Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

u mnie w domu wszystkie dywany poskladane tak jakbym miala szczeniaczka:) bo mały lata caly na golasa.. a niestety nie wola jeszcze ze chce mu sie sikać.. i choć już zaczynamy to nie potrafi jeszcze na nocniku się załatwić.. ale kumaty chłopaczek jest wiec mysle ze już długo to nie potrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🖐️ i pozdrawiam nowe dziewczyny:) Milimetrowa jak Madzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja byłam u Madzi w szpitalu i jest nadzieja,że jutro wyjdzie ;) Dzisiaj w nocy jest z nią moja bo ja musiałam wziąć do domu Majunie,bo moja mama mówiła,że kolek juz nie ma,ale,że jest płaczliwa. I moja mama i powiedziała,że pewnie płacze,bo tęskni za mną,nie czuje mojego zapachu,objęcia i jej brakuje :( . Nivy codziennie ją widziała,ale jak się stęskniłam za tą moją kruszynką ;) . Aa witam nowe mamusie . Martynka88- Witam imienniczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciw to nie wiem ale na ukąszenie używam fenistil żel. A pytałas o coś w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam.. ale mi powiedzieli ze ten fenistil ale to chyba dla troche starszych dzieci niz roczne?? a przeciw ukaszenia.. ze sa jakies plastry na wózek czy gdzies tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ! Jestem już w domu z Madzią i Majusią :). Lekarka prowadząca powiedziała,że nie ma sensu żebyśmy dłużej męczyły dziecko w szpitalu i nas wypisała . Ale muszę iść po odbiór wyników(kontrolnych) w poniedziałek . Boże jak mi lżej,że Magda już w domku,normalnie kamień z serca ;) . P.S . Jutro wyprawiamy Madzi urodzinki ;) . A co u WAS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milimertowa super:) pewnie dziewczynki są szczęśliwe że już razem w domu:) Ja wracam wykończona z pracy przez ten upał:( zimno niedobrze,gorąco niedobrze....nie można człowiekowi dogodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak dziewczynki są już razem ;) . Byłam dzisiaj z nimi po południu na podwórku trochę,ale upał dziewczynki powala . Maja w domku to leży tylko w bodach i wietrzę jej pupkę,żeby jej było chłodniej ;) . A Madzia lata w samych majteczkach i koszulce :) . Dziewczyny,a Wasze dzieci też takie marudne przez tę pogodę ? Szczególnie o niemowlaki mi to chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudowłosa 🖐️ witamy na topiku:) Ja smarowałam moją Kinguś fenistilem jak miała 3 miesiące.Poleciła mi go mama poznana na placu zabaw:) Moja niunia też biega w domu w samych majtkach:).Dzisiaj była na wycieczce w lesie z przedszkola:) bałam się że przyjedzie pogryziona ale nie jest tak źle:).Do tego mieli kiełbaski z grila:) tylko była rozczarowana że nie było zwierzątek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly troche marudzi jak go klade na popoludniowa drzemke.. i choc robie co sie da.. wszystko co mozna jest otwarte maly w samym pampersie to ciezko mu zasnac.. bo to w sumie godziny najwiekszych upalów.. za to teraz juz fajnie sobie spi:) a wiec musze sie zaopatrzyc w ten fenistil tym bardziej ze juz nie bawem wybieramy sie nad morze a tam na podworku bedzie spedzac wiekszosc dnia.. ciekawe czy da sie jakoś zapobiec tym wstretnym owadą.. bo moj maly jest już troche pogryziony bo jakos nie mam serca zamknac mu na noc okno.. ale z drugiej strony wyobrazam sobie jak go to musi drażnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może przykryj czymś łóżeczko albo kup moskitiere w okno.. ja swoją Kinguś jak spała na dworzu w wózku przykrywałam swoim welonem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dobry pomysl... jutro sie porozgladam za tym... wiem ze sie powtarzam.. ale czy ktoś zna coś skutecznego przeciwko komarom!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Od nas przed chwilką goście wyszli :) Było bardzo miło,Madzia ładnie się bawiła z dziećmi :) Zjedliśmy tylko obiad potem ciasto kawa/herbata no i soki . Nie robiłam jakieś imprezy.bo to przecież urodziny,a nie wesele :) A Jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co słychać? Milimetrowa fajnie że urodzinki się udały:) A jak się Madzia teraz czuje? Wycieli jej ten migdał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A Madzia czuje się świetnie-migdał nie został wycięty . Rozmawiałam z ordynatorem laryngologii i jednak nie wycieliśmy :) A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odradził ci wycinanie? Może Madzie była taka marudna bo już ją brała ta choroba....? U mnie w końcu chłodniej:) wczoraj już myślalam że padne,o 10 rano miałam w mieszkaniu 29 stopni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chyba ta choroba ją tam męczyła,bo teraz jest zupełnie inna . Grzeczna,posłuszna :). Tak jednak ordynator mi odradził,mówił,że dziecko może po prostu z tych chorób wyrosnąć,a migdały to jednak jednyna osłona gardła . U nas też już chłodniej :) . Mąż bierze dzieci i idzie do Kościoła . A ja się kłóce z kpiarzem na temacie " moejj przyjaciolce zmarlo dziecko " bo takie głupoty pisze,że normalne yhhh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale ta pogoda jest okropna:( ze skrajności w skrajność:(. Ja jutro jade z Kingą do alergologa. Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,widz,że tylko Ty ajjjj piszesz tutaj regularnie :( . Reszta dziewczyn się wykruszyła :( . A co Kinguś będzie miała jakieś badania,testy alergiczne,czy to tylko taka wizyta ? U nas wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tu zaczęłam pisać to staram się zaglądać w miarę możliwości:) Dostałam skierowanie bo odkąd poszła do przedszkola to zaczeła często chorować.Nie wiem co będą jej robić,to pierwsza wizyta.Mam nadzieje że coś mi zaradzą i nie będzie tak chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×