Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaia mama synka i ...

Poród w Legnicy-kto rodził?

Polecane posty

Gość Kasia legnica
Mia - dzięki już lepiej . potrzebne będzie zaswiadczenie od lekarza że byłas pod opieka akt urodzenia dziecka dowód osobisty i jak coś sobie przypomne dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulitek legnica
teraz sie szaro zrobilo... o wlasnie jakiej formy wozki macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin porodu za pare dni :) wiec nie dlugo bede dobrym zrodlem informacji co gdzie i jak zalatwic :) a wozek mam z tako nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Ja miałam wózek HAUCK CONDOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
Kasiu to dobrze oby szybciutko był zdrowiutki ( co do becikowego to dziękuję, bo ja nawet nie wiem gdzie się z tym idzie) Majka88 ale fajnie ze juz za kilka dni/tyg ( kiedy termin?) bedziesz mama, zazdroszczę, spakowana pomiescilas sie do torby? jak bedziesz juz z aniołkiem w domu to napisz do Nas i powiedz co i jak :)) co do wozków to podoba mi sie kilka na allegro ale wysylkowo boje sie kupic ale nie wiem czy tego nie zrobie :)) wielofunkcyjny i na pompowanych kołach, jescze nie kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
załatwia się w MOPSie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
ja mój wózek wystawiłam na allegro. jak kiedyś będzie mi potrzebny to kupie na pompowanych kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
SŁYSZAŁYŚCIE O TYM 2 MIESIĘCZNYM MALUSZKU. TAKIEGO OJCA TO POWINNI KATOWAĆ TYLKO POMAŁU BEZY DŁUŻEJ CIERPIAŁ. BOZE TU CZŁOWIEK CZASEM GŁOŚ PODNIESIE I PRZEZYWA CAŁY DZIEŃ A INNI WEZMĄ I ZABIJA MALEŃSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
ok zobacze gdzie jest mops w legnicy bo nie wiem :) jasne areszt dla takiego bydlaka jest nie kara a nagroda bo niczego mu tam nie braknie, ja tez uwazam ze powinien cierpiec powolnie i w mekach ale w polsce jest zryte prawo ,co za osobnik moze tak zrobic z niewinnym dzieckiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
NO MASAKRA AZ CIARKI MI PRZECHODZĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
I TO Z WŁASNYM SYNKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIA mam jeszcze z 7 dni ale chyba przenosze ja kupowalam w sklepie w legnicy w tej samie cenie co na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
a jaki to sklep z tymi wozkami? ciezko Ci pewnie juz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam w Maciuszku koło ryneczku na galaktycznej a drugi mają też sklep na wrocławskiej za spożywczakiem w kierunku szpitala jak poszukasz w necie mają swoją stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki :) Byliśmy dziś na pobraniu krwi ;) Szymek naprawdę był bardzo dzielny, nawet nie zapłakał, a krwi trzeba było dużo :0 Za to tatuś odleciał hahahaha Myślałam, że ze śmiechu padnę :D Ja miałam wózek Jedo Bartatina gondolę, a potem zmieniłam na lżejszą spacerówkę kupioną na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
Antos- jak tam się czujesz? jak masz na imie bo chyba nie Antoś:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia legnica dla odmiany (bo same Kasie tutaj) mam na imię Ania ;) A czuję się przy tej pogodzie super :D Nic mi nie puchnie :D Tylko martwię się rączkami Szymka. W miejscu, gdzie posmarowałam tym kremem znieczulającym ma lekkie zaczerwienienie po kąpieli i nie wiem czy to od plastra czy od kremu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulitek legnica
a co sadzicie o wozkach graco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulitek legnica
ogladalam wsmyku w piastów fajny nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest wybrać odpowiedni, ja chciałam klasyczny więc kupiłam roan marita. mam pytanie czy robiłyście już gdzieś w legnicy badanie HBS? właśnie dostałam skierowanie od dr Pacułta, nigdy wcześniej takiego nie miałam. no i już ostatnie usg, mój lekarz tak jak mówiłam poleca dr Rojka i dr Hercunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i stuknęła mi setka do porodu :D Czyli już z górki ;) Od wróżki dowiedziałam się, że znowu będę mieć cesarkę :( No trudno :( gosiulitek legnica nie znam się na tych wózkach, bo nie miałam, ale myślę, że każdy oczekuje czegoś innego. Nie ma idealnego wózka, ale najlepiej jest szukać takiego pod kątem naszych potrzeb i przyzwyczajeń, wielu wad i tak się nie uniknie. A poza tym mądry Polak po szkodzie... ;) anka 1984 27 nie robiłam tego badania w pierwszej ciązy, bo dotrwałam tylko do 35. tyg, a to badanie robi się pod koniec. Wydaje mi się, że powinni w każdym laboratorium zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostało wstępnie 80 dni, minie szybciej niż myślę. mi wróżka też powiedziała, że będzie dziewczynka i się sprawdziło z czego bardzo się cieszę. te wyniki to chyba każdy lekarz sobie sam mniej więcej ustala, bo jak zmieniłam lekarza w 20 tygodniu to był zdziwiony, że nie miałam np. próby glukozowej zrobionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulitek legnica
hercun jest rewelka!polecam! a przez cały wekeend maja byc jakies imprezy w legnicy " legnica z nia zawsze po drodze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiulitek legnica
ja teraz tez podobno bede miala dziewczynkę chociaz mąż przekonany jest ze syna.. szczerze to mi obojetne mam parke juz wazne zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Pamiętacie mnie jeszcze? :D Ja tylko chciałam się pochwalić,ze mój Adaś już chodzi od kilku dni :) A roczek dopiero w sierpniu! Aaaaa my mieliśmy dla Adasia Implast Bolder 4 a teraz spacerówkę Bebetto Magelan.Z obu wózków jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam i wszystkim zyczę wszystkiego dobrego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
jasne że pamiętamy. gratulacje dla Adasia mój jest na etapie raczkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
hej. w Carrefourze na pasażu jest nowe pepco. dość duże i duży wybór ciuszków dleadzieci:) dziś byłam a otworzyli wczoraj no i fajne są promocje i ogólnie tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
hey :) wlasnie ostatnio widzialam jak Pepco był w fazie przygotowan super ze jest otwarte:) napewno zajrze, ja dzis dzwonie do Hercunia na te 2d bo zależy mi zeby bylo w Legnicy, planuje ze przyjmie mnie tak 4-6 lipca. wizyta u ginekologa mojego prowadzacego z powodu wyjazdu przesunie mi sie tak do 1,5 miesiaca, bo na tatrzanska ide 4-6 a do gina 18-stego mam pytanie czy chodziłyscie równo zawsze co miesiac? troszke sie boje ze da mi leki na nadcisnienie:( mam nadzieje ze to zle na maluszka nie wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia legnica
jak było wszystko ok to nawet co półtora miesiaca chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia_Latinka
dziekuje za odpowiedz Kasiu zreszta bede u hercunia wiec jakby cos bylo nie tak to powie, oczywiscie i tak sie boje u niego wizyty ale juz mam takie leki przed lekarzami trudno. teraz mam okres sennosci tak potęznej ze szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×