Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Byłe żony zawodowych żołnierzy

Polecane posty

Gość gość
I tu się Pan/ Pani myli. Chce dołożyć połowę koszty mieszkania aby było po równo. Proszę nie oceniać nie znając sytuacji. Równie dobrze to samo mogę napisać o mezu, ze za parę lat zamarzy mu się młoda kochanka i ja zostanę z niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie rozdzielność majątkową,ze możecie prawnie bedac w malzenstwie partycypować w kosztach tego mieszkania 50/50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myli, nie myli, ale prawda jest taka, ze chlopina sie zabezpiecza w razie "W" chociaz jeden madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej tak rozpadlo się twoje malżeństwo bo ponoć ty więcej zarabiałeś pieniądze zniszczyły twoją rodzinę a teraz dajesz dobre rady ale komu takiemu jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia wyzej, akurat masz racje rozpadlo sie moje malzenstwo, ale dom itp. Przejalem JA. Tu nie trafiles/las . Moje zdanie jest takie, ze facet jest inteligentny. To dzieki jego pracy maja miec dom, a nie jej. Takze o czym mowa? Z dnia na dzien moze sie jego malzenstwo rozwalic? Teraz kobieta ma wieksze prawa niz faceci(hejt feministek sie rzuci:) ) milosc az po grób? To nie te czasy, jezeli on przepisze cokolwiek na nia ?bedzie frajerem i ta kobieta bedzie traktowac go jak smiecia. Prosta zasada ona z malzenstwa w razie rozwodu wyniesie doslownie wszystko! przyklad? Poznaje murzyna z penisem 30 cm. I w obwodzie 16cm. Podaje męża o gnebienie, pedofilie itp. bo zakochala sie w murzynie, a raczej w jego penisie, to najprawdopodoniejsza wersja :)Gosciu jest uj****y? zostaje bez domu, rodziny i kasy, leci z pracy jako wojskowy bo bedzie karany, a tak to taka biedna kobietka jest z nim uwiazana, rozumiesz o czym pisze? uwiazana! Ma pewnosc, ze nie bedzie dymany przez jego zone, poniewaz jej wyjscie z malzenstwa nie bedzie sie absolutnie oplacac. Mam nadzieje, ze ci troche te maslane oczy bialy rycerzu otworzylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadisek
Jestem żołnierzem zawodowym, oficerem z prawie 20 letnim stażem. Co tutaj czytam, przeraża mnie, zwłaszcza, że dotyczy moich kolegów z Leżnicy czy Tomaszowa Mazowieckiego, ale i nie tylko. Służyłem w Iraku i Afganistanie, wiele razy, całą służbę przesiedziałem w jednostkach bojowych i widziałem żołnierzy z problemami mniejszymi niż nie jeden frustrat z cywilnym zawodem. W waszej sytuacji możecie pójść i zgłosić sprawę do oficera wychowawczego, w jednostkach są psychologowie lub na żandarmerię i otrzymać pomoc. Zawsze się znajduje rozwiązanie. Fakt, czasem nie sposób przyjść po pracy i być zwyczajnie dalej w robocie, zwłaszcza jak jakiś despota orał mi psychikę. Nie przeczę, że było nerwowo, cóż, jedyne co wówczas robiłem to wychodziłem z psem i biegałem- 30 min starczało, potem spacer z dziećmi, jak było lato. W domu miałem żonę i syna z jej pierwszego małżeństwa oraz dwoje niby naszych dzieci. Pierwsza żona z dobrego domu, super rodzice, wykształceni, ona miała być niszczona przez pierwszego męża, zresztą jak później przeze mnie, kolejnych jej facetów itd. Ja mogę powiedzieć, że w domu miąłem totalny despotyzm i przemoc, babę, która jako przedstawiciel handlowy tylko patrzyła aby z wódą w bagażniku wywalić na weekend. Nie bez przyczyny ma obecnie ksywę 50 puknięć Greya. Rodzina okazała się bandą zadufanych w sobie degeneratów społecznych, bez żadnych zasad moralnych. W domu awantury, jak wezwałem policję wezwała żandarmerie i mnie straszyła. Ja albo w robocie, albo na poligonach, albo z dziećmi. Jak musiałem gdzieś jechać pomagała mi moja mama, nawet jak pojechałem na kurs do Wrocławia z dziećmi i psem mieszkaliśmy tam u moich rodziców. Panienka kontrolować chciała wszystko i wszystkich, sam bawiła się. W końcu przyłapana na kolejnej zdradzie zwiała z domu opowiadając o mnie jakim jestem despotą i cyt. psycholem. Po rozstaniu jeden z chłopców szybko wylądował u psychiatry, mamusia mimo jego problemów odgradzał mnie od dziecka, a sama balowała mieszkając u kochanka a dzieci z nianiami po 24 h na dobę i w weekendy, bo matka nie miała na nie czasu. Wszystko opierało się na jednym wielkim jej kłamstwie. Po rozwodzie ciąg problemów dalej. Wiecie co? Może za dobry byłem. Może jak by się bała to by się nie puszczała. Mam drugą żonę, super kobietę, nasz największy problem to ex i jej wieczne sprawy sądowe o podwyższenie alimentów, o zmianę RPW i utrudnianie mi kontaktów. Co więcej okazało się, że mój pierwszy syn nie jest moim synem, oczywiście jak to powiedziałem usłyszałem, że zagłuszam ich spokój rodzinny. Wielu wojskowych to wspaniali ludzie, w sądach najczęściej nawet nie umieją się bronić. Wszystko zależy od domu i wychowania oraz odpowiedniej współpracy w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz kolego wszystko sprowadza sie do jednego, bo baby to c#h#u#j#e! Kobiety sa bezwzgledne, gdy zdradzaja, a wiesz dlaczego? Bo brak im honoru. Na jednej rece moge wyliczyc, ktora kobieta zaluje, gdy zdradzala i odchodzi od meza bo wszystko wyszlo na jaw? Gdy kobieta zdradza miala powód, gdy kobieta pije miala powod, gdy kobieta pobije faceta to oczywiscie dobrze mu pewnie sobie zasluzyl. Moge wymieniac tysiace przykladow. Prawda jest taka, ze wiekszosc kobiet to bydlo, ktore nie potrafi pochamowac emocji. Ogolnie mialem w lozku wiele kobiet i wiem co mowie. Mezatka, sratka kazda da sie nakrecic, a one po sexie wciskaja kit jak to jej zle w malzenstwie. Te bajania to znam od podszewki bije, krzyczy, wyrzuca z domu. I wcale sie takim facetom nie dziwie, kobieta ma dbac o cieplo rodzinne, a wspolczesnym women pomieszalo sie w glowach i sa egoistkami dbajace o cieplo innych facetow. Jakby mi jakas laska wyskoczyla z tekstem,, mis przepisz na mnie domek,, . Odrazu bym jej zadal pytanie. Jestes ze mna dla tego domku? Czy z milosci, bo mnie kochasz? Oj faceci nie dawac sie. ,Czas zmieniac meski swiat!wirus kobiecy sie zmutowal i jest coraz grozniejszy! Zeby nie bylo kocham wszystkie Panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zrtytą masz psyche i kiepskie wartości ost.koleżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej dom przejąłeś w 50 %( choć chciałeś cały )bo drugie 50% nalezy się byłej żonie i nic więcej nie przejąłeś mimo ,że więcej zarabiałeś jak twierdzisz. SWOJE RADY ZOSTAW DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość akurat daje DOBRE!! rady. I to o babskim wirusie - to też PRAWDA! Więc rada dla panów: zanim wleziesz na babe, dobrze okop sobie tyły. Bo potem okaże się że myślałeś że rochasz, a to ty byłeś rochany ;) ...od samego początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejalem caly domek dla twojej swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejalem caly domek dla twojej swiadomosci. Tym razem to ja babe wyrkuchalem, nie odwrotnie jestem wlasnie jeden z niewielu, ktorzy wyszli z rozwodu do przodu. Moje rady sa jak najbardziej na miejscu kolezanko i przestan pieprzyc o babskiej filozofii, bo prawda jest taka , ze to my jestesmy inteligencja tego kraju, ktos Ciebie musial oszukac, skoro myslisz inaczej. Stety, niestety, gdyby nie wasz plac zabaw, ktory macie popomiedzy nogami? to nikt by z Wami nie chcial byc. Taki maly szczegol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa wyżej śmieszne co piszesz ale baw się dalej i udzielaj dobrych rad tylko nie wiem komu bo prawo jest prawem . Ja wiem jedno szacunek należy się kazdemu a ty obrazasz kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy kobiety, które tworzą swój majątek przy użyciu swojej płciowości to są jeszcze kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nakręcaj tematu bo w cenie są mądre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szanuje kobiety, ale nie baby. Wiekszosc to baby!niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie, zycze Panu by sapotkal Pan milosc swojego zycia to jedyna kobiete. Zycze rowniez by Pan nie potrzegal kobiet jako ekement placu zabaw jak sam Pan to okreslil. W okresie swiat zycze by Jezus obdarzyl Pana wielka laska milisci szczerej i prawdziwej.Wesolych Swiat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tą "wielka laska" to żeś gościu przesadziła!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooliberek
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki,do gory uszy sa jeszcze na tym swiecie prawdziwi i wartosciowi mezczyzni ktorzy potrafia dac kobiecie poczucie bezpieczenstwa i szacunek. Nie tratrac wiary. Ja tez przechorowalam swojego wojaka ale teraz dzieki N P zrozumialm ze to jest biedny, chory czlowiek, poraniony,skrzywdzony i bardzo wrazliwy czlowiek,tylko zagubiony. Szkoda mi tych naprawde biednych wewnetrxnie chlopakow. Jak poznalam swojego wojaka to byl czatujacy,czuly po prostu i wydawal sie facetem z wartosciami i pokazal sxybko na co go stac i tu pytanie kiedy byl prawdziwy ??? Wierze w ludzi kazdy moze sie zmienic jesli chce. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojaki z polskiego wojska
Za życia łachudra pozostaje łachudrą, jedynie po śmierci może się zmienić,- po wielu latach spędzonych w czyśćcu, jak ogień łachuderstwo mu chociaż w 3/4 wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NP zacznij i zmien swone zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peszecie o NP to faktycznie cos niesamowitego ja sprobowalam i teraz patrze na swoje zycie z innej perspektywy i wiecej dostrzegam inaczej. Takze polecam zacznij. Plecam strone rosemaria tam sa swiadectwa co dzieje sie pod wplywem N P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to to NP? Jakaś nowa partia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A ty pewnie będziesz trzymał ten kocioł do wypalania! Tylko se dużo podpałki nazbieraj i zapałek nie zapomnij. Co za palnik z polackiego wojska... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojacy z polskiego wojska
Każdy trzyma swój ognisty kocioł sam więc nic tam łachudrze po mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś we wojsku karmili sierpami i młotami. Żołnierze tego nie łykali. A teraz młotów karmią czyśćcowymi ogniami. A młoty łykają to jak kaczki kluski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytasz czy jest N P poczytaj rosemaria pl zacznij i zmien swoje zycie i badz szesliwa powodzenia nie trac czasu zacznij juz dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pytam: "czy jest NP" - tylko pytam: "CO TO JEST TO NP"! Ale jak członkowie tej nowej partii to przygłupy co nie rozumiom prostego pytania - to ja nie mam wiencej pytaniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×