Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Radosna :) dziekuje Ci za to, ze tyle poswiecasz moim problemom i w ogole kochana jestes! :) troche mnei uspokaja to:) moze masz racje kiedy pojde do lekarza to mnie uspokoi zbada i pogada ze mna! w sumie 3 dni po okresie moze jest za wczesnie na mdlosci itp....nie wiem czy nie isc teraz w sobote, a moze wytrzymam do srody...czyli tydzien:) radosna tez dbaj tez o siebie i trzymaj sie:) buzaki wielkie milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Agi kochana wez nie ma o czym mowic;) jak cos to pytaj smialo:):) Zobaczysz,ze po wizycie wszystko sie uspokoi:):) sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) nie bylo mnie wczoraj bo troszeczkę przy chorowałam :( grypa żołądkowa :( miałam dziś zatestowac ale strasznie się boję..... boję się że nie będzie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Misia- wiecej wiary:):):) kochanienka...chodz wiem doskonale jakie masz obawy:):) mysle,ze kazda z nas je przechodziła... ale odwagi:):) dla własnego spokoju:):) Aj kochane ja dzisiaj sobie troszke pomyszkowałam na ogródku, troszke poleniuchowałam i złapałam kilka promieni słonca...:):)takaze jestem dzisiaj wyjatkowo wypoczeta;):):) Sciskam was serdecznie i zycze miłego wieczorku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia wiesz ,że kibicuję ci z całego serca. Czekamy na wieści. Ja umówiłam się na wtorek do innego ginekologa bo ten u którego byłam dwa razy jakos mnie nie przekonuje.Ciągle się martwię że nic nie widać na usg.A ta plamka którą szukał wnikliwie i stwierdził że to musi być to jakos mnie nie przekonała. Co do objawów to standardowo obrzmiałe i bolące piersi no i ciągłe siusianie. Agi ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów więc się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Kamciar chyba jednak warto własnie zmienic ginka.... ja tez byłam wierna jedenmu od lat,ael zmieniłam i nie załuje, bo od dłuzszego czasu olewał totalnie podejcie do mnie... jak i do reszty pacjentek..no,ale nie wazne.... Agi kochana jak samopoczucie???i jak tam uspokoiłas sie juz troszke/??? Alez dzisiaj znowu piekny dzien mamy:) bosko:):):):) ja lece troszke na lezaczek polezec:):) Sciskam WAS wszystkie:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna uwazaj na siebie z tym leżaczkiem ja wczoraj byłam na spacerze do południa i tak jak miałam wyzięcie w bluzce tak mam plecy poparzone,chociaz ja uwielbiałam zawsze się opalać i nigdy takich numerów nie było. Miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciar uspokoilas mnie troche:) a lekarza warto zmienic jesli czujesz, ze nie do konca Ci pomaga:) trzymaj sie cieplo i ze sloncem faktycznie trzeba uwazac, u nas takich upalow nie ma, ale ja nawet nei mam gdzie sie opalac, poza tym nie lubie;) Radosna juz mneij panikuje...ale to dopiero poczatki:) budze sie wciaz o 5 rano i ciezko mi zasnac jeszcze na troche, nei wiem czemu takmam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
uwazam kobietki uwazam!!!!!! przede wszystkim rozwoj malenstwa najwazniejszy:):):) siedziałam sobie w półcieniu troszke;):):) Agi no to super....z tym budzeniem sie nie przejmuj...ja tez mam czasami ze nagle sie przebudze i koniec spania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
czesc dziewczyny :) udzielalam sie na samym poczatku watku (telefon z bateria) , ale nestety przyszla @ i sie pozegnalam, ale podczytuje Was, co u Was i Waszych brzuszkow slychac :) obecnie jestem na watku Mrcowym 2011 :) moze sie uda tym razem? trzymajcie za nas kciuki, bo jest juz nas tam kilka staraczek ;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzien cyklu uda sie:) marzec tez ladny miesiac na porod:) ja sobie mysle czy fajnie bedzie w swieta z brzuchem i zima brrrr:D zobaczymy jak to bedzie. Wlasciwie to wszystko mam teraz gdzies liczy sie tylko zdrowie dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
agi :) swieta z brzuszkiem beda wyjatkowe!!! cos wspanialego ;) mam nadzieje ze sie wyrobie do tego czasu hihi :) trzymam za Was kciuki i za Wasze zdrowe maluszki - i bede Was podczytywac, bede wiedziec co mnie czeka jak juz dwie kreseczki sie pokaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 dzien cyklu::) to ja zycze Ci, zebys sie wyrobila:) ja sie dlugo nie moglam wyrobic;) teraz mi wszystko jedno jaka data porodu, jaka pora roku:) tylko musi byc dobrze:) jeszcze praktycznie nie dowierzam!:) ale jestem szczesliwa! hmm ta pogoda u nas naprawde nieciekawa....jeszcze do 17 praca i jutro i weekend wolny:) nie moge sie doczekac pierwszej wizyty:) w srode ide do angielskiej przychodni mojej, ciekawe co mi powiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
Agi :) nie dziekuje :) uu to ja tez w uk jestem ;) manchester dokladnie cale szczescie jest tutaj polska przychodnia, na pewno sie tam w ciazy wybiore ;) na pewno bedzie wszystko dobrze, i wrocisz z wizyty szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
Agi, u mnie dopiero 2 cykl staran ;) coz, jak ne marzec to moze na Wielkanoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
14 cykl staran- na pewno bedzie dobrze... ni si eobejrzysz a tu prosze-beda dwie piekne krechy:) czego ci zycze i 3 mam kciuki:):) Agi- koniecznie potem daj znac jak po wizycie u gin.... MIłego popołudnia kochane;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radosna wizyte w Polskeij klinice zrobie sobie 8 tc a w srode pojde do GP czyli lekarza rodzinnego i on mnie pokieruje co dalej, w Anglii jest inaczej:) ale dzownilam do lekarza i powiedzial, ze moge brac duphaston jak sie bardzo boje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
acha..... no to jezeli faktycznie ma to pomoc to kochanie beirz:) lekarz wie co mowi:):):) no to czekam na wiesci:) i tylko spokojnie;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz radosna, jak na razie nic zlego nei czuje, powiedzial, ze jednak moge na wszelki itd....:) a co do tego, ze malo objawowo mam powiedzuial, ze jest najwazniejszy brak @ i pozytywny test:) moj organizm moze wlasnie tak znosic ciaze a nie inaczej i to nie znaczy, ze jest cos zlego..powiedzial, ze na wizyte mam poczekac chwile...ale gadalam z nim jakies 3 min max 4:) i tak ciesze sie, ze mi posuwecil chwile!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 dzien cyklu
dzieki dziewczyny :) ja mam tez zamiar byc w kontakcie telefonicznym z moim ginekologiem w polsce :) no nic, pozyjemy zobaczymy :) powodzenia dziewczyny :) agi, a gdzie jestes w uk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
Hej dziewczyny!! Dołączam się do waszego forum, ja też zostanę mamą w lutym. Pisałam trochę w styczniówkach, bo źle sobie wyliczyłam. Tydzień temu zrobiłam test druga kreseczka niezbyt widoczna ale jestem pewna, że była. Zrobiłam tylko jeden bo chyba nie chcę się rozczarować. Poza tym jestem pewna, że to ciąża. Mam delikatne plamienia implantacyjne co dziennie pod wieczór. Czasem niewielkie bóle w podbrzuszu no i piersi już się zwiększyły o co najmniej pół rozmiaru. Nawet przed miesiączką nie były nigdy aż tak obrzęknięte, ale to akurat plus bo prawie nie bolą tylko sobie rosną. Jestem przeszczęśliwa mój narzeczony jeszcze bardziej, że będziemy mieli dzidziusia, choć planowaliśmy ślub na czerwiec przyszłego roku, ale ślub przyspieszyliśmy i będzie ok tym się nie martwię. Nie wiem tylko jak powiedzieć moim rodzicom. Niby nie jestem już nastolatką, mam faceta od 4 lat ale jednak będę czuć się troche zażenowana jak im powiem. Jedno jest pewne- nie ucieszą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
A w ogóle to zaszliśmy niechcący że tak powiem, w każdym razie z mojej strony...bo nie wiem czy On tego nie zaplanował. To był mój pierwszy w życiu niezabezpieczony pełny stosunek w dni płodne i od razu zaszłam... Nie myślałam o tym wydawało mi się nierealne. Moja mama urodziła piątkę dzieci co 2 lata więc będę musiała uważać jeśli płodność mam po niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do loala2010
dziwne i niepokajace sa twoje codziennie plamienia i nie są to plamienia implatacyjne lepiej skonsultuj to z lekarzem bo nie jest normalne codziennie plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziweczyny:) Jak wasze samopoczucie?? my dziś powiedzieliśmy naszym rodzinkom i strasznie się ucieszyli=) dlatego LOLA 2010 nie martw się twoja rodzina też się ucieszy bo Dzidzia to największy skarb nie tylko dla rodziców:) Pozdr:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się do Was zapisać :D;) jeśli wszystko będzie w porządku to w lutym będę drugi raz mamą :) mam juz synka, Michałka z maja 2007 :) zrobiłam dwa testy i obydwa pozytywne :) udało nam się w pierwszym cyklu starań :) pozdrawiam i będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam się do Was zapisać :D;) jeśli wszystko będzie w porządku to w lutym będę drugi raz mamą :) mam juz synka, Michałka z maja 2007 :) zrobiłam dwa testy i obydwa pozytywne :) udało nam się w pierwszym cyklu starań :) pozdrawiam i będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×