Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczynka- malenka super:) ale ma włoski:):) no nie pozałowali jej czupryny:):):) prze słodziuchna;):) a powiedz mi w czym ona to sobie tak wisi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka hustawka,tutaj sa one dosc popularne.wisi w niej dopiero od dwoch dni i tak po kilka minut,ale bardzo jej sie to podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciekawy wynalazek:) ja ostatnio patrzyłam na hustawki ale troszke inne gdzie dzidzi siedzi bardziej juz,ale moja Wiki jeszcze za malo stabilna na takie cos... a to widze ciekawe;):):) i nie ma zastrzezen co do bioderek??albo ze zbytnie obciazenie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znalezli by sie tacy co by stwierdzili ze nie wskazane:P ta hustawka dziala podobnie jak nosidelko,nozki sa dosc szeroko,plecki sztywno no i ona naprawde kilka minut w tym siedzi dla rekreacji:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ja nie mowie ze to jest złe....tak zaczerpnełam twojej opinii,bo i moze ja bym mojej malej takie cus sprawila,ciekawe czy u nas to idzie dostac? Moja akurat spi jak susel,atom jej nie ruszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki moje drogie Panie ja uciekam bo moj malzonek za chwile bedzie:) trzeba mu amu odgrzac:) Stracilam dzisiaj wszelka nadzieje na przytulanki a tu moze....cosik akurat!!!!:):):):) Dziewczynka dziekuje za mile i doborowe towarzystwo:):0 Jak nie zdarze dzisiaj czegos doczytac nadrobie jutro:) scikam was i milej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dobranoc:) wlasnie mi sie przypomnialo ze tez jestem zona i za chwile moj polowek come back:) ide gonic reszte towarzystwa do spania,juz po 10:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się wczoraj rozpisałyście :) super aż miło czytać zazdroszcze tego winka :) dobrze że wczoraj wcześniej poszłam spać mieliśmy cieżką noc!!! moje dziecie jak obudziło się o 24 to później co 30 min sie budził a jak wstał o 3 to już wcale ochoty do spania nie miał przysnelismy dopiero o 5 ale też nie na długo bo o 6 miał już otwarte oczy!!! jestem nieprzytomna a mój synio leży właśnie szczęśliwy na macie i piszczy ;) dzięki dziewczyny jade tam z zupełnie innym nastawieniem :) dam znać jak wróce! ide się szykować teściowa na posterunku zajmuje się Dawidkiem niech sie troszke pomęczy a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhej!!!!!!!!!!!! ale żeście naskrobały że hej:):):)az miło popatrzeć ciekawe skąd takie ożywienie:):):)jak będę mieć chwile to poczyatm dokładnie narazie lece jeśc śniadanko;; ale dziewczynki długo siedzicie jak padam do łóżka o 21:( to wstawanei w nocy mnie wykończy:)ale czego sie nierobi dla michaśia:) pozdrawiam i buziaki!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooobryyyy!!!! :) Ja jeszcze przed śniadaniem, kawkę sączę :) A winko-uwielbiam czerwone półsłodkie i czasem sobie popijam ;) W sensie lampkę na jakiś czas hehe. Za oknem deszcz, Wiktor gada do mnie jakieś kosmiczne teksty i czuć tu lekko jakby komuś zwieracze popuściły :D Wiwi chyba odrobinę dał się ponieść chwili hehe. Muszę mu zrobić zmianę toalety, bo niestety wody się w tej spuścić nie da i musi być nowa :D Do później kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam zaległości i obejrzałam zdjęcia. Wiwi - ale Ty jesteś laska!!! wow! no i synek przystojny:) Dziewczynka - Twoja Laura ma zarąbiste włoski!!!!!!! suuper po prostu!! szkoda, że mojej tak się wytarły, ale i tak nie miałaby takich długich! Radosna - Wikusia ma obłędny kolor oczu!! ja zdjęcia dodaję regularnie, więc jak ktoś ma ochotę to zapraszam! Winka wczoraj nie piłam, za to heinekena z sokiem:) czyli w niedzielę mamy 3 chrzty na forum, no chyba, że jeszcze ktoś? ka3ia - daj znać jak po wizycie! Kasiula - jak u Was? idę na szybki spacer, bo pogoda jakas taka niewyraźna, a potem biorę się za sprzątanie chałupy...jak mi się nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:D co za noc!bleee i poranek nie lepszy...ale tak to jest jak2/3 dzieci chodzi spac o 23 1/3 po 22 a mamuska znow po1 w nocy!no i zonk-zaspalismy trosecke:) Mala wczoraj tez miala problemy z zasnieciem,marudzila okropnie ni i przebudzila sie nad ranem,nawet nie wiem o ktorej,jeszcze ciemno bylo.M mi ja przyniosl,na oparach przytomnosci przygarnelam ja do piersi...no i pozniej tez cos kwekala,karmilam ja na lezaco i juz mam tego efekt.lewa piers a wlasciwie sutek napierdziela jak szalona:( nie moge karmic na lezaco.juz mialam ze dwa razy pozatykane kanaliki,bolalo tak ze nawet schylic sie nie moglam.teraz juz nie dopuszczam do takiej sytuacji,ale i tak przez kilka godz mam problem:( moja pieknotka lezy na macie i nerwicy dostaje bo grzechotka nie chce sie zmiescic do buzi:D,tez dzis daje:)na przewijaku podczas przebierania zlala sie,a taka miala mine szczesliwa jakby co najmniej nowy pierwiastek odkryla:) no drze sie wrrrr:O zrobilam jej samolocik i happy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka-włoski Twojej niuni wymiatają hehe. mój wiwi musi ze dwa lata na takie czekać :D aniaania-Julia słitaśna jest :) taka mała księżniczka. a ze mnie żadna laska :D jeszcze się doprowadzam do porządku po porodzie ;) Synuś śpi u mnie na brzuchu :) zjadłabym go norrrrmalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka- wiwi też ma fazy z wydzieraniem się na grzechotki :D czasem aż płacze hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzylam spoldzielnie mleczarska i juz spokoj:) znow pisze lewa reka i normalnie czuje ze z prawej polkuli mozgowej sie kopci:D dzis sie obijam... choc moze sernika upieke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynka-też chcę się poobijać :P Ale jeszcze tyyyyyyle pakowania, bleeeeee :( Mąż pojechał działkę porządkować, synaś śpi, więc powinnam coś robić, ale..... Nic z tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh Ania,Julenka jest taka sliczna(mnostwo wykrzyknikow) zdj z braciszkiem na ktorym czule na siebie patrza jest swietne.widze ze Juleczka tez ma skarpetki z hello kitty:) a ty jestes piekna kobieta-i teraz czytajac to powinnas oblac sie purpura(chcialam napisac pasem ale nie mam pl liter i glupio to wygladalo:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlosy mojej Lali faktycznie robia furore:) nie ma takiego spaceru na ktorym ktos by nas nie zaczepil.a jeszcze jak np zepne jej spinkami w kitki-obled,jak tylko zauwaza,zagladaja do wozka,usmiechaja sie i prawia komplementy:) dobrze ze ona spi na brzuchu takze podczas spacerow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×