Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

truskawki...brzmi znajomo;) poniedzialek stresujacy,jak kazdy poniedzialek:O a teraz zajmuje sie ta jedyna - zawsze ja zabieram do domu, spedzam z nia dlugie godziny...praca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi znajomo w końcu są :) U mnie w porzadku jak w kazdy poniedziałek ale za to jak moja szefowa ma takie pomysły od poniedzialku czekam na rozwój wydarzeń :P Jak rozumiem praca odwzajemnia Twoje ... zaangażowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak, lubie moja prace - ona zawsze na mnie czeka, nigdy nie ma dosc i zawsze absorbuje mnie calego:P Twoja szefowa zaskakuje mnie coraz bardziej...to musi byc wyjatkowo interesujaca postac,hhehe a jakie plany na dzisiaj wieczor?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jaka kochana pozazdrościć:P Dziś wieczór nic konkretnego, , zaraz sprawdzę sobie pogodę bo kompletnie nie wiem co na siebie włożyć jutro zaglądne też na pocztę, o zrealizuję przelewy bo mi się wcześniej zapomniało i do łóżka :) Szefowa tak może chciałbyś poznać ? :P w dodatku mam je dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, dziekuje, mam uraz do zbyt zaangazowanych zawodowo kobiet:P czyli bardzo grzeczna dzisiaj jestes:) Ania to pewnie dopiero z grilla wrocila, a tu zong, 10 znajomych wpadlo na kawe:P ja tez nie bede szalal, skoncze co mam do zrobienia, zjem troche lecza com sam sobie ugotowal (dumny) i walne sie spac jesli bede mial szczescie to nawet bede zaraz mial zenskie towarzystwo....:P tylko patrzec jak zaraz babcia z pietra nizej zacznie walic w drzwi bo pralka nie skonczyla prac i jeszcze jej 22 minuty zostaly,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka mam byc? to poniedziałek i cały tydzień przede mną żadnych szaleństw mądra doświadczeniem :P i bardzo dobrze że dumny nie wolałbyś trochę młodzszego kobiecego towarzystwa same babcie tam masz? ja nie wiem co jest z tymi babciami w sobotę moja genialna sąsiadka o 6 rano!!!!!!!!!!!! w sobotę !!!!!!!!!!!! wyrwała mnie z błogiego snu trzepiąc dywany a że było gorąco i okna były potwierane bylam od razu radośnie i przyjaźnie nastawiona do całego świata starsze panie wrrrrrrr kup jej stopery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ciekawie ;-) Cześć Wam wszystkim. Nie dziesięciu znajomych tylko jeden kolega siedzi u mnie, bo mąż w pracy i się nudzę. Andrzej sam leczo ugotowałeś????? No szok normalnie.... Z grilla wróciliśmy kulturalnie koło pierwszej haha Andrzej ja właśnie gotuję bigos i fasolkę po bretońsku.... Miło Was tu zobaczyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dawno nie widziana powiedz jak to jest cały czas goście albo imprezy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Gosia czasem trochę mnie męczy ciągle ktos w domu, ale czasem jak się nudzę to wiem, ze jak zadzwonię do kolegi lub koleżanki to zaraz przyjadą i będe mieć towarzystwo. Co tam u Ciebie kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porządku właściwie jak wiesz poniedziałek u mnie jest zawsze bezproblemowy zobaczę jak reszta cieszę się bo powschodziły mi kwiatki co je znowu sobie posadziłam poprzednie zjedzone i ładnie rosną no i ten cyklamen, mam przygotowany już obiad na dwa dni tak więc i dalej nie wiem w co się ubrać czyli ok :) a i polecam Ci Cejrowskiego bardzo fajna ksoążka edzie Ci sie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musialem rozwiesic pranie - obeszlo sie bez wizyty mojej seksownej 80-letniej sasiadki:P wiesz Gosiu, ci starzy austriacy uwielbiaja porzadek i policje wykorzystuja czasami jako biuro skarg i zazalen-naprawde,z bylem gownem dzwonia zaraz pod 133. i ta baba naprawde kiedys zadzwonila po policje bo o 22.45 chodzila zmywarka i glosno gralo radio...i musialem zaplacic kare za zaklocanie porzadku,no zesz kur...:D czesc Aniu:) no tez wlasnie odnosze wrazenie, ze Ania z naszej trojki ma najmniej wolnego czasu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłacić karę ? no to rzeczywiście współczuję u nas jednak straż miejska jest bardziej ludzka polecam Ci wobec tego angielskich staruszków są naprawdę jezzy :) To ja bym pewnie płaciła non stop te mandaty :P Andrzej i jaka dziewczyna może konkurować z Twoją pracą :P Co do Ani zgadzam się zupełnie z e r o czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czas dzielę między znajomych, Paulinę i męża, a dla siebie? no cóż nawet książki Kellermana nie mogę dokończyć, bo ciągle coś, ciągle ktoś:-) A ja mam sąsiadów tak w porządku, że nawet najgłośniejsze imprezy ich nie wzruszają. Gosiu jednak znajomi do Pragi nie chcą więc w góry pojedziemy. Dobre i za to. A u mnie tak maciejka pachnie, że na drugi rok z trzy pojemniki zasieję a co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem z wolnym czasem polega na braku wolnego czasu :) Maciejka rulez :) A Praga nie ucieknie, a góry:):):) No moich niby też nie a później dywany w sobotę o szóstej :) Wiesz jeśli nie możesz dokończyć tej książki to ją odłóż będzie lepszy moment :) Andrzej a propo sąsiadów trochę wulgarny język ale jednak http://www.youtube.com/watch#!v=say8LDEYvbY&feature=PlayList&p=66B0FCAC36C7002A&playnext_from=PL&playnext=2 dobry jest też boks tajski ale to już kompletnie nie o sąsiadach :) Będę się żegnać powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze kumpel siedzi i oglądamy telewizję i przed chwilą zjedliśmy fasolkę, za dobre pól godziny mąż przyjedzie więc luzik. Ale książka jest naprawdę ciekawa tylko cholera nie ma kiedy no:-) Gośka to do sklikania jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Andrzej trzymajcie się i miłego dnia jutro :):):) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stand znalazles juz ta zone? jak cos to ja nadal chetna 👄 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky Andrzej chyba już śpi :-) Co tam u Ciebie? Egzaminy pozaliczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, hej Gosiu:) nie sadzilem, ze jeszcze ktos tutaj przyjdzie i poszedlem wziac prysznic. jak sie czujesz, jak Ci minal dzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja :) dzień ... nie lubię wtorków wolę poniedziałki :) szefowa jednak zrealizowała swój makabryczny pomysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna osoba na planecie, ktora lubi poniedzialki:P pewno nie mozesz napisac, ale naprawde cos strasznego?:( pewno nadgodziny albo dodatkowe zajecia? czy ciecia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milankowanoooo
stand husky, no jak pokaze swoja paszcze, to chetnie chcialbym zobaczyc paszcze osoby z ktora pisze, jak pokaze kolano to chcialbym zobaczyc kolano itd, itd a jak pokażesz pałe też chcesz zobaczyć pałę ? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak ja mam cokolwiek pisać w takich okolicznościach Dobr juz więcej nigdy nie napiszę że lubię poniedzialki:P a teamty pracowe zdecydowanie nie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze sie rozmowa klei :) jako mezatka chcialam pochwalic Twoj pierwszy post i rozwalajaca szczerosc. Zwlaszcza w sprawie sprzatania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najwyrazniej ktos tu jest pokrzywdzony przez nature i ma za malo zwojow w mozgu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×