Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

A to ile zdjęć dostałaś? Ja mam piwonię pierwszy rok więc jeszcze nie kwitnie, a maciejka nie długo zakwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzaen
Czytam ten topik i uśmiecham się do was wszystkich. Tak normalnie, sympatycznie i miło. Fajni ludzie jesteście.Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest sukcesywnie pożerana :) dostałam 3 zdjęcia Cześć Husky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci będę po trzy zdjęcia wysyłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być to co gotujesz jutro bo ja nie mam pomysłu kompletnie tylko musi być szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba te nocne rozmowy w toku musze przelozyc na jutro-Aniu, pozdrawian cieplo:) Gosiu...dobranoc:) dobrej nocy calej reszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś szybkiego? Zupka chińska :-) Ja jutro nic nie robię, bo mój mąż wyjeżdża i będzie wieczorem, a coś szybkiego to ziemniaczki, jajko sadzone i buraczki ze słoika. Szybko i smacznie. U mnie znowu znajomi, a Paula chyba za dużo wrażeń po Bydgoszczy, bo nie może zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ładne zdjęcia tylko proponowałabym zamiast gresu korę i więcej iglaków mogą być małe ale kierunek masz niezły b.ładne surfinie i zdjęcie też ok Ja Ci dam zupkę chińską już sama wymyśliłam:) Paulę proszę ucałować na dobranoc i zaśpiewać kołysankę na pewno lubi:) Ja będę zmykac powoli jutro ciężki dzięń mnie czeka Aniu, Stand Miłego Dnia jutro i Dobranoc Aniu nie szalej dziś za bardzo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka miałam prędzej korę pod płotem i była jakaś taka okropna. Jeszcze kombinuję co na środku zrobić, bo tak trochę pusto, na jesień zasadzę krokusów, to tak fajnie na wiosnę będą rosły z trawy. Szukam inspiracji i myślę nad fajnym kamiennym strumykiem :-) Znajomi tylko na kawkę przyjechali ale już ich nie ma i idę spać. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu:) ale Ty masz ruch w domu-co dzien jacys znajomi- az Ci zazdroszcze:P jak Ci mija dzien, co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andrzej.Ja też lubię jak ktoś do mnie przyjeżdża i lubi przyjeżdżać. Dzisiaj siedziałam sama to kolega przyjechał i mi nawet trawę podlał i miałam z kim kawę wypić. Zaraz muszę do tesco wyskoczyć tylko czekam aż mechanik samochód mi przyprowadzi. A co u Ciebie? Jak w pracy? czy wolne masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy stres, w czwartek wyjezdzam na dwa dni i musze dzisiaj zalatwic duzo papierkowej roboty - i jakos niezbyt u mnie z koncentracja:P fajnych masz znajomych - jak do mnie ktos wpada, to nawet mu sie coli z lodowki nie chce wyjac tylko czeka az przyniose,heh;) milego popoludnia Aniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gosiu my byliśmy ze znajomymi na pizzy i dopiero weszliśmy do domku. Mam nadzieję, że jutro pogadamy :-) Ps. namówiliśmy znajomych na Pragę jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde coś ostatnio nie możemy się spiknąć na klikanie. Jutro i w piątek też mnie wieczorem nie będzie ale w sobotę pojawię się już o 20. Mam nadzieję, że będziecie. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umarł uczestnicy chwilowo odpoczywają od siebie i od upału :) Cześć Aniu co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gośka. U mnie lipa, pada, nudzę się i nic nowego ogólnie. A Ty jak tam weekend spędzasz? Pewnie aktywnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dom w przeciągach i tak mi dobrze po prostu upał a tydzień był i cięzki i wk*** y A dzisiejszy dzień zwariowany i na luzie a teraz odpoczywam:):):) wyluzowana :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj chłód. Ja dzisiaj pół dnia u mechanika spędziłam, ale w końcu samochód naprawiony... Idę zaraz spać, bo jutro przed siódmą do konina muszę jechać a bym chciała jak najprędzej wrócić do domu, bo na grila do znajomych idziemy. Także nie wiem czy jutro się tu pojawię :-) Ale od poniedziałku będę częściej bywać na kafe. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja z doskoku bo wykańczam obiad albo on mnie wykańcza:P Ciekawe gdzie się Ania podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez z doskoku - troche pozno ten obiad robisz. ja bym raczej przenonimowal go na kolacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest na jutro i na pojutrze Na kolację były truskawki :):):) Jak Ci poniedziałek minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×