Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milimetrowa

Szczęśliwe mamusie małych i duzych dzieciaczków !

Polecane posty

tylko się nie obraź na mnie:( to tylko moje zdanie....a zrobisz tak jak uważasz że dla twojego dziecka będzie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pogoda u nas w kratkę, rano padało, potem upał i znowu lał deszcz. Laura dzisiaj jest trochę marudna, nie wiem dlaczego, chyba ma zły dzień i robi wszytsko inaczej, Maję obudziła dzisiaj pare razy już. Teraz mąż poszedł z nią na rower i plac zabaw więc mam nadzieję ze wróci zadowolona i ładnie pójdzie spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażam się ! Jestem Ci wdzięczna,że otwiersz mi oczy i pokazujesz też te minusy . Ja też w ogole boję sie narkozy. Niby to tylko rutynowy zabieg,ale jednak pod narkozą . To oczywiste,że chcę dla niej jak najlepiej ! Ale teraz mam taki mętlik,że już sama nie wiem czy sie zgodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majówka- Witam 🖐️ moja Moja Magda co prawda w szpitalu,ale tez nie najlepiej marudna , trochę by chciała się bawić,a za chwilkę płacze bo coś jej nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym usunęła, córa mojej siostry dużo chorowała, dwa lata temu wycięli jej 3 migdał i rzadziej choruje a nie częściej. Dziewczyny co sądzicie o zajęciach dodatkowych dla maluchów? CHciałam zapisać Laurę i tak się pytam co sądzicie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Madzia dzisiaj już i tak troszkę lepiej. Troszkę zaczęła pić,ale o jedzeniu nie ma mowy. Jak jej wcisnę 2 łyzeczki zupy czy kęs kanapki to jest wszystko :( . Cały czas jest pod kroplówkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz,każdy ma swoje zdanie na ten temat.Musisz zrobić jak ci każe serce i rozum:) A na jakie zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam,że zajęcia dodatkowe są super,sama się zastanawiam czy od września gdzieś Madzi nie zapisać . Ja też myślę o tańcach,albo jakiś zajęciach ruchowych,bo chcę żeby Madzia troszkę wiecej się ruszała,to może nei będzie miala siły się w domu rozładowywać ;) Kurcze,widzisz zdania są podzielone,jedni chorują zadziej,inni częsciej,ale mam mętlik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chce zapisać Kinge na taniec ale dopiero od września:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam taniec dlatego że Maura kocha tańczyć, jak słyszy muzykę to już w ruch i widać że ma słuch i ładnie tańczy, tylko nie balet ale coś bardziej dynamicznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle żebyś to jeszcze skonsultowała,może to ci pomoże podjąć decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Laura A na jaki taniec? Wiadomo że jeszcze angielski dochodzi w przedszkolu, ale nauka w tym wieku to dla dzieci zabawa :) Pochwalę się że Laurunia trochę angielskiego już na :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuje do szkoły tańca :) w tym wieku mają taniec towarzyski i dance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze nie zastanawiałam sie na jaki . Pewnie jakiś nowoczesny,ruchliwy,dynamiczny. Zna angielski ? U.. moja takim geniuszem nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie całkiem, pare pojedyńczych sówek to od razu nie geniusz :P Ona jest bardzo ciekawa wszytskie, szybko wszytsko przyswaja, więc jak tak są piosenki to wyłapie pare słówek potem jej mówię co to znaczy i zapamiętuje, bajki po angielsku czasami ogląda i uzupełniamy takie proste książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to dobrze, Magda też ciekawa wszystkiego,ale myslę,że na naukę jezykow byłoby dla niej za wcześnie . Myślę,że nie podobały by się jej takie zajęcie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszczęście Laura jest taka że jak czymś się zajmie to wciąga się w to, potem chodzi po domu i się chwali co umie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia też lubie sie pochwalic ;) Wiecie co ? Wiem to może głupie,ale Madzia uwielbia pomagać przy gotowaniu. Nawet myslałam,zeby poszukać jakiś zajęć kulinarnych dla maluchów . Wiadomo to nie chodzi o to żeby ona jakieś wymyślne potrawy,ale takie podstawy ;) Ale w moim mieście pewnie nic takiego nei ma dla maluchów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba każde dziecko to lubi, jak coś gotuje to mała leci do kuchni i pyta się co może robić bo też chce gotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to najbardziej lubi takie 'mączne " rzeczy wtedy ma swój kawałek cista i sobie klei z ciasta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Nadia Maja Olga I pomyśleć że te drugie miały być pierwszymi :D Moja lubi ciasto piec zawsze włoży gdzieś paluch i degustuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ;) Ładnie Nadia-jeśli kieeedyś bęe miała 3cią córeczkę(chociaż juz nie planujemy) to właśnie będzie Nadia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×