Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

Dziewczyny, muszę kończyć jadę do Mai i potem do Madzi . Porozmawiam z lekarzem prowadzącym i innym laryngologiem . Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam na chwile odejść:(Kinga też uwielbia tańczyć:) dlatego myślimy o szkole tańca,a nóż coś z tego w przyszłości będzie,może ją to zainteresuje.Co do angielskiego to jak będzie w przedszkolu ( w tym roku nie było ) to na pewno ją zapisze.A poza tym to chciałabym jeszcze żeby chodziła na basen:).Nie wiem czy to nie za dużo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Kinga ma na drugie Ewa:) .A tak wogóle to miała być Mają ale stanęło na Kindze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jak mija dzień?:) Ja niedawno wróciłam do domu:( Ciężko się pracuje w taki upał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki,ale upał straszny:(. Madzia najprawdopodobniej wyjdzie jutro,albo w poniedziałek . Już i tak jest dużo lepiej,gorączka spadła,zaczęła jeść i sporo pije ;) . Maja jest nadal u moich rodziców,bo niestety nie ma innego wyjścia :( . A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ja się bardzo chętnie dołączę, o ile nie macie nic przeciwko? Mam 2 miesięczną córcię Kornelię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 28 lat, jestem z Warszawy. W obecnej chwili jestem na macierzyńskim i opiekuję się Nelą. A tak poza tym, to mam jeszcze kota, który jest wredny, ale kochany i męża, który naprawdę nieźle się stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to w podobnym wieku jesteśmy ;) . Ja w listopadzie skoncze 26 ;) Tylko,że ja mam już dwojkę dzieci 3-letnią Magdę ktora jest teraz w szpitalu :( i 6-tygodniowa Maję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milimetrowa a co się dzieje
małej? Ja też się dołączę :D Mam na imię Sylwia, 27 lat, więc też podobny wiek i roczną córkę Melę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudrowe wykończenie
O, a to będę ja - bo nie mam pomysłu na nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowe dziewczyny i proponuję się zaczenić bo wiadomo jak to na kafe dużo podszywaczy ;) Madzia ma zapalenie płuc,włąściwie to przez lekarke bo zdiagnozowała tylko jakąś infekcję gardła i powiedziała " osłuchowo czysta" . A na następny dzień 5.06 (Madzi 3 urodziny) wylądowaliśmy w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opieprze jak będę od niej zabierać kartę,bo nie mam zamiaru u niej leczyć dzieci . Tak ma antybiotyki domięśniowo,kroplówki dożylnie i jakieś witaminy też dożylnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj cierpi strasznie,a jeszcze ona tak strasznie histerycznie reaguje na ludzi " w białym kitlu",cięzko ją zbadać,bo tak się szarpie :( . A od zastrzyków aż jej się takie zgrubienia po pupie porobiły. Teraz już dostaje jakieś maści,ale strasznie to wygląda :( . Może wyjdziemy jutro,a jak nie to w poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z nią całą noc na do południa idzie moja mama po południu.albo ja z męzem,albo mąż sam no i ja idę na noc :( . KurcZe włąśnie pogoda śliczna byśmy gdzieś na spacer poszły na plac zabaw,a ona w szpitalu i jesczze jak ona tam płacze,serce mi sie kraje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ? Ale pod jakim względem na jakim oddziale ? Bo jeśli o to chodzi to leży na laryngologii,bo miała mieć wycinany migdał,ale w końcu nie bedzie miała . A juz jej nie przewozili na inny oddział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj, dobrze będzie :) Wyzdrowieje zaraz, tylko niestety wspomnień miłych raczej miała nie będzie i to co przecierpiała to jej. Może warto zrobić jej jakieś małe przyjęcie z okazji powrotu do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wyjdzie w piątek to w sobote wyprawiamy jej urodzinki, bo miała miec w tamten weekend,ale trafiła to szpitala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, to fajny pomysł :) Ale jest gorąc, a też muszę podjechać do szpitala, bo wbiło mi się coś w piętę i chodzić nie mogę. Tylko nie bardzo mam z kim małą zostawić, dlatego muszę poczekać jeszcze chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej :(. Ja też musze leciec za chwilkę,bo muszę jeszcze jechać do rodziców,bo tam jest młodsza córeczka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. chetnie się dołącze jeśli można.. Mam 22 lata i juz w najbliższy poniedzialek rocznego synka:):) jak tam Wasze dzieci w te upalne dni sobie radza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×