Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Maja jeszcze śpi ale Laurunia przyszła na przytulanie :) Nadia na dworze a jak u nas zaczęło padać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po dżemce miałyśmy iść do ogrodu jeszcze... a tak pada że wszytsko będzie mokre niestety. Hehe usiadła na kolanach przytuliła się i zasypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mała przylepka, ale potrafi pokazać swój charakterek ;P Ale też taka bardziej córeczka mamusi, jak ma wielkiego focha na cały świat to tylko ja mogę coś przy niej zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej foch na wszytskich wygląda tak że przychodzi do mnie, tuli się, i tylko ja mogę coś zrobić, jak tatuś chociaż coś powie to jest ryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie. Ona jak ma focha to najlepiej zignorować,bo im bardziej się do niej mówi "chodź nie płacz" to tym bardziej ona ryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zupełnie odmienne charakterki :P Jak moja płacze to powiem "chodź do mamusi" albo "kochanie chodź się przytul" to przychodzi, uwiesza się na szyji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedziałam w sypialni na łóżku aż wkońcu małą zasnęła i położyłam ją obok :) Zastanawiałaś się nad jakimś zwierzakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam ale starczy mi obowiązków :D poczekam aż Laura podrośnie i sama będzie się zajmowałą swoim zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kończę, mąż wrócił z pracy to ja dziewczynki śpią to spędzimy chwilę razem :P Bedę chyba wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z tymi fochami u Małej to też jest różnie . Bo np ma focha,bo nie chce wejść do lekarza i płacze na poczekalni i mówi "boję się,będzie bolało ? " to wtedy jak do niej mówię "musi troszkę boleć,żebyś była zdrowa,będę cały czas z Tobą,chodź do mnie na rączki " to wtedy po mimo tego,że foch jest to chce sie przytulić i czuć się bezpiecznie :) . Także to nie zawsze jest tak,ze ona jest taka "nietykalna" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny. Ja właśnie wróciłam ze spacerku z dziewczynkami,ale się rozpadało :D . A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY miło spędziliśmy czas we dwoje :P Laura obudziła sie coś koło 17.30 a Maja 30 minut temu, nakarmiłam i przewinęłam a mąż wziął dziewczynki na spacerek :) Jak wrócą to kolacja, kąpiel i mam nadzieję że przed 22 ładnie będą spały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wleciała w między czasie na obiad i poszła spowrotem na dwór :) Ma tutaj niedaleko przyjaciółkę :) Nie martw się w twoim zwiazku też będzie dobrze, zobaczysz :) Poprosnuje położenie dziewczynek wcześniej spać, romantyczna kolacja, seks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zadzwoń do Niego, powiedz że masz niespodziankę :) Jesteście małżeństwem więc spać powinien w domu. Ja właśnie wstawiłm jajka, bo na kolację kanapki z pastą jajeczną dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację . Powinnam walczyć o naszą rodzinę i nasz związek . Kurcze nie wiem czy Magda znowu nie będzie chora . Tak się pokłada,wstaje i sama nie wie co chce . Na spacerze coś mówiła,że ją boli główka,ale jak wróciliśmy sprawdziłam jej temperaturę to gorączki nie ma :O . Nie wiem co jej znowu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taki dzień, ciśnienie i temperatura na dworze, bo Laura dwa razy dzisiaj się kładła, raz normalnie po obiadku a drugi raz jak Ci pisałam wtedy :) Miałam dzisiaj jechać na zakupy ale coś nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje,że to tylko taki dzień . Ale coś juz jest nie tak, Nie chciała jeść deseru,obiadu też raczej dużo nie zjadła . Dzwoniłam . Powiedział,że przyjdzie,ale dzisiaj musi zostać dłużej w pracy i będzie późno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz ale przyjedzie :) jakaś fajna bielizna, winko, kolacja i będzie udany wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×