Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katharssis

Zapraszam Wszystkich Nocnych Marków II

Polecane posty

no w sumie to nie wiemy. caly rok ma zagadkę. dowiemy się pewnie jak beda oceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieistotne juz tam. w kazdym razie prawa autorskie tyczą się tylko utworu.. tak jak pytanie nawet wskazywało "czy kleks jest utworem" a utwór to przejaw twórczosci... wkladu artystycznego, a kleks jest przypadkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie by bylo sie z wami tak na zywo spotkac,pogadac(do rana musowo) wypic.......oczywiscie bez zadnych podtekstow,bajerow i zakladania z gory ze mnie cos sie nalezy:P chociaz z 2 strony......glupio bym sie czul.....heh......nie Husky??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie rozbawiłes kmicic :D ja + alkohol i ma się skonczyc jedynie na rozmowach do rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, zupce bez problemu mogę obiecac, ale tobie juz gwarancji nie daję P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky......dzis ktos mnie nazwal "pies na baby"....moze.....ale cza :D gentylmenem tyz byc...ya???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawa jestem jak dlugo bys tym gentelmenem pozostał, jakby husky zaciegnela w zaciszne miejsce i podciagnela conieco :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky.....nie bede sie zarzekal....ale......odpadlabys w przedbiegach bo ja lubie moja szkocka (pamietasz ostatnio??).....:P:P i musialbym cie zawiesc do domu.....! taki jestem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh spoko. mieszkanie tez mam fajne.. i wanne przestronną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy??? ehhhh....czy ja wiem.....za duzo wspomnien.....moze lepiej nie....:( na koniec mojej kariery na kafe wpisze sie pod czarnym nickiem do topiku pt: do czego nigdy bys sie nie przyznala..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a niby gdzie? wszyscy do wawy mają bezposredni i latwy dojazd to raz, a dwa.. husky bedzie miala blizko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to na troje??????? :(:(:(:(:(:(:( ..........a kath????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ludzie ja to sie zbieram spac. scierka mnie chyba wlasnie puszcza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę 🖐️ 3 maj sie zupka a ciebie kmicic i tak dorwe, zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu kto??? Jutro gram babcie na przedstawieniu o czerwonym kapturku. Nie wiem czemu padlo na mnie:classic_cool: znalazlam juz jakąs kiece i chuste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy szyjecie suknie, przebieracie sie za babcie, a ja chciałam ogłosić wszem i wobec, ze jestem mistrzem spagetti :D moj nowy chlopak to potwierdzi! pies też:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam. bo to u niego gotowalismy wspolnie :P:P:P chodzimy na randki, trzymamy za raczki, kupuje mi kwiatki.. wiec to chyba juz chlopak nie? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×