Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gość
Polecam Annę Wyszkowską: Warszawa ul. Goszczyńskiego 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollamolla
jak widać dobrych specjalistów w stolicy nie brakuje :) gdybyście szukali dobrego psychologa dziecięcego to z doświadczenia mogę polecić ośrodek LOGOS na targówku. Chodziłam tam z synem jak skończył 3 latka i zauważyłam zaburzenia rozwojowe. Okazało się, że po kilku miesiącah terapii nie ma po tym śladu a synek rozwija się jak każde inne dziecko w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystraszona 29
Dzień dobry, piszę w bardzo nietypowej sprawie zapisałam się na terapie z polecenia z forum , wszystko świetnie. Pan Tomasz znalazł mi stały termin i okazał się duży problem, kiedy przyszłam to okazało się że chodzi tam na terapię również mój psychiatra i jak ja zaczynam to on kończy i mijamy się w drzwiach. Jakoś dziwnie się z tym czuje, zastanawiam się dla czego psychiatra chodzi na terapię ale najbardziej zastanawiam się co ja mam zrobić, ciężko będzie teraz mi pójść do tego psychiatry na wizytę. Nie wiem może to jest głupie co piszę ale zastanawiam się co zrobić, może ktoś miał podobną historie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Uczucia, trudno nam czasami poznać, nazwać czy też pogodzić się z nimi. Trzeba je jednak dopuścić do głosu, zamiast tłamsić. To robi się na terapii z pomocą terapeuty, odpowiedniego, wybranego przez nas. Psychologgia to poradnia, którą poradził mój najlepszy przyjaciel. Znalazłam tam dobrego terapeutę. Często nie wierzymy, że psycholog może nam pomóc, ale rzeczywiście mogę potwierdzić, że dobry specjalista jest w stanie naprawdę zmienić sposób, w jaki patrzymy na siebie i świat.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertowaMMM

Ja chodzę na terapię do Centrum Psychologicznego SENS w Mińsku Mazowieckim. Wybrałem to miejsce, bo po prostu koleżanka mi poleciła i nie żałuję. Terapia bardzo mi pomaga. Czasem trzeba zwrócić się do kogoś, jak samemu nie dajemy rady... NIe ma sie co wstydzic czy bac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaBławatka

Ja polecam P. Kamile Szczygłowską.Z tego co wiem ma 2 gabinety na żoliborzu i Mokotowie oraz prowadzi terapię online przez skajpa. Chodziłam sama(wyciągnęła mnie z cięzkiej depresji i początków zaburzeń odzywiania)poleciłam kilkorgu znajomym-każdy mi dziękował za namiar. Świetna kbieta, dobry człowiek, uczciwy,najwyższej klasy terapeuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bingobig

Ja Psychomedic odradzam...nie wiem skąd tyle tu pozytywów na ich temat.żaden specjalista z którym miałem tam styczność nie stanał na wysokości zadania. Juz nie jeden raz spotkałem się z tym, że ludzie niepochlebnie sie o tej placówce wyrażali-padło nawet stwierdzenie, że to taki "terapeutyczny dyskont" z czym sie akurat zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przyznam, że dzięki psychoterapii przełamałem się, aby spełniać własne marzenia o podróżowaniu. Przekwalifikowałem się na instruktora sportów wodnych i obecnie jeżdżę po świecie. Wcześniej miałem kiepską, stresującą sytuację życiową, a wręcz początki depresji. Nie przypominam sobie nawet, co mnie skłoniło do psychoterapii. Jakiś czysty przypadek. Gdzie chodziłem? W Szczecinie Psyche Gabinet Psychoterapii. Przede wszystkim od samego początku skupienie na pacjencie. Wiem, że była nawet możliwość przekierowania do innych specjalistów, chociażby mediatorów, czy coachów, więc dość kompleksowe podejście do zmiany życia. Tak, trzeba trochę wydać, ale się opłaca. Dla mnie psychoterapia to był przełom, bo przestałem się dołować, tylko wziąłem sprawy w swoje ręce. Potrzebowałem takiego pozytywnego impulsu.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Cześć, poszłam na terapię bo namówił mnie koleżanka której terapeutka pomogła w podobnej sytuacji. Poszłam i przekonałam się ze terapia to nic złego, a pomoc jaką otrzymałam pomogła mi z problemem, z którym się zmagałam. Chętnie polecę Panią Dorotę Babrzymąka, która przyjmuje na ul Mokotowska 3/6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Cześć, poszłam na terapię bo namówił mnie koleżanka której terapeutka pomogła w podobnej sytuacji. Poszłam i przekonałam się ze terapia to nic złego, a pomoc jaką otrzymałam pomogła mi z problemem, z którym się zmagałam. Chętnie polecę Panią Dorotę Babrzymąka, która przyjmuje na ul Mokotowska 3/6. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaxxx

ja polecem panią Aleksandrę Rosowicz, pracuje również przez skype www.aleksandrarosowicz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina90

Moje przejścia z poszukiwaniami to był jakis tor przeszkód. Najpierw 2 z NFZ, zero dogadania. Później już tylko gorzej. Na szczęście trafiłam z polecenia do Pani psycholog Marii Dobraczyńskiej. Zaopiekowała się mną w sumie do dziś mam sesje. Pożar z początku został ugaszony, teraz pracujemy nad innymi rzeczami, bo wyszły przy okazji. Komfort mojego życia zmienił się bardzo! Wreszcie zaczynam być zadowolona. Polecam z całego serca.

Nie podaję numeru telefonu, bo nie wiem czy mogę, ale chyba łatwo znaleźć. Pani Maria Dobraczyńska przyjmuje na Ursynowie (Cynamonowa) i pewnie też w innych miejsach. Jak ktoś chce dobrego psychhologa, to z pewnością znajdzie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Polecam Przystanek empatia w warszawie. Wspaniały psycholog pomógł mi uporać się z uzależnieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do odbycia terapii w warszawskim centrum psychologgia-plus. Bardzo rzeczowe i życzliwe podejście do pacjenta, dzięki czemu można skupić się na swoich problemach i bez skrępowania opowiedzieć o nich lekarzowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Polecam Przystanek Empatia w Warszawie, maja siedzibę w centrum, oferują terapie online. Bardzo pomogli mojej kuzynce, która też jest DDA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala99

Wreszcie jest znany lekarz, ale psychologiczny. Skorzystałam z http://dobrypsycholog.pl i byłam zadowolona. Kilka wizyt u Pani Psycholog pozwoliło mi uporządkować sobie w głowie pare spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmar

Ja polecam skontaktować się tym centrum  - Centrum psychologiczne Carpe Diem w Szczecinie gdzie możemy skorzystać z pomocy profesjonalnych psychologów. Ja korzystałam z ich pomocy po śmierci mamy i krok po kroku pomogli mi wyjść na prosta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy polecam kontakt między innymi z Panią Elizą z przestrzen-pomocy.pl. Doskonale prowadzone terapie uwzględniające indywidualne problemy, dzięki czemu ta pomoc jaką proponują jest faktycznie na bardzo wysokim poziomie i bez obaw będzie można z tego skorzystać. Zdecydowanie na plus jeśli chodzi o moje doświadczenia i mogę polecić taką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako rodowita Warszawianka mogę Ci polecić gabinet psychoterapii https://www.psychiatrzy.warszawa.pl

Na stronie znajdziesz numer telefonu, pod którym możesz się umówić na wizytę. Aczkolwiek jest mozliwość skorzystania z konsultacji online.  Sprawdzone miejsce, swego czasu uczęszczał tam mój maz ponieważ totalnie nie mógł poradzić sobie po śmierci mamy. Była to bardzo kryzyzowa sytuacja, mąż totalnie się załamał tak więc postanowiliśmy skorzystać z wizyty. Niby jest to tylko rozmowa ale bardzo mu pomogła.

Ty również musisz sobie uświadomić, że mimo iż obecnie jest Ci ciężko to jednak na pewno będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od niedawna z polecenia znam i korzystam z psychologa w przychodni medipark. Generalnie bardzo dobrego mam psychologa i powoli widzę rezultaty spotkań 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, proszę o podzielenie się z Waszych osobistych doświadczeń lub Waszych bliskich - rekomendacją kontaktu do:

- doświadczonego

- skutecznego (pomógł skutecznie Wam lub Waszym bliskim z daną trudną sprawą z którą sie mierzyliście w życiu, że mieliście na koniec terapi poczucie a wręcz pewność że Wasza potrzeba/cel nad którym pracowaliście została zrealizowana)

psychoterapuety i psychotraumatologa - który potrafi postawić dobrą diagnozę, łączy różne nurty pod indywidualnego pacjenta no i finalnie jest skuteczny w pomocy w danej trudnej sprawie z którą przychodzi pacjent. 

chodzi o miasto Warszawa. 

mam już jedną rekomendację - p mgr joanna m giza. poszukuję jeszcze innych.

byłam na 3 konsultacjach u 3 różnych psychoterapuetów (wybranych poprzez portal znany lekarz), kierująć się opisem ich doświadczeń i pozytywnymi opiniami na potralu ale wizyty wg mojego odczucia nie były niestety profesjonalne

- jedna osoba przez 2 spotkania konsultacyjne nic nie notowała, wieć na drugim spotkaniu nie pamiętała dokładnie o czym już rozmawiłyśmy na pierwszym spotkaniu. opowiadała historie swoich poprzednich pacjentów, i zaczęła mi udzielać porad i rozwiązań. nie zaproponowała także żadnej wstępnej propozycji kontaktu terapeutycznego. stracone pieniądze 😞

- druga osoba podczas spotkania tak przerwacała oczami że nie wiem czy się nudziła czy wkurzała na to co opowiadam, czy niecierpliwiła, że trudno w ogółe było mi mówić. na koniec powiedziała że nie wie czy będzie chciała prowadzić dla mnie terapię bo jakoś wg niej źle odpowiadałam na jej pytania. Wyszłam po spotkaniu bardziej zmieszana roztrzęsiona i oceniona niż przyszłam. rowniez nie zaproponowała także żadnej wstępnej propozycji kontaktu terapeutycznego. stracone pieniędze 😞

- trzecia osoba, czuję że mogę się przy niej otworzyć, że słucha, notuje, zapamiętuje, nawiązuje, ale nie pasuje mi nurt psychodynamicznej terapii, że pacjent ma mówić, a terapueta prawie się nie odzywa, i akurat ta osoba często się wzrusza jak ja płaczę, więc jakos bardzo mnie to wtedy niepokoi i wydaje mi się ze terapueta nie powinien płakać na sesjach..? tu również zabrakło mi przedstaiwnia przez terapute propozycji kontraktu terapuetycznego i pewności ze terapueta daje mi komunikację co zaobserwował, jakie stawia hipotezy i cele rozwojowe i w którą stronę będziemy pracować. 

PROSZĘ  O DOBRE POLECANIA.

DZIEKUJE!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×