Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

coś mi się ta figunia chyba mam swoje anty fanki :) Nikt Ci nie karze mi wierzyć i tak Ci nic nie udowodnie A tak pozatym po co zakładałabym wątek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
A moje marzenia prysły:-( Jeszcze rano nic nie zapowiadało się na @ a tu przed chwilą nagle bach i się pojawila. Szkoda może następnym razem ale nie mam juz nadzieji:-( Życzę Wszystkim powodzenia i szczęśliwych fasolinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
głowa do góry! będę trzymała kciuki żeby następnym razem się udało:-) Tak naprawdę ciąża to palec Losu, czasem bardzo perfidny, bo te które bardzo jej chcą muszą wiele się naczekać, a tym którym - hmm...powiedzmy nie po drodze - nagle robi niespodziankę. Sama jestem nią zaskoczona i na przemian to bardzo się cieszę, to zamartwiam się tym, jak to się wszystko ułoży. A dziś to mam już kompletnie dzień smutku :-/ może to wszystko przez te hormony?;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) figunia86 wspieram Cię bo wiem co to znaczy chcieć być mamą :) Wszystkie was wspieram i trzymam za was kciuki :) jeszcze tylko 9 dni muszę poczekać.....ale mi się dłuży.... nie mam żadnych objawów narazie ...ale może to jeszcze za wcześnie....no nic poczekam cierpliwie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
za 3 dni mam termin miesiączki, dziś kupiłam pre-test i jak myślicie, czy mogę go dziś zrobić tak z ciekawości czy to bez sensu? którejś z was wszedł pozytywny przed terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
ponoć są testy, które mogą wykazać ciąże już po 3 dniach od zapłodnienia, ale wszędzie jest napisane, że najlepiej po 10, albo w pierwszym dniu spodziewanego okresu. Można spróbować, ale do negatywnego wyniku póki co się nie przywiązywać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam tydzień przed terminem i wyszedł negatywny a w dniu spodziewanego @ juz był pozytywny Lepiej poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
jeśli dziś wyjdzie negatywny za 3 dni pewnie też zrobię :) chciałabym chociaż zobaczyć czy będzie choćby cień jeśli jestem w ciąży. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, a od 2/3 dni piersi choć co miesiąc takie objawy mam dzień (ból brzucha) 2 dni (ból piersi) przed miesiączką. Nigdy nie miałam miesiączek krótszych niż 32 dni, jedynie to się przeciągał cykl ale nie skracał. Sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
może to śmieszne, ale ja zaczęłam podejrzewać ciąże w zasadzie jeszcze przed terminem okresu, kiedy to kilka razy przyłapałam się na dziwnym trzymaniu ręki na brzuchu (typowym dla kobiet w ciąży;-) robiłam to zupełnie nieświadomie, więc wzbudziło to moje podejrzenia. Jak nie przyszedł okres to zrobiłam test i dadaam!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
i zrobiłam test kilka dni przed terminem miesiączki! kolejny raz w swoim życiu robię pre test i jak zawsze nie było tej krechy w ogóle widać pod żadnym kontem nawet bladej, tak teraz jest bardzo bardzo bladziutka ale dostrzegalna. test zapewne powtórzę za 3 dni albo zrobię bete ale zastanawiam się czy jeśli jutro zrobię z rana kiedy stężenie będzie wyższe wyjdzie wyraźniejsza? oglądam ten test i oglądam jak oglądałam kilka w swym życiu i tak widzę że tym razem jest bladziutka bladziutka ale jest a nie tak jak zawsze. Jestem przerażona choć myślałam, że nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do portolak
gratuluję 2 kreseczek, następny test/betę zrób po terminie spodziewanej miesiączki, bo wcześniej jest bezsensowne (50/50 czy nie nadejdzie @, lekarze nawet nie traktują tego jako ciążę, każą czekać do terminu@ i po nim robić test)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portolak
2 do 3 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zaskoczona
trzymam kciuki żeby druga kreseczka zarumieniła się jeszcze mocniej przy następnym testowaniu;-) Ja testowałam trzy dni po spóźniającym się @ - też było blada, ale raczej widoczna. Następnego dnia była już znacznie wyraźniejsza (ale to może być też kwestia testu innej firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CARMEN** moje szczere gratulacje :) ale pogoda u mnie kapryśna.... Z okazji Dnia Dziecka wszystkim waszym pociechom życze najlepszego :) eh jeszcze 8 długich dni...... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ja miałam ostatnią@ 26 kwietnia.Test zrobiłam wczoraj i wyszły dwie kreski.Jestem w szoku Mam już dwójkę odchowaną w domu.I teraz miał być czas dla nas a tu znowu pieluchy.Boję się okropnie u mnie w rodzinie sa bliźniaki i u męża także a ja czuję się dziwnie cały czas mam bulgotanie w brzuchu no i wystając brzuch przytyłam 1,5 kilo przez tydzień mimo trzymania diety i ćwiczeń.Myślę też sobie że może moja dzidzia została poczęta miesiąc wcześniej bo ostatnia@ była skąpa no i okres stania na stojąco skończył mi się jakieś dwa tyg. temu,wtedy myślałam że to przemęczenie.Przepraszam za haotyczny post ale jestem strasznie zdenerwowana tym bardziej że łykałam trochę tabletek i sama już nie wiem co o tym mysleć raz się cieszę raz beczę chyba hormony dają znać o sobie.Jutro mam wizytę u gin więc rozwieje moje wszystkie lęki i obawy. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figunia86 nie ma się czego denerwować :) bądź dobrej myśli a my będziemy 3mac kciuki :) justys1818 pamiętaj że nie wszystko stracone :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Justys1818, jeszcze nic straconego, czasem życie płata takie figle. Może masz jeszcze za niski poziom hormonu odp. za ciążę. I jeszcze jedna ciekawostka wczoraj dowiedziałam sie od jednej koleżanki, że jest w 15 tyg. ciąży niby nic nadzwyczajnego ale najlepsze jest to, że ona cały czas miała normalny 6 dniowy okres a o ciąży dowiedziała się przez przypadek jak zemdlała i wylądowała u lekarza. Wszyscy są w szoku ona też ale najwazniejsze że z dzidzią wszystko dobrze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim dzieciaczkom duzym i malym wszystkiego naj naj z okazji Dnia Dziecka ;) Misia88 - dzieki i oby u Ciebie wyszly 2 kreseczki CARMEN - gratki !! ktore to u Ciebie dziecie? Dziewczyny ile jest tu juz pewnych mam? moze tabelka jak na innych forach? Pewno sypna sie niedługo tłumy bo teraz to terminy na sam poczatek lutego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek................termin porodu.............plec/imie moze taka tabelka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zaskoczona - moze zaczernij sie z nikim Cie nie pomylimy :) angfr - moja kuzynka miala okres 7 miesiecy o ciazy dowiedziala sie jak poczula ruchy w 4ym :D kamciar - heheh jakbym slyszala moja kuzynke :) maja dwojke dziewczynek mieli miec czas dla siebie a maja cudownego rocznego juz synka :) Trzymam kciuki za Ciebie i nie doluj sie bedzie dobrze Wiesz nic nie dzieje sie bez przyczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc :) justys trzymam za Ciebie kciuki na pewno sie uda trzeba wierzyc i nie tracic nadzieji i przykro mi z powodu Twoich Aniołków 🌼 nick...............wiek................termin porodu.............plec/imie Kessi_27...........30.................. 04.02.2011................. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×