Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

O to myślę,że chce na Tobie wymóc spanie z Tobą . Miałam to samo z Magdą,ale jak się zorientowałam,że blefuje to ją kładłam do siebie i chociaż się darła i wrzeszczała byłam nieugięta. Najgorsze były 2 pierwsze noce jak sama zasypiała,a potem to już górki. Teraz sama zasypia,nie śpi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu,przyjdzie i czas na Ciebie zobaczysz . ;* Popatrz na to z innej strony masz już trochę odchowanego synka,masz całe noce przespane nie masz problemu kolek, ząbkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ile masz dzieci ajjjj??? no sprobuje go nie brac i zobaczymy co to bedzie. mnie wkurza ten placz bo padnieta jestem a tu on ryczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajjj,o kurcze przepraszam Cie najmocniej ! Z kimś mi sie pomyliłaś tylko nie wiem z kim :( . Przepraszam najmocniej ;* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam synka 20 miesiecy i teraz 13 tydzien ciazy. ale coz, zagrozona byla i prawie by doszlo do poronienia :((( ale uratowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila- oduczaj go teraz,bo potem sobie nie dasz rady jak będzie Ci ryczał przez pół nocy,bo będzie chciał spać z Tobą . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milimetrowa:) nie gniewam się:) tyle tu się osób przewija że łatwo można się pomylić:) Kamila cieszę się że już wszystko w porządku:) a co się działo z ciążą jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie. dobra uciekam do domku swojego. 3majcie sie mocniutko i uwazajcie na siebie i malenstwa :* odezwe sie za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj, tak dużo ludzi tu się przewija :) . Maż już w domu,kąpie Madzię i dzisiaj ją kładzie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smażę mojej niuni naleśniki:) już trzeci dzień chce żeby jej smażyć te naleśniki,ciekawe kiedy jej się znudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnio Magdy ulubione słowo to"bleeee". Nawet na swój sok ulubiony mówi blee,a potem cały kubeczek wypija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zjada dwa a czasem dwa i pół:) a najchętniej jadłaby ciągle na śniadanie kluski na mleku a na kolacje naleśniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też lubi kluski,ale na rosołku,a na mleku to najlepiej płatki kukurydziane,albo czekoladowe. Zadnych takich miodowych czy jakiś innych płaktów nie lubi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga też lubi płatki ale staram się jej ograniczać czekolade bo ma problemy potem z kupą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kingą aż tak nie miałam żeby trzeba było robić lewatywe ale zdarzało się że 3-4 dni nie robiła kupy albo bardzo ciężko jej to szło:( ale teraz jest ok:) poza tym jak się najadła czekolady albo innych słodyczy to był problem z jedzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj-wiem co to znaczy jak dziecko 3-4 dni nie może sie załatwić . Kiedyś jak Magda w szpitalu leżała i nie mogła sie załatwić,to właśnie tam lewatywy jej robili :( . Ja też staram sie ograniczać słodycze,a w szczegolnosci czekoladę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja daję słodycze tylko jak zje obiad, bo potem tależ nietknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też ile razu był płacz,bo się słodyczy najadła,potem się załatwić nie mogła. Albo sie najadła słodyczy i obiadu nie chciała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się dawać słodycze tylko w nagrode za zjedzenie :) staram się stosować system kar i nagród bo czasem to już nie mam do niej siły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×