Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość trochę zaskoczona
Misia, czyli coś już wiadomo??;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej sprawie jeszcze nic.... muszę czekać do 9... a dziś jeszcze byly starania z moim :) teraz biedny śpi jak suseł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja zatestuje w srode jak @ nie przyjdzie. kurcze ale brzuch dzis boli mocniej i boje sie ze to malpa nadchodzi:( pozdrowienia i buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje caly czas ze dostane @ choc dzis mija dokladnie tydzien od daty dostania @ a zaznaczam ze okres regularnie ale boje sie ze poronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla spokojnosci mierz sobie rano zanim wyjdziesz z loza temp. jesli bedzie sie utrzymywac to znaczy ze wszystko oki. ...Ja tak mierzylam przy poprzedniej ciaży ....to mnie uspokajalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam to na innym forum wiec zacytuje "Na podstawie pomiaru podstawowej temperatury ciała (PTC) można rozpoznać ciążę z 97% pewnością, a test domowy jedynie ją potwierdza. Temperatura mierzona pod pachą nic nie mówi o płodności i ciąży. Jeśli doszło do zapłodnienia, to PTC utrzymuje się na poziomie wyższym dłużej niż 16-18 dni (nie spada przed okresem) po skoku w czasie okołoowulacyjnym. Poziom wyższy nie musi wynosić 37 st., lecz o min. 0,2 st. więcej niż poziom niższy. W czwartym miesiącu ciąży, gdy ciałko żółte zanika a jego rolę przejmuje łożysko, temperatura spada. Warto ją mierzyć do 3. miesiąca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
o, to ja też muszę zacząć mierzyć temperaturę. Chociaż myślę, że jeśli testy ciążowe wskazują ciąże, brak okresu + są jeszcze inne objawy to raczej wszystko jednoznacznie mówi o fasolce w środku. Gorsze jest to, że nie ma żadnego badania, które dałoby pewność, że ona tam zostanie;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to ja sie przywitam :) bo też mam termin na luty dokladnie na 4 luty a ostatnia @ byla 1.05 dowiedzialam sie o ciazy 25.05 wiec idealny prezent na Dzien mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny c do temperatury to kazda ma inna trzeba by obserwowac caly cykl zeby wiedziec czy sie obniza czy podwyzsza ale w ciazy zazwyczaj ja mam 37-37,2 w poprzedniej mialam mega wysoką bo 37,5 i myslalam ze sie przeziebilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
Witam nową Mamę! Ja o ciąży tak "na poważnie" też dowiedziałam się na dzień przed Dniem Matki. Pierwszy raz 26.05. przeżywałam tak szczególnie;-) Gratuluję i zdrówka życzę!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi gratuluje:) ja tez mialam @ 1.05 ale testowac moge dopiero 1 lub 2 czerwca bo mam dlugie cylke niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny :) moje cykle trwaja 24 dni tylko wiec szybko sie dowiedzialam:) w sumie to juz tydzien po owulacji (boli mnie jajnik kiedy mam) piersi zaczely bolec inaczej niz przed @ no i waza chyba tone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) widzę że coraz nas więcej :) Kessi_27 moje gratulacje :) no jeszcze tylko 10 dni muszę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figunia 86 wszystko będzie dobrze :) a temperatura u każdej kobiety jest inna i nie wszystkie maja podwyższoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia 88 ty to mnie wspierasz :) Dzis bylam u mojej chrzesznej matki ktora jest polozna i ona stwierdzila widzac mnie ze jestem w ciazy :) Nawet nie zdązyłysmy o tym pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
justys1818 - ja dwóch płytkowych. pre-test i quick time czy coś takiego. Za pierwszy razem drugi pasek był blady, ale raczej wyraźny. Następnego dnia zrobiłam powtórkę i już wszystko było wyraźne. Słyszałam, że jakość wyniku wcale nie zależy od marki testu, ale od poprawności przeprowadzenia - czyli raczej poranny mocz, niż popołudniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się ta figunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się ta figunia
nie podoba... w jej wypowiedziach jest coś co utwierdza mnie w przekonaniu że laska ściemnia... na Waszym miejscu bym jej tak nie wierzyła. dobranoć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Witam dziewczyny po weekendzie!! Jak tam jakieś dobre wieści? Ja dziś ewentualnie jutro powinnam dostać @, ale narazie nic na nią nie wskazuje. Mam zgagę i wydęty brzuch(może to na @), ale zgagi wcześniej nie miałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
to czekamy na wieści;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×