Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Jechałabyś tylko na 2 dni ??? czy chodzi Ci o wekkend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie tak na przynajmniej pięć dni chcemy się wybrać, ale podałam tak orientacyjnie, że jeden wieczór my a drugi oni i planujemy jechać od niedzieli do piątku albo soboty. No właśnie nie wiem czy zarezerwujemy czy będziemy liczyć na łut szczęścia, zawsze w jakimś hotelu coś się znajdzie myślę. Tylko muszę się zorientować co i do czego... A u nas nawet dzisiaj nie padało, a od jutra ciepło tak porządnie ma być. W końcu. Coś mi komputer nie ładuje i muszę palcami przytrzymywać ładowarkę :-) oczywiście Paula zepsuła haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weż plaster albo gumkę do włosów pomaga :) 5 dni bez dojazdu czy z ? może się Wam coś uda znależć na miejscu mnie dzisiaj kuzynka też Ania :) namawiała na Egipt ale nie wie o czym mówi a ja nie wiem czy chce jechać z nią ;) zawsze narzeka na wszystko :) jak ją zabralam na zakupy do Krakowa to później powiedzialam nigdy więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumka nic nie da bo to tak pod kątem brak trzymać :-) Będzie trzeba nowy kupić wkrótce. Z dojazdem 5 dni, ale wiesz w niedzielę wieczorem wyjedziemy to w poniedziałek rano jesteśmy na miejscu, a będzie nas 4 kierowców jak coś. O nie to jak kuzynka tak marudzi na zakupach to znając życie w Egipcie uwali się na plaży, albo będzie narzekać że gorąco :-) Zaraz zerknę na link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty w Egipcie utknie w hotelowej toalecie tylko jeszcze o tym nie wie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam, tylko z drugiej strony to nie jest śmieszne, mam trzy małe kociaki na wydaniu, ale nikt ich nie chce i pewnie będę musiała zostawić je, no bo co zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co zemsta faraona i tak ja dopadnie sama bez pomocy hahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem mój szef ma to samo też nikt nie chce i w dodatku musi chronić je przed dziecmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi się widziałaś się może z tą dziewczyną z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, w poniedziałek albo we wtorek pojedziemy, bo nie pasowało teraz. A moja mała nosi te biedne kociaki za szyję, ale jak jej je zabieram to one lecą do Pauli z powrotem, widać krzywda im się nie dzieje :-) Ciekawe jak Andrzeja Chorwacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz koty podobno mają 8 żyć A Stand ? Pogodę ma męskie towarzystwo też co mu więcej do szczęścia potrzeba? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Atenach 29 stopni i słońce :) A ja jutro do pracy po co ja się zgodziłam no ale to tak miękkie serce twarda d... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety kochana brak mu do szczęścia, bo inaczej by tematu nie zakładał :-) Taka reguła miękkie serce twarda d... Ja tam jutro mam wolne haha jak całe życie, ale muszę burtę dalej pielić Jednak myślę, a może do tej Pragi lepiej w niedzielę rano wyjechać i tam być na wieczór i się wyspać najpierw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ja bym wyjeżdzała do dnia przeważnie tak robię do przejechania masz cały kraj drogi są jakie są a na miejscu to już albo chwila relaksu albo od razu na miasto co ja zazwyczaj robię maksymalnie wykorzystując czas :) wiesz on może wcale nie mieć jednak tej pogody patrząc na wpisy a co do kobiety to jestem ciekawa czy znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, bądź co bądź my będziemy z dwójką dwulatków, więc wiesz troszkę będziemy ograniczeni, mam nadzieję, że ci znajomi pojadą też, no jutro będę ich nakręcać :-) A co do Andrzejowej kobiety, no to wkońcu znajdzie jakąś. A Ty czemu jesteś sama? Jeśli zbyt osobiste pytanie to zignoruj albo napisz na skrzynkę:-) A co do związków to ta koleżanka co u mnie była rozstała się nie dawno z chłopakiem, szkoda mi jej ale z drugiej strony dobrze, że się rozstali, bo ona nie mogła wyjść bez niego nigdzie!!!! Jak do mnie przyjechała raz na miesiąc to ciągle musiała mu się tłumaczyć przez sms w stylu Ania zrobiła kawę, właśnie wypiłam kawę itd itp. no normalnie chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nakręcaj, fakt dzieci po takiej podróży,będą wymęczone no nic pozostają Wam zmiany wart:) Osobiste osobiste:) ogólnie to ujmując męczyliśmy sie już oboje lepiej było się rozstać nie żałuję Co do koleżanki to ona się tłumaczyła, zresztą nie powinnam się wypowiadać to Twoja koleażnka ale nie znoszę czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też nie znoszę czegoś takiego, bo ja mam w małżeństwie pełną swobodę i nie znoszę aż takiej zazdrości no normalnie głupota. Ale co zrobić ona go kocha i ehhh, szkoda mi jej bo nie układa jej się w miłości. No to jak sie męczyć to lepiej wcale. Gosia chyba czas spać, Ty jutro do pracy, a ja jak tylko Paula wstanie to idę na szczaw i będę robić zupę szczawiową. Mam nadzieję, że do wieczora :-) :-) :-) papa dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje że pójdę dzisiaj na zakupy :):):) wybierasz się czy będziesz plewić? Miłej nocy Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moich pytań to ja z natury jestem straszny ciekawus i najchętniej wszystko bym chciała wiedzieć. Jakby co to po prostu nie odpowiadaj ha :-) pa. Miłej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie zakupy? O 13 jadę po mojego szwagra syna, 8 lat ma i oni będa się bawić z moją, a ja pójdę z burta pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by co to ja nie odpowiadam jak nie chcę, ... PA :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie to ja odzieży i kosmetyków mam aż za dużo, ale zawsze jakieś nowe spodenki się przydadzą :-) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jak tam Ci dzień minął? Zupa wyszła? wiesz w moich stronach sie jej nie gotuje znam ją od babci z B-stoku właśnie u nas szczaw wykorzystuje się do nadzienia do pierogow lub naleśników :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :) za dzisiaj w pracy mam dodatkowe dwa dni urlopu :):):) siła negocjacji :):):) A co z Twoją burtą zaczyna już coś przypominać Idę na siatkę będę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burta będzie dopiero wtedy ładna jak ją kwiatami obsadzę. No zapisałam się dziś na prawko i na początku lipca egzamin :-) Tylko brak się nauczyć jeździć.... Byłaś na zakupach? Zupa udała się, nawet przed chwilą jeszcze konsumowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w soboty też pracujesz? Dwa dni za jeden to super sprawa :-)Pierogów ze szczawiem jeszcze nigdy nie jadłam i naleśników też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×