Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Yulla moje dziecie PRZESYPIALO!!!!cale noce!!!wlasnie-czas przeszly.tyle ze ona nie budzi sie do jedzenia:( no i bylysmy w tym lozeczku i,owszem,me dziecko sie pieknie przespalo,ponad 2 godz.a ja oka nie zmruzylam,ale ksiazke przeczytalam:D no i brzuch mnie boli i plecy i marudze i to "najlepsza"przyjaciolka kobiety mnie nawiedzila:Djeszcze nic dzis nie jadlam poza dwiema kostkami czekolady.juz wiem czemu mi sie tak slodkiego chcialo:D i czemu sam widok M mnie denerwowal:D:D:D:D ide cos w koncu przelknac.Ania a moze macie u Was w sklepie cieple buleczki????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka - sklep już zamknięty, sprzedawca ma przerwę śniadaniową i je danonka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane forumowiczki:* Widze,ze strony forum rosna i rosna co nie zmiernie cieszy:):):) Ja ostatnio mało sie odzywam, bo pakowanie pełna para i latanie po sklepach -czy aby napewno wszystko kupione??? Wczoraj to zjezdzilam wszystkie galerie, a bo to mezowi buty i kilka ciuchów, ja to samo:) małej łozeczko tzreba bylo turystyczne kupic... i kilka rzeczy:):):) aj no masakra... wszystkie papierkowe rzeczy pozałatwiac, ubezpieczenie... no powoli nie wiem jak sie nazywam:) ale co tam...zyje juz wakacjami:):):):) Kochane napisałabym wiecej,ale czs mnie goni:P:P:P:P całuej was mocno:) i odezwe sie po powrocie;):):) a wy piszcie,piszcie bym miala co czytac:):):) Jak mi sie uda to napisze do was z wakacji:) caluje;******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie tylko przywitam jestem nieprzytomna ide zrobic sobie kawe... Dziendoberek wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć weekendowo! jestem zawalona....katar na całego... z Julą nie wiem...dziś jeszcze nie wymiotowała...wciąż marudna, ale noc spokojna. Daję Jej malutkie porcje jedzenia/mleka (wczoraj mleko też zwymiotowała), zresztą Ona sama sobei dozuje, jak nie chce to Jej nie zmuszam, wciąż obserwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje mamuski:) Wpadłam tylko na chwilke by sie z wami pozegnac i napisac,ze bede tesknic te kilkanascie dni za wami:):):) Postaram sie napisac cos z wakacji:):):) Jestesmy juz "prawie" spakowani:):) ciezko bylo, ale jakos sie udalo:):):) Trzymajcie kciuki za pogode, podróz i humorek:):):):):) SCISKAM:**********************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) cos mi w szyje wlazlo:( dzis tez nie zlicze ile razy biegalam do tej rozdarciuchy.... wczoraj bylo lepiej.... Radosna,ahhh Ci zazdroszcze:D wspanialego wypoczynku zyczymy.spokojnej podrozy,samego slonca,grzecznego dziecka,troskliwego meza,zazdrosnych spojrzen innych wypoczywajacych:D:D:D:D:D i nie mam mleka do kawy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze chcialam Was zapytac.dalam wczoraj Lali danonka,oczywiscie pozarla w mgnieniu oka,myslicie ze to wielkie przestepstwo????bo rozne sa opinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala ma dzis od rana goraczke:(marudzi przy tym i ogolnie to nie to dziecko:( dalam jej nurofen i obserwuje.ma delikatny katarek,ale bardziej go slychac gdzies w nosie bo na zewnatrz nic sie nie wydostaje.zagladalam jej do gardla ale tam tez nic niepokojacego nie widac:( jutro tak czy siak mialam isc do przychodni zwazyc ja,jesli nie bedzie poprawy to zahaczymy i o lekarza.poza tym niepokoi mnie jej oko,a wlasciwie powieka,ktora jedna tak jakby bardziej jej opadala czasami.M mowi ze to pewnie taka jej uroda no ale...nigdy nic nie wiadomo prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski:) Dziewczynka masz calkowita racje nie zaszkodzi dziecko sprawdzic a co do oczka to tez mozna zapytac lekarza czy to faktycznie taki urok Twojej princessy:) Przykro mi ze malutka ci choruje chyba jakas epidemia bo ostatnio na forum ciagle ktos pisze ze ich szpital w domu ,my na szczescie opanowalismy sytuacje mam nadzieje na dobre:) Tak czy siak zycze DUUUUUUUUUUUUUUUUZO zdrówka!!!!! Ja mam inny problem jak juz wiecie Wikus ma dwa zeby na dole i jeden u góry który nie wyszedl mu do konca i martwi mnie strasznie to ze Wiktor niesamowicie zgrzyta na tym zaledwie trzech zebach ze az to jest niewiarygodne ,nie mam pojecia dlaczego to dziecko takie nerwowe jest.???Zwalam wine na to ze odkad sie urodzil to jak nie bolesne kolki to zaraz potem zabkowanie tez okropne i widze ze maly poprostu rosnie na strasznego choleryka:( Czy któras z Was tez tak ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a co do danonków to Dziewczynka przykro mi nie doradze ci bo nie mam pojecia ,Wiktor je sporo ale nie przelknie nic co jest nie sciapane bo zaraz sie dlawi a danonków jeszcze nie podawalam ale skoro Twojej malej nic nie ma to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy sie chwile przewietrzyc.mialam nadzieje ze mala sie przespi bo caly dzien krucho u niej ze spaniem:(ale gdzie tam,jak szybko zasnela tak sie obudzila.teraz mierze jej temperature.szkoda mi tego mojego dziecka-takie sniete.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):) a co tu taki szpital sie zrobił???????????? nonono duuużżżżżżżżżżżo zdrówka!!!!!!!!! my narazie ok ale mamy inny problem zęby a właściwie dziąsła bo zębów jeszcze brak a czuć górki; no normalnie niemoge jak one sie potrafi drzeć na to już nawet noszenie niepomaga;; u nas późno te żeby ale to dziedziczne :) ponoć :) dziewczynka ja to niewiem co do danonków bo mój dopiero banana zaakceptował pańskie podniebienie byle czego nieweźmie a i biszkopta musi cmokać najlepszego:) agnik mój to zgrzyta dziąsłami i pluje jak sie wkurzy echch też z niego nerwusek kochany a teraz spi i wzdycha przez sen pozdrawiammmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! dziewczynka - a może to wszystko od zębów? ta gorączka? zdrówka!! radosna - Ty już chyba wypoczywasz, ale Ci zazdroszczę, kiedy u nas tak szaro i ponuro.... w sob byłam z Małą na pomocy doraźnej, zupełnie odmawiała mi jedzenia, w dodatku zwracała to co Jej wmusiłam i pojechałam żeby Ją obejrzeli. Osłuchowo czysta, kazali nie zmuszać do jedzenia, tylko dawać dużo pić i tak robiłam, tfu tfu od wczoraj jest ciut lepiej, no nie są to oszałamiające ilości, ale wreszcie coś przyjmuje. a z synem byliśmy wczoraj na kontroli - ma jeszcze do konca tyg zaostać w domu żeby dobrze się wyleczyć, lekarka mówiła, zę już 2 zapalenia płuc miała, masakra z tymi chorobami! co do zgrzytania - Michał zgrzytał strasznie zębami, a ja ponoć do teraz czasem w nocy to robię - zresztą moja mama też;) danonki - temat drażliwy i są różne opinie, moim zdaniem nie można przesadzać ani w jedną ani w drugą stronę. Synek je danonki i Julia jeśli będzie mogła to pewnie też będzie jadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy:) noc-koszmarna!!!zasnela mi dosc szybko bo przed 21,ja tez szybko orla wywinelam,juz 22 lulalam:)ale po polnocy Lala zaczela swoje seanse.w koncu wzielam ja do nas do lozka:O ok 3 chcialam ja z powrotem zaniesc do lozeczka,bo nie dosc ze znowu miala goraczka to jeszcze pomiedzy nami mokra jak kret byla.no i jak ja zanioslam to bylo po spaniu!!!:O:O:Odo 4 z nia siedzialam,w koncu dalam jej znowu nurofen i jakos zasnela.ale tez nie na dlugo,bo po 5 juz znowu wyladowala u nas w lozku!! wstala wyspana w doskonalym humorze i bez goraczki???!!!!! nie wiem o co kaman???? ja ledwie zyje... bede ja wciaz obserwowac.ale tak jak M zauwazyl-nie wyglada na chora:O Agnik a moze Wiktor cwiczy nowe umiejetnosci???wiesz,nowy nabytek w buzi to i sprawdzic musi:D ja z kolei czasem zaciskam w nocy zeby tak mocno ze az mnie szczeki bola.wystarczy poczytac co to znaczy:O:O Ania dobrze ze u Was juz troszke lepiej:)miejmy nadzieje ze teraz bedzie z gorki!!czego Wam zycze! moja kociczka juz trze oczka-czyzby sie nie wyspala???:D:D mi tez jeszcze odrobina snu nie zaszkodzi.... papatkiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) po tym jak do Was napisalam Lala padla i spala.....bite 5 godzin!!!ale obudzila sie znowu z goraczka-38,6:( zadzwonilam do przychodni i uprosilam zeby nas przyjeli bo tak to proponowali wizyte na czwartek:O no i co?wszedzie czysto-uszy,gardlo,brzuch....sceptycznie podszedl do laczenia goraczki z zabkowaniem-jak to lekarz.na razie kazal tylko dawac tylko cos na zbicie i jakby sie cos dzialo to z powrotem.jakbym tego nie wiedziala.... i tak mysle ze moze to trzydniowka???choc ma troche za"niska"temp.?? zjadla ladnie zupke,zrobila ladna kupke....mamnadzieje ze nie wykluje nam sie z tego jakies dziadostwo?! a zeby??nie wiem,nie wydaje mi sie zeby chciala braci przescignac:)troche "za wczesnie":D:D:D:D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka - to ja już nie wiem...na trzydniówkę faktycznie troszkę niska gorączka, ale jak się pojawi wysypka to będzie jasność. No, a zęby, hmm podobna gorączka często występuje..........nie mam innego pomysłu jak wszędzie "czysto". obserwuj bacznie! moja Julia dziś duużo lepiej je tfu tfu , ale ślini się strasznie, po prostu ślina wciąż ścieka z buzi....no i marudna też jest,ale to nic w porównaniu do ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellołłłłłł ja na chwile podzielam wasz los tzn. zębów niewidać a w nocy budzi sie co chwila z płaczem,a w dzień to już totalna masakra jak sie potrafi drzeć już mnie chwilami głowa boli kiedyż wyjdzie to cholerstwo:( już sie boje nocy a właściwie co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez sie juz boje nocy... po chwilowym oslabieniu w Laure znowu wstapily skowronki i znowuz wesola,szczesliwa-bawi sie:) chlopcy mieli kolejno 9 i 11 msc jak sie zeby powykluwaly,nawet ostatnio sprawdzalam bo mamtaki zeszyt z ich"przygodami"z czasow niemowlecych.troche niesystematycznie prowadzony ale najwazniejsze informacje :D Ania dobrze ze juz u Was chociaz lepiej. Trezele witaj w klubie:O ok ide kapac ta moja smiechotke.jeszcze musze starszemu synusiowi zadanie sprawdzic a zaloze sie ze tam az roi sie od bykow:Dmyslalam ze szkole raz na zawsze mam z glowy,a tu powtorka z rozrywki.w dodatku nie w naszym ojczystym jezyku.o matko!!!!!! dobranoc kobietki!niech choc ta noc minie spokojnie(prosba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak tam noc? zapraszam na kawę! dziewczynka - do 9 mies to faktycznie jeszcze troszkę brakuje, a boleśnie przechodzili? trezele- czyli zębowy atak trwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! co u was słychać? jak maluchy? Mojej idą zęby, wpada w histerie, które trwają nawet godzinę bez przerwy. w nocy jest ok- śpi, ale w dzień bywa szatanem Jak będę mieć chwilę napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho! ja na chwile bo młody już ryczy na kocu i atakuje zabawki noc była koszmarrrna co poł godziny pobudka oszaleć idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×