Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Andrzejku dzisiaj siedzimy do 00.30 tylko :-) A czemu zgon??? Znowu??? O matko ale się narobiłam, brak mi plecy wymasować haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu:) te 4,5 godziny snu dziennie pare dni z rzedu to jednak troche malo:P od czego bola Cie plecy? dzwigalas cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co przed płotem mam taką burtę mocno zarośniętą i się za nią wzięłam w końcu. Muszę ją całą wypielić, później zrobić na nowo a później obsadzić kwiatami. Troszkę jest pracy, ale ogród to moja trzecia miłość haha. Ja dzisiaj nie pojechałam do Kościoła, bo Paula chora i tylko mój mąż pojechał. A wstałam o 8, a poszłam spać o 3.15 cholera nie mogłam spać. A co tam u Ciebie nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna dziewczynka;) to teraz wez goraca kapiel (relaksuje miesnie),poloz mala do spania i sama walnij sie do lozka;) ja tez kocham ogrod,zreszta juz to chyba juz tu kilka razy napisalem, ze uwielbiam nature. jak przyjechalem do austrii to pierwsze lata pracowalem wlasnie jako ogrodnik,dorabiajac sobie do studiow;) dzisiaj zapadla decyzja,co do dlugiego weekendu-a wiec jedziemy w czworke do chorwacji na 3 dni (jeden z chlopakow to tez polak, poznalem go wlasnie przez ten ogrod,hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie romansujemy, my prowadziwmy niewinne rozmowy kulinaro-krajobrazoznawcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
husky,alez Ciebie musi byc mlode dziewcze, ogladajac Twoje zdjecie-ile Ty masz lat? 15? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też na wszystkich weselach jestem ostatnią bez pary, ale jakoś nie mam z tym kłopotów. Też lubię rower i też nie lubię gotować i sprzątać. Za to lubię jeść, podróżować, komponować muzykę i uprawiać sport. Seks też. Jeżeli nie przeszkadzałoby ci życie w syfie to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ponad 20 lat :P 15 nastolatki nie studiuja i nie pisza kolokwium.. a wczoraj tutaj przezywalam ten fakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak,zapomnialem o tym kolokwium:P ola, wpadaj tutaj czesciej:) wieczoramy urzadzamy maratony mentalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky pisaliśmy Ci że dasz radę... Ja Wam swoich zdjęć nie pokażę, bo mam tylko na nk. A jak bym tu zamieściła linka to każdy by oglądał, a moje zdjęcia są tylko dla wybranych. Andrzej to dzisiaj rozmawiamy o ogrodach i kwiatkach haha. Chorwacja mmmmm nie zapomnij opisać. Ja wiem że mi gorąca kąpiel jest potrzebna ale też masaż...... Gdzie Gośka się podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tymczasem pozegnam sie z Wami,obowiazki wzywaja,ale postaram sie zajrzec pozniej,mam nadzieje ze skye tez wpadnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, bede tesknil za Wami w tej chorwacji;) ja sie do masazu nie wychylam,bo nie chce zeby mi ktos lapy polamal w drzwiach:P badz co badz,wypocznij i wygrzej sie porzadnie do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby, bym powiedziała, że jesteś profesjonalnym masażystą...mój mąż by łyknął to jak młody pelikan pewnie...haha. Ja też będę później bo mamy gości, a Paula jeszcze nie wykąpana. Standziku to pracuj tam i później pogadamy, może Skye się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Topikowicze :) widze że się temat rozwija hahaha Cześć Ania Cześć Andrzej Husky wiedziąłm że dasz radę :) Ja właśnie wróciłam z pracy wolałam nadgodziny niż ją zabierać do domu a moje irysy właśnie niszczeją na deszczu zupełnie wrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Gosiu:) a jak Tobie minal dzien? powiedz,czego Ty nie masz w swoim ogrodzie...szklarnia,kwiaty. i tak sama to wszystko ogarniasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklarnia, jaka szklarnia??? Wiecie co moje dziecko się zabrało i pojechała do cioci!!!!Sama. Zaraz musze jechać po nią, zobaczę jak zareaguje beze mnie. Gośka a co iryskom deszcz przeszkadza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeszcze bylismy przy kulinariach, Gosia raz napisala ze ma na sniadanie swieza rzodkiewke z wlasnej szklarni... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt właśnie przypomniałam sobie. Ja warzyw nie uprawiam, ale uwielbiam kwiaty, drzewka i ..... trawę. Właśnie mi pyszne czereśnie dojrzewają, a mam duże drzewka. No i jeszcze śliwki, gruszki, orzechy włoskie, mój mały raj. Dzisiaj dzwoniłam żeby się dowiedzieć o kurs na prawo jazdy....:-) Oczywiście na samochód już mam od ładnych kilku lat ale na motor niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand czy to była ironia ? :( Nie nie ogarniam tego sama nie dałabym rady U nas pada tak intesywnie że jedene z irysów praktycznie przestaly istnieć posadzone pod ścianą bardzo ładne zółte stanowiły tło dla skalniaka w siweżej zieleni uwielbiam ten kolor inne się jeszcze biedaki trzymaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos Ty,kotku, jaka ironia??? ironia mozna nazwac moj "ogrod"- mam balkon francuski, czyli na szerokosc pasuje akurat skrzynka i tam mam bazylie i tymian...i wsio;) a Ania sprzatnela teraz wszystkich drzewkami owocowymi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi minął że właśnie obserwuję coraz większą gamę kolorów na swojej łydce i kostce wjechał we mnie jakiś ślepy roweerzysta no i teraz pięknie to wygląda mogę zapomnieć o spódnicach i szpilach na jakiś czas ;) W pracy lajtowo atmosfera jak z "Misia" to chyba przez tę pogodę nawet sie specjalnie nie burzyłam na te nadgodziny Nie uważacie że poranna kawa w własnym ogrodzie smakuję najbardziej ? ja tak mam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To współczuję u mnie już tylko słiwki wiśnie i nektarynki i jablonki się ostały wycięto czereśnie z dzrzew nie owocowych iglaki i brzoza druga też wycięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa (BEZ CUKRU!!!!, bo to profanacja jak dla mnie, zupelnie jak piwo z sokiem:P ) smakuje najlepiej na swiezym powietrzu, to fakt...jakas ulubiona marka? mi najlepiej smakuje illy, albo segafredo haha, siniaki na kobiecych nogach zawsze mnie wzruszaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ostatnio faceci maja takie parcie na milosc i tworzenie związku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze myslalem, ze to wystepuje u obu plci:P caly problem, to spotkac w odpowiednim momencie kogos, kto akurat tez ma,jak to nazwalas, parcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mój drogi jesteś jednak ironiczny ( co do nóg) Moja kawa jest zawsze bez cukru, ale jak ktoś musi wczesnie wstać po zarwanej nocy to albo kawa z cukrem (bleee, obrzydlistwo) albo porządne śniadanie a nie tosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×