Pinacoladaa

ja 18 on 20lat .. na początku naszej znajomości wydawał mi sie normalnym chłopakiem..dopóki nie spotkałam sie z jego byłą.. jakie on rzeczy wyprawiał,zdradzał ją notorycznie i okłamywał,dał jej kase na tabletki (prawdopodobieństwo zajścia w ciąże) ona tez ma 18lat .. masakra nic mi o tym nie mówił..odwrócili się od niego przyjeciele,jednego nawet pobił za to,ze powiedzial o wszystkim jego byłej.. bardzo się go zaczynam bać,a mimo to ciągnie mnie do niego.. wydaje mi się,ze oczekuje ode mnie czegos więcej niz tylko przytulanek itp. (bo jak juz powiedzialam jest niewyżyty seksualnie) obiecal mi ,ze nie bedzie na mnie nasikał ...wie,ze jestem dziewicą ,ja w nerwach powiedzialam mu,ze sobie poczeka nawet 15lat jak bedzie trzeba,bo ja sie do niczego zmuszac nie bede..nie uznaje czegos takiego jak "pieszczoty,palcówki,lody itp." obrzydza mnie to.. a on mi ciągle sugeruje,zebym cos z nim w tym stylu zrobiła.bardzo sie wtedy denerwuje i czuje sie jak dzi**a. taka patologia.. co z nim do cholery jest? coraz bardziej robi się nerwowy,ostatnio myslalam,ze mnie chce uderzyc,a j**nął o takie coś metalowe i rozwalił sobie rękę.. wszyscy ludzie sie za nim oglądnęli.. zrobił to tylko dlatego bo stwierdzilam,ze nie pojade z nim do Czech na 2dni ..bo po prostu sie bałam...mam zostawić to wszystko w spokoju? bo cos czuje,ze on nie jest dla mnie.. ja zachowuje sie jak "cnotka niewydymka" on mowi,ze się szanuje,ale ja wiem,ze w głębi to by się ze mną juz dawno kochał( z resztą sam mi to powiedział) ...nie wiem co mam robić..jestem jeszcze młoda za rok matura,wole się uczyć niż o takich rzeczach myśleć..a jednak zależy mi na bliskiej znajomości z nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinnaś dać sobie z nim spokój. Jeśli nie masz potrzeb seksualnych to lepiej poszukać kogoś, kto do Ciebie będzie bardziej pasował. A i on może będzie szczęśliwszy z kimś, kto ma podobne potrzeby, jak on. Agresji i lęku nawet nie wiem jak skomentować, bo banie się kogoś, kto ma być dla Ciebie oparciem wskazuje na toksyczną relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dementia napisał:

Myślę, że powinnaś dać sobie z nim spokój. Jeśli nie masz potrzeb seksualnych to lepiej poszukać kogoś, kto do Ciebie będzie bardziej pasował. A i on może będzie szczęśliwszy z kimś, kto ma podobne potrzeby, jak on. Agresji i lęku nawet nie wiem jak skomentować, bo banie się kogoś, kto ma być dla Ciebie oparciem wskazuje na toksyczną relację.

Myślisz, że przez 10 lat jeszcze nie dała sobie z nim spokoju? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×