Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość gość
Ja w tym roku zrezygnowałam z wakacji zagranicznych! Wybrałam sie do http://sosnowezacisze.pl/ w Kleosienie na odpoczynek. Przyjemnie i bardzo miło tam jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Skandynawia? Można pojechać swoim samochodem i użyć połączenia promowego: http://www.stenaline.pl/do-szwecji albo nawet bez samochodu i na kilka dni, też są takie oferty. Góry skandynawskie są piękne, na pewno warto je zobaczyć. Miasta zresztą też są warte zwiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corocznie poczawszy od 5-go listopada i przez okres dwòch miesiecy trwa w pieknym, nadmorskim miescie Salerno- Wlochy Poludniowe przepiekna impreza swiatel, sama w sobie jest bezplatna atrakcja, w dodatku polaczona z licznymi innymi atrakcjami turystycznymi.(np jarmark pozywienia innych narodòw, jarmark ozdòb z okazji swiat Bozego Narodzenia etc) hotele wedlug wypowiedzi burmistrza miasta sa wszystkie zarezerwowane juz od sierpnia. Swiatla oraz towarzyszace im postacie z bajek, czy figury pingwinòw ustawione na falochronie portu zapalaja sie o zmierzchu wiec rano i przedpoludnie mozna poswiecic czas na zwiedzanie ruin w Pompejach, Herculanum i Paestum oraz na zwiedzanie pieknego wybrzeza Amalfi i Sorrento. Do pierwszego pieknego, znanego ze swej niesamowitej ceramiki miasta Vietri sul mare jest z Salerno tylko 5 km. Ktokolwiek bylby zainteresowany ta impresa oraz pobytem udziele szczegòlowych informacji claudio1152@tiscali.it Claudio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizka33
Ja planuje w przyszłym roku wyjazd do Chorwacji, była w tym roku ciocia i mówiła, że cudownie. Ale teraz na sylwestra jedziemy na urlop do Londynu. Oczywiście wiem, ze trzeba wykupić ubezpieczenie turystyczne i chciałam zapytać o opinie gdzie? Na https://wakacyjnapolisa.pl/ jest aż 43 firmy do porównania ale ceny są podobne. Jakie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariczkaOk
Pierwszy raz za granicą byłam dwa lata temu, wycieczka była wykupiona w biurze podróży, akurat wtedy wybrałam Kenię, bo była jedną z tańszych wycieczek. Biuro podróży organizuje nam przelot liniami czarterowymi(tam Enter Air). Bardzo miło wspominam ten wyjazd, wylot i przylot punktualnie, pogoda w Kenii super, wróciliśmy zadowoleni i wypoczęci. Jeśli zależy Ci aby zaoszczędzić na wyjeździe to warto przejrzeć oferty biura podróży, czasami można złapać fajne okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharmLenka
Wielokrotnie jeździłam zagranicę a to Włochy, a to Chorwacja jednak teraz chce przyjąć inną formę odpoczynku. W tym roku stawiam na wyprawę motocyklową. Mam nadzieję, że będę z niej mega zadowolona. Planuję wyjechać z tą https://time2moto.pl/ firmą bo ma jedne z lepszych opinii w sieci. Jestem ciekawa czy ktoś z Was kiedyś jeździł i jak to wspomina bo mnie tęskniło się za starymi latami gdzie często na takie wyprawy jeździłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na " wakacjach" a bardziej na wyprawie życia na malediwach z biurem Feel Active. Nurkowaliśmy w przepięknych lazurowych wodach przeżycie było naprawdę wspaniałe nie zapomnę tej wyprawy do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłam na dobrą ofertę last minute w biurze www.kostravel.pl i poleciałam do Alicante na 10 dni all inclusive i to za śmieszne pieniądze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.zielonapolana.com.pl/wielkanoc.php Po co za granicę, skoro macie mega pakiety w Polsce? Czy góralskie święta nie będą totalnie odmiennym przeżyciem? Chłopskie jadło i w sumie tradycyjne święta? Kino, mini klub, sauna, zajęcia dla dzieci. No i jaka cena? 7 dni za granicą to grube tysiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek8255
Wszystko jest kwestią tego, na czym Ci zależy i co Ci się podoba. My w zeszłym roku byliśmy w Tajlandii i zakochaliśmy się w tym miejscu. Mieliśmy piękne wakacje, za niską cenę, które zarezerwowaliśmy na stronie podrozeirejsy.pl. W tym roku wybieramy podobny kierunek, tez z tej strony, ale jeszcze nie wybraliśmy gdzie i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naciągają na dodatkowe koszty w Feel Active, u nich de facto wydałem tyle samo jakbym sam sobie ogarniał łódź na miejscu a lecieliśmy akurat na Malediwy. Genialne miejsce do nurkowania, widoczność igła, wszystko było na wyciągnięcie ręki, dobrze, że mam film z całej wyprawy w tym z wody bo znajomi by mi nie uwierzyli zapewne, że takie cuda natury widziałem z odległości pół stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole wakacje w Polsce, np. białka tatrzańska – malownicze miejsce, w którym nigdy nie brakuje nam atrakcji. Znam nawet świetny hotel, http://www.hotelgorskibialka.pl/ który znajduje się w dobrym strategicznie miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej atrakcyjny stają się kraje południowe, wokół Morza Śródziemnego i Czarnego, które można zwiedzić przy okazji wyprawy jachtem :) Do tej pory korzystaliśmy ze zorganizowanych wycieczek, a niedawno kupiliśmy nasz pierwszy jacht firmy http://www.aquilayachts.pl i pływamy sami. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfikkap
Mnie zawsze fascynują nieznane miejsca. Najlepsze wakacje są zawsze tam, gdzie jeszcze nie byłam i mam okazję dokładnie poznać nowe miejsce, zwyczaje mieszkańców. W tym roku na celowniku mam Indonezję. Z tego co słyszałam to malownicze miejsce, tajemnicze, gdzie jest mnóstwo miejsc do zobaczenia i poznania. Ofertę mam już praktycznie wybraną https://duabenua.com/pl/?noredirect=pl_PL Chyba skuszę się na wyjazd 14 dniowy "Indonezja w pigułce". Myślę, że to będzie bardzo fajny czas. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuurwa spod latarni
Na Dominikanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z całego serca Chorwację!Przepiekny kraj!Byłam w tamtym roku i z chęcią wybrałabym się jeszcze raz. Żałowałam tylko, że przed wyjazdem nie kupiłam sobie dokumentów kolekcjonerskich bo na plaże czy imprezę zdecydowanie bezpieczniej jest zabierać kolekcjonerskie wersję niż oryginały. Tak właśnie robili inni wczasowicze. Z tego co zauważyłam to najlepszą jakość miały duplikaty z offshoreidcardscom. Niczym nie różniły się od oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ubiegłym roku byłam z dziećmi w Legolandzie w Danii. Super wycieczka! Zwiedzaliśmy go 2 dni, a pozostałe 3 przeznaczyliśmy na wycieczkę objazdową po tym kraju. Pewnie wydaje się wam, że to była droga wyprawa, ale na wszystkim da się zaoszczędzić. Było lato, więc spaliśmy na kempingach, a bilety do parku kupiłam jeszcze zimą, żeby załapać się na promocje i bookować je przez Parkmanię. Jeśli policzymy ile wydamy za 4 osobową rodzinę to naprawdę opłaca się zaplanować wszystko wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi zachwalają Turcję, że taka piękna i tania, więc na te wakacje zaklepaliśmy wczasy w itace właśnie tam, będziemy lecieć enterem z Okęcia na dwie pracy. Zawsze paczką to raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.03.29 To w jakiej cenie mieliście te wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Szwajcarie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczqa
Turcja, Grecja i Chorwacja - sprawdzone, niedrogie i baaardzo fajne wakacje! jednak polecam jechać z biurem podróży, dla komfortu i bezpieczeństwa, ja jeżdżę z Itaką na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagie plaże są fajne. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Bali, z całego serca! Indonezja jest przepiękna, dalej przed oczami mam te cudowne widoki. Do tego jeżeli chodzi o ceny to jest tam naprawdę tanio. Nie miałam siły organizować całej wycieczki na własną rękę więc skorzystałam z oferty biura podróży Konsorcjum.pl. Jestem bardzo z nich zadowolona. Zajęli się wszystkim. Dodatkowo miałam 3 wycieczki w gratisie i 90 minut masażu w centrum spa, dawno nie byłam taka zrelaksowana. Cała wycieczka na duuuuży plus! Następnym razem też skorzystam z ich pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze interesowały odległe regiony świata. Dlatego zdecydowałam się na wyjazdy z biurem podróży www.wyprawy.pl Oferują wyprawy w najodleglejsze i najbardziej egzotyczne rejony świata. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×