Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

a ja nie wiem...albo boskie nic nie robienie albo katowice i rodzine odwiedzic albo croatia welcome to;) chociaz jesli pogoda dopisze to to ostatnie najbardziej prawdopodobne - ostatni wypad w meskim gronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ostatni wypad w męskim gronie??? A na ten ślub kiedy idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też pracuję dlatego Bieszczady bo blisko Jesteś zupełnie ok te kraje są naprawdę warte poznania, A Polska ma wiele ciekawych miejsc tylko nie potrafimy ich eksponować Jeśli chodzi o pdróże z dziecimi to wyobraź sobie 2 letnie dziecko w 9,5 h podróźy samolotem a później zupełnie inny klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli sam robie urlop - to zawsze na 100% i na maksa, szkoda mi kazdej przespanej minuty jesli w towarzystwie,to zalezy wtedy jakim - meskim - patrz punkt pierwszy:P a jesli w mieszanym/damskim - raczej na luzie,ale tez aktywnie nienawidze lezenia plackiem w sloncu - to bylaby dla mnie kara tak spedzac urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię rajdy samochodowe i Mikołajki ach wspomnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toan - praga jest przepiekna, ale 3 dnia to za malo,zeby ja chociaz liznac slub we wrzesniu,wiec nie wierze,zeby dama jego serca puscila go gdzies samego jeszcze raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand ja mam tak samo a plaża to zawsze kara no chyba ze mogę połaźić po wydmach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,lazenie po wydmach to czysta przyjemnosc:) ale naprawde nie mozna juz lazic w lebie? ok,to juz prawie 15 lat jak tam bylem ostatni raz,ale pamietam ze ja po wydmach latalem jak szalony - pozamykali je czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też rajdy lubię... Nienawidzę leżeć na plaży i się opalać. To już wolę co jakiś czas wyskoczyć na solarkę żeby jakoś wyglądać niż marnować czas na wakacjach. Skye jaką konkretnie miejscowość polecasz w Bieszczadach? Stand no wiadomo co mężczyźni wyprawiają na męskich wypadach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu nie można chodzić po wydmach? Ja tam byłam trzy lata temu i wariowałam jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toan - pija, to wszystko;) wbrem pozorom historie krazace o meskich wakacjach gdzie "kazdy z kazdym "wymyslaja chyba same kobiety;) no i duzo ruchu i kilometrowe wedrowki gdzie nie trzeba wysluchiwac ze buty obcieraja,tusz sie rozmazal,za zimno,za goraco,za szybko, a w ogole to jestem glodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te bieszczady tez by mnie interesowaly...skye,co polecach? bo cos mi sie zdaje, ze za duzo latam po europie a mam niezle zaleglosci z polski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mogę chodzić zwiedzać, nie narzekam. Za to mój mąż brrrr zmęczony po kawałku, pić mu się chce a najchętniej to by się położył. Nie miałam na myśli każdy z każdym, bo ja swojego chętnie puszczam z kolegami na jakiś wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można ja się od manadtu wywinełam ale znajomi już nie ... najbliższe wydmy do chodzenia to john o groats Toan polecam do zobaczenia na pierwszy raz okolice Soliny Bereźnica Wyżna Oslawa Polańczyk , można też zacząć od Sanoka i pożniej jechać w stonę Ustrzyk Górnych po drodze Michniowiec i Bystre pieknie zachowane cerkwie, w drodze do Ustrzyk Dolnych piękne widoki i panorama ukraińskiej strony jeśli w góry to zdecydowanie PołoninyWetlińska i Caryńska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Skye, muszę porządnie zaplanować trasę i w lipcu męża wyciągnę, może jeszcze znajomi się dołączą. Mój mąż dzisiaj z tekstem a co ty tak siedzisz przy komputerze :-) Teraz już śpi to nie marudzi... Stand cholera wymyśliłeś topic i nas tu ściągnąłeś haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiście faceci pierwsi do takich wędrówek i nigdy nie narzekają i w dodatku nigdy się nie gubią i nie są żmęczeni i piwa tez nie chcą ale za to baby po co je zabierać w ogóle;) Toan żółwik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żono moja czasem potrafi do pierwszej latać, a dzisiaj przez ten deszcz wyła pół dnia bo chciała na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toan obyś się nie musiała tlumaczyć :) W lipcu zapraszam do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwik :-) Cholera głodna jestem no nie. O siódmej muszę wstać...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide po jabłko a Stand-a chyba kuchnia wchłoneła :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czasem fajnie tak kogoś poznać przez neta i później poznać w realu. Właśnie w środę albo czwartek spotkam się z koleżanką co znamy się z dwa lata i jak łyse konie a nigdy się nie widziałyśmy. Skye tłumaczyć się nie muszę, mój mi ufa w 200 % jak jadę na imprezę to zawsze bez męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosty go wciągnęły. U mnie w lodówce i chlebaku pustka się zrobiła, nawet owoce się skończyły, jutro wyskoczę na targ po świeże warzywka i na śniadanie będzie twaróg ze szczypiorkiem, rzodkiewką.... Stan wracaj o jedzeniu się zaczyna, coś dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye,brzmi fajnie,ale nie jestem fanem obiektow kultu religijnego - kosciolow,cerkwii itp- chyba ze tych formatu jakie mozna znalezc w hiszpanii czy we wloszech,albo np meczetu w casablance - ale trasa sama w sobie brzmi interesujaco,zwlaszcza te widoki.. widoki to cos,co piesci moje zmysly,rowniez te w przyrodzie,haha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem,jestem, wybaczcie ten poslizg, ale mnie tez wlasnie glod dopadl;) boze,ilez mozna jechac na tostach,co za koszmar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że jest net :):):) Ja robiłam zakupy wczoraj więc coś oprócz światełka mam ale jak zobaczyłam dzisiaj te truskawki ... pomyślałam sobie o naleśnikach z serem i truskawkami właśnie a póżniej o serniku to się uda tu i tu ser i bedzie szybko mniam chodzi tez za mną ryba, musze się zastanowić co z niej chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony Wam współczuję tak prędko wstawać, a z drugiej wkurza mnie że mogę tak długo spać jak córka mi pozwoli. Stand daj mi chociaż tosta, bo mam tylko zupki chińskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu o jedzeniu... wy to robicie z premedytacja i z przyjemnoscia poddajecie mnie torturom kulinarnym:P przyznawac sie, kto tu najlepiej gotuje to przyjade, porwe i zamkne u siebie w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×