Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

no i tak powinno byc, o 7 pobudka, to nie bedziesz na nastepny raz brykac po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę na tyłek...haha A może chociaż przejdziemy na Ty? Bo Stand i Skye już mi się miesza... A więc ja noszę najpopularniejsze imię w Polsce jakby ktoś chciał wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan będziesz spała dłużej nie mart się :) tylko zostaw w spokoju ten stan wolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye, bardzo mnie cieszy Twoj laskawy wzrok - lekka bedzie mi ta noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy moje imie jest popularne,ale sprawia mi przyjemnosc,ze austriacy lamia sobie na nim jezyki:P andrzej, milo mi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand nie ciesz się zbytnio to tylko część nocy :) Masz już pomysl na imie Toan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mozg juz sie wylaczyl,wiec...nie dokuczaj mi teraz zebym cos wymyslal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi Andrzej. Musiałam iść dziecku mleczko zapodać. Wiecie co tylko ja nie mam po co wstawać tak rano jak córka śpi. A jutro wyjątkowo muszę do Kościoła jechać na mszę za brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co,ja chyba naprawde bede juz zmienial pozcje z siedzacej na lezaca....chociaz piekna noc,ale jutro znowu bede k.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosia, to są takie trudne chwile jak wyczytują jego imię i nazwisko i na cmentarzu też ciężko, a że mam blisko to jestem codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oznacza skrót k.o. ? nie martw się nie bedzie tak źle chyba nie piłeś dziś martini? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Ci Aniu i żal mi Cię bardzo ale wierze też w Twoją siłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skrot z angielskiego : knockout , z boksu, oznacza nokaut;) nie pilem,ale czuje sie podobnie:P Gosiu,bede o Tobie myslal jak o...kobiecie...;) Aniu,o Tobie jak o siostrze:D no moze przyrodniej:D uwiebiam Was,naprawde dziekuje za Wasze towarzystwo caluje i do nastepnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradzę sobie, muszę tylko te cholerne myśli Andrzeja może jeszcze wczorajsze martini trzyma? haha Ale po winku jest mega okropny kac Macie jakieś tatuaże? I co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O taki układ mi pasuje, bo faceta już swego mam, a brata choćby przyrodniego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha to teraz osoba stanu wolnego się pożegna i pozostawi osobę poszukującą i osobę stanu już niewolnego na pastwę topika wszak musi stawic czoło strasznej godzilii (znaczy się pracy) w stanie przynajmniej półprzytomnym i wytrwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wszyscy pożegnamy i do sklikania jutro. Miłej nocy i miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej co za trafność spostrzeżeń i nie pij jutro kilku espresso tylko porządną kawę z cukrem to coś z Ciebie będzie :) Ania tatuaże tylko maoryskie trzymaj sie "Mala" Pozdrawaim cieplutko Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wy już pewnie chrapiecie, a ja jak ten biedak spać nie mogę. No cóż poczytam trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja cie... pamietacie jak pisalam wczoraj o dzisiejszym kolokwium. jak go juz napisalam to juz zdazylam sie upic ze smutku i zaczac sie psychicznie nastawiac na poprawkę... a tutaj taaaka niespodzianka. zaliczylam! nic nie umialam i w polowie to kompletnie strzelałam i udalo sie :D fakt, ze na 3... ale co tam :D takiego ciezkieog kolosa mam z glowy hahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz nie było się czym martwić. Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) dzisiaj znowu zgon i znowu wzialem prace do domu - dzisiaj tak nie ma, ze siedzimy do 1 w nocy:P husky - ty szczesciaro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×