Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

ale ci zazdroszcze, tez mam 164 i wazylam 50kg ale w ta zime sie roztylam i mi 6kg przybylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi matka natura oszczędziła dodatkowych kilogramów i rozstępów po ciąży. Mam obecnie owczarka niemieckiego . Mój mąż właśnie poszedł spać, ja też się zaraz zawijam, bo jutro trochę pracy w ogrodzie czeka Używam pasty do nadwrażliwych, ale jak wybielam nakładkami to i tak boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przemęczaj się za bardzo :) Też będe zmykac pomału, znowu pobudka o 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, Andrzejku, Husky miłego dnia Pozdrowionka :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się trzymajcie. Lampą jeszcze nie próbowałam. A Ty robiłaś? Dobranoc pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć już druga kawa dzisiaj :):):) żeby mi się tak chciało jak mi sie nie chce ;) i takie słońce za oknem Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bez słońca, wiej ach tam, w depresje można wpaść przez tą pogodę. lecę sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) przepraszam, ze wczoraj zniknalem bez pozegnania ja dzisiaj tez juz po trzeciej kawie i pewno na tym sie nie skonczy. troche bieganiny dzisiaj mam, jak wroce z pracy musze sie spakowac i troche ogarnac mieszkanie, ciekawe czy mi spodnie wyschna co je wczoraj na predce pralem:P takze jesli uda mi sie do Was jeszcze wpasc,to tylko z doskoku i na chwile caluje i milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktyczna rada użyj żelazka ;) a jak nie to będą schły... na Tobie ;D Pa lecę na zakupy i do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to jutro wyjeżdżasz? Tylko pamiętaj, że spodnie na lewej stronie muszą być jak chcesz żelazkiem dosuszać :-) Gosia a Ty wyruszasz na długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha,dzieki za praktyczne rady, cale szczescie potrafie sie obslugiwac zelazkiem, pralka czy innymi magincznymi sprzetami agd:P no, moze koszul nie prasuje, ale to raczej z braku checi i czasu a nie umiejetnosci. no i kazda 11 koszule w pralni mam gratis, wiec zyc nie umierac,heheh:P tak, wyjezdzam jutro, przed 7 rano, wiec musze sie jeszcze teraz sprezyc i ogarnac ten balagan, zeby sie choc troche wyspac- musze byc w miare "trzezwy" zeby nie pasc za kierownica (jakby nie patrzec,bedziemy jechac z 6-7 godzin). w sumie ktorys z chlopakow moglby mnie zmienic, ale ja niechetnie oddaje samochody i kobiety innym facetom, haha;) caluje, milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale my nie twierdzimy, że nie umiesz się posługiwać żelazkiem tylko że lepiej na lewej stronie prasować. Sześć godzin za kółkiem to jeszcze nie tak długo. A jaki masz samochodzik że tak o niego się boisz??? Miłego weekendu jakby co i zdać relację po powrocie proszę:-) :-) :-) Nudzę się cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ania ja nie muszę się przygotowywać na ten weekend po prostu wsiadam w auto i jadę, w piątek niestety ale na "chwilę" muszę być w pracy więc ... nie planuję żadnych dłuższych tras :) może w następny długi weekend mi się uda a i tak mam już zaległy Białystok po drodze Stand szczęściarzu dobrze ze masz tą pralnie i jedenasta gratis :') a pralnia za kartę stałego klienta sprzątania mieszkania nie oferuje? Z tego co piszesz wnioskuję ze trwałe przyjaźnie męskie, (o których pisałeś wcześniej) nie obejmują aut i kobiet ;) ;) ;) Baw się dobrze i szerokiej drogi :) isleskye20gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a do kogo ten mailik??? Bo pewnie nie do mnie...haha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Was ! o czym Ty myślisz:) no w końcu się ktoś pojawił już miałam iść zająć się jedzeniem i poobserwować wieczór z balkonu bo fajny pijesz coś? A co do reszty to czytalaś wczoraj wpisy o przyjażni męskiej? ;) isleskye20@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam haha. Ja mam w domku Desperadosa masz ochotę? Już wiem gdzie na wakacje pojedziemy i Ty mi podsunęłaś już zaczynam plan układać. anik12@interia.eu jakby co to proszę mój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah,zawsze mi sie poprawia humor jak tu zajrze;) a ja sobie latam jak jakas gosposia z odkurzaczem i z mopem. co za tragedia,hehe;) auto firmowe,wiec nie bardzo moge dawac obcej osobie-w razie "w" moglyby wyniknac nieprzyjemnosci oczywiscie, ze te przyjaznie o ktorych pisalem nie obejmuja kobiet i aut - facet nie przyjazni sie z kobietami (a tym bardziej z autem,haha) - kobiety i auta faceci kochaja ;) jak juz;) zlapalem sie dzis na tym, ze...chyba bede tesknil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzielasz się na innych tematach na kafe? Bo ja zbytnio nie, wkurza mnie tu parę osób za głupotę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układaj te plany układaj ja pomysł też już mam Andrzej Ty z odkurzaczem i mopem to musi być niezły widok :) To trzy dni wytrzymasz isleskye20@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja na kafe z Wami to mój pierwszy raz serio Dlatego pisałam że mam szczęście do ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ide to skonczyc i jeszcze zmywarke puszcze na szybki program,bo sie 22 zbliza i jeszcze mi tu ktos przyleci ze glosno-mam za sasiadow paru takich nadwrazliwcow,sick wpadne pozniej sie pozegnac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia a dokąd myślisz? O matko, jak ja bym chciała mego męża zobaczyć z mopem i odkurzaczem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej Polska ale nie wykluczm tej Chorwacji zobacze muszę zebrać towarzystwo Zgadam się mężczyzna z mopem i odkurzaczem niezapomniany widok o fartuszku nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być zgadzam się podzielność uwagi rozmawaim z siostrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie Chorwacja dla nas za daleko jak na razie. Oglądam you can dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprecyzowałam polskie góry Pieniny Gorce Beskid Niski, Chorwacja zobaczę podobno ładna jest też Czarnogóra Nie oglądam zresztą ja prawie tv nie ogladam gadam z siostra prze skypa i mam tzatziki i szkocką niezłe połaczenie jestem zaskoczona że to takie dobre razem ktoby pomyślał Co do ludzi na kafe mogę powiedzieć to samo denerwuje mnie ich prymitywizm niekiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja też mało telewizję oglądam. Ale wiesz co też praktycznie tu się nie udzielam na kafe i nie wiem czemu taki zwykły topic mnie tak wciągnął, chyba szukałam kogoś ,,normalnego" do pogadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×