Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Ryba z grila lub z piekarnika mniam, uwielbiam ryby. A ja miałam na kolację naleśniki z twarogiem i polane czekoladą...niestety wszystkie zjedzone, są pierogi w lodówce, ale nie chce mi się już dzisiaj gotować ich i smażyć cebulki z boczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłeś kiedyś w cerkwii? uwielbiam widoki a na tle masz cerkwie i wszystko razem wygląda naprawdę pięknie dla Ciebie najlepsze byłoby wejście na Tarnicę, Bieszczady to coś więcej niż tylko miejsca widokowe Stand a potrafisz sobie coś przygotować oprócz tostów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan zostaw te pierogi bo Ci się bioderka zbuntują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skye jest stanu wolnego... weź nas dwie porwij skye będzie Ci piec a ja gołąbki i te sprawy... pewnie kusząca perspektywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licheń jest przepiękny, Skye no ja właśnie dużo jem i o każdej porze i jestem szczuplutka i piwo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye,gdybym nie byl w cerkwii nie wypowiadalbym sie na ich temat - cerkwie,koscioly,meczety i inne swiatynie nie podobaja mi sie z osobistych powodow,ideologicznych nie odbieram im piekna architektury i zdobnictwa,ale dzial "koscioly" w przewodniku,to cos,co po prostu omijam;) nie chce mi sie gotowac,ot co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan szczerze nie lubie obiektów katolickiego kultu religijnego naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand po prostu przyjedź w Bieszczady nie będe Cie namawiać na zwiedzanie cerkwii bo rozumiem Twoje poglądy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjade w bieszczady,wczesniej zahacze o olsztyn i bede mega happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan a co bys powiedziala gdyby ryba była wcześniej w marynacie tymiankowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Licheń podoba nie ze względów wiary, ale pod względem architektonicznym. Ale jak zobaczyłam te kościoły w Licheniu to pierwsza moja myśl była matko boska ile to kosztowało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toan,nie mowilas ze jestes z olsztyna? hm... skye, pomimo iz sie jeszcze zastanawiasz,usmiech na koncu daje mi pewien promyk nadziei...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tymiankiem zbytnio nie przepadam, robię marynatę z czosnku, oliwy, cytryny, bazyli i innych ziół, tymianek może być ale nie jako dominująca przyprawa. I w środek wkładam świeży koperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,o tak,tymian,ziola prowansalskie,bella italia! mmmm, dobra ryba w dobrej marynacie nie jest zla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie ale daję właśnie tymainek i na grila a póżniej ... Stand nadzieję możesz mieć zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz mi sie pierdoli o polnocy...ale wpadka,przepraszam z ta bella italia,hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand pisałam na początku, że blisko Olsztyna mieszkam, ale wolę Toruń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye, to powiedz chociaz czy jestem na dobrej drodze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już grubo po północy a mi się nie chce spać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatka chyba już się zawinie i nie będzie przeszkadzać singlom hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan co ty masz do stanu wolnego żal Ci ? pozatym długie spanie przed tobą nie to co my żółwik Stand :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o,to wlasnie ten problem,ze czlowiek napisze "szukam bratniej,kobiecej duszy", bo taka toan zaraz napisze :"Mężatka chyba już się zawinie i nie będzie przeszkadzać singlom hahaha" a w tylek przylac?:P my tu sobie ladnie dyskutujemy i nikt ze wzgledu na obraczke czy jej brak nie robi fochow,bo jak nie to patrz ppkt1 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi beztroski nie stanu wolnego Oj wypraszam sobie Stand jutro muszę wstać o 7.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand Toan jest tylko się nie odzywa i obserwuję w końcu nie chce się jej spać, ale przyznaje masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×