Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stand

Szukam bratniej, kobiecej duszy

Polecane posty

Ładna jesteś dziewczyna... No jak fajnie teraz wiem z kim rozmawiam. Oczywiście na wczasach? Poczekaj jak Stand tu zajrzy za trzy dni haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty to co ? Ja też się ciesze wyślę Ci jeszcze jedno, to Szkocja właśnie ciekawe co powiesz na następne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na foto, ja Ci jutro powysyłam, albo lepiej jak skasują linka mego nieszczęsnego to na pocztę wyślę Ci linka jak odblokuję galerię to zobaczysz i mego męża i brata i tatuaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie idzie to powoli ale jeszcze dzisiaj wyślę :) o wlaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorantka na etatach
Skye* to do Ciebie moja droga;) jak masz jakis do mnie problem to slucham:) i nie zapominj o tym......jak Ty to nazwalas? aha juz mam "wzajemny szacunek" hahahahahaha idiotki zawsze mnie mocno bawily hahahahha narta panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dzisiaj na pewno dojdzie. A w ogóle to chyba brak się zawijać spać co? Ty jutro jedziesz to musisz się wyspać. Właśnie w radiu mówili, że Warszawę znowu podtapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do doktorantki no i właśnie nic do Ciebie nie mam tylko zmień sobie ten nick w końcu... bo aż sam się prosi o cytowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky myślałam że pojawiasz się tylko tam gdzie są wolne samce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha to wy pewnie jeszcze nie wiecie ze ja mam podwójną orientacje... strzeżcie się... hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky jak tam kolkwium z socjologi szczęście zapewne trwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje że byłaś pomarańczką :-) no nic może zbieg okoliczności. Ja tam wolę facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pisalam, bo podzielil nas na grupu.. jednym kazal zostac a pozostali aut i za tydzien odwrotnie. " Skye* to do Ciebie moja droga jak masz jakis do mnie problem to slucham i nie zapominj o tym......jak Ty to nazwalas? aha juz mam "wzajemny szacunek" hahahahahaha idiotki zawsze mnie mocno bawily hahahahha narta panie" o to chodzi? to nie ja pisałam no co Wy :P a wczesniej to mnie caly dzien w domu nie bylo.. praktycznie godzinke temu wróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja mam jakieś 60 km do przejechania i dużo zależy od pogody w końcu to park w ktorym zostaly zgromadzone najciekwasze rośliny świata, stawy z kładkami i labirynt z wilkliny ale jak będzie padało to nic z tego pozatym niedaleko znajduję się stary fort z czasów IWŚ zamierzam w końcu tam wejść no i ma swoją makabryczną historię ... Ale rzeczywiście powoli będę zmykać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie pisałaś to po co się tłumaczysz zresztą kogo to obchodzi kto to pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wejść na google zobaczyć co będziesz zwiedzać. Do sklikania jutro. Dobranoc pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerknęłam tak szybko i już mi się podoba czyli miłego dnia. Hurra skasowali już tego mojego linka także odblokuję galerie i na skrzynkę Ci przyślę. paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Trzymaj się ciepło Husky bez przesady z tym polewaniem Do dzisiaj Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky co się odwlecze to nie uciecze, więc szykuj się za tydzień na koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taaaam i tak te kola nic nie daja i trzeba egzam pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tu cisza :) Aniu bardzo ładna galeria :) :) :) miłego odpoczywania Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Będę za pół godziny. Idę Paule kąpać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka jak tam byłaś zwiedzać??? Nawet dzisiaj się nie nudziłam, z pół dnia była u mnie kumpela i chociaż na długi spacer poszłyśmy, a wieczorem przyjechał szwagier ze szwagierką i żeśmy sobie posiedzieli do po dziesiątej. Mój mąż dzisiaj w pracy także same jesteśmy. Jutro jedziemy do znajomych i będę ich namawiać żeby z nami do Pragi na wakacje ruszyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść w końcu mam internet z powrotem W Bolestraszycach nie byłam mieli dzisiaj święto to nic w sobotę na bank W sumie bardzo fajny dzień pówłóczyłam się po okolicach dobrze że je mam, wysłuchałam kuzynki bo sfrustrowana swym związkiem upiekłam pstrągi, a wieczorem kąpiel ale już z gazetą książkę już raz wykąpałam przypadkiem gorzej bo była z biblioteki :) jednym słowem odpoczełam ale potrzebne mi to :) Praga to dobry pomysł sama się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko mam nadzieję, że Ci znajomi z nami pojadą. Wiesz jeden wieczór my zostaniemy z dziećmi a w drugi chłopacy. Tylko powiedz mi czy prędzej mam coś rezerwować czy na miejscu szukać? A co miałaś nie tak z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam internet radiowy a pada strasznie jeszcze jak było jasno to padało tak intesywnie że nic nie było widać więc sygnał po prostu nie docierał to samo z cyfrówką Ja rezerwuję sobie wcześniej żeby nie było później głupich niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×