Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pestycyda

Pytanie o allegro.

Polecane posty

Witam zgromadzonych :) Krotkie pytanie dot. opcji "place z allegro". Poniewaz jestem zielona w tych sprawach pytam sie Was, czy robiac przelew poprzez ta usluge najpierw pieniadze ida do allegro, a pozniej oni wysylaja do osoby, od ktorej cos sie kupilo? Niestety facet, od ktorego kupilam kremy zyczy sobie wypelnic formularz i niestety musze zaplacic ta usluga, ale po wszystkim mam inne dane, inny nr konta itp. Jakby ktos nie rozumial o co mi chodzi to postaram sie prosciej wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary allegrowicz
Usługa płacę z allegro to zapłata przez pośrednika, firmę PayU. W skrócie: ty przelewasz im pieniądze na konto, oni dają informację sprzedającemu o przelewie(niemal błyskawicznie), a później on te pieniądze dostaje na konto. W tej usłudze nie potrzebujesz mieć żadnych danych, ani numerów konta. Płacisz za pomocą tzw szybkich płatności, za pomocą 2 kliknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegrowiczka ...
dokładnie tak, jak napisał poprzednik pozwolę sobie tylko dodać, że allegro zmusza sprzedawców do udostępniania tejże opcji, przetrzymując pieniądze od kupujących do kilku dni, co opóźnia wysyłkę - a jednoczesnie dezinformując kupującego, że przesyłka została wysłana!!! choć tak naprawdę sprzedawca tych pieniędzy jeszcze na oczy nie widział!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×