Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gość
Przeżyłam napad, w którym obcy facet mnie obronił przed napastnikiem. Sprawa się rozeszła po kościach, ale potrzebowałam pomocy psychologa, bo przez ponad dwa lata w ogóle z domu nie wychodziłam. Panicznie się bałam. Rodzice mnie zapisali do gabinetu Afekt, do pana Dominika Dragana. Przegadałam wszystko krok po kroku. Przeszłam praktycznie terapię na zespół stresu pourazowego i jakoś teraz układam się na nowo. Otaczam się obecnie super ludźmi, lepiej kontroluję otoczenie i większą uwagę przykładam do relaksu. Warto, bo z załamania wróciłam do normy. Często wystarczy szczera rozmowa z kimś, kto faktycznie słucha i ma wiedzę o podobnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, polecam psychologa online www.onlinepsycholog.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagonna
Byłam ofiarą przemocy. Mój mąż mnie bił. Ten koszmar się skończył, jestem po rozwodzie nie widuję go. Jednak w psychice coś zostało. Nie umiałam sobie sama z tym poradzić, więc poszłam do psychologa. Trafiłam do p. Mieszkowskiego z Psychologgii na Chmielnej. Wyjątkowy człowiek, z początku się obawiałam, bo wolałam ze swoim problemem zwrócić się do kobiety, ale okazał się wspaniałym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia431
W Klinice Psychomedic mają świetnych specjalistów. Żeby się zarejestrować, to trzeba zadzwonić pod nr 22 253 88 88. W przypadku, kiedy psycholog nie będzie mógł pomóc, to warto zgłosić się do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zdiagnozowaną nerwicę z zaburzeniami depresyjnymi. Chodzę regularnie do dr Dominiak na wizyty prywatne. Dużo mi pomogła. Mam leczenie farmakologiczne dopasowane idealnie. Trochę się bałam o skutki uboczne, ale na razie wszystko w porządku. Pierwszy raz trafiłam do niej w naprawdę kiepskim stanie, więc każdemu polecam, żeby wizyty nie odkładać. Dojeżdżam do jej gabinetu w Medicenter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodnym rozwiązaniem z mojego punktu widzenia była poradnia internetowa na stronie www.e-poradnia.com . Szybko można sobie wizytę u psychologa zarezerwować na godzinę która mi pasuje. Całe spotkanie odbywa się zdalnie, ja wybrałam formę video rozmowy. Ogólnie to do psychologa zgłosiłam się w związku ze stresem, który się zaczął przekładać na problemy z odżywianiem, a jeszcze potem na używki, także zaczęło się to wszystko nakręcać i napędzać, ale na szczęście w porę się zreflektowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElizaMilie
Zdecydowanie psycholodzy z Lwowskiej 5 http://lwowska5.pl/ fajne, nowe miejsce na mapie stolicy. Jak dla mnie pomoc naprawdę skuteczna i przede wszystkim kompleksowa. Czuć przyjemną atmosferę, począwszy od przekroczenia drzwi, a skończywszy na rozmowie ze specjalistą. Jak dla mnie warto tam się udać, żeby odnaleźć równowagę w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefka68
Ja naprawdę bardzo polecam p. Paulinę Senator, taka wyjątkowo ciepła, sympatyczna osoba i świetny specjalista. Dostałam do niej kontakt od koleżanki z pracy, która chodziła z nastoletnią córką i była zachwycona. Jak trafilam byłam na kompletnym dnie, po rozwodzie, na psychotropach i nie chciało mi się żyć. Już po pierwszej wizycie było mi lepiej. Pani bardzo mi pomogła i angażowała się we mnie, pamiętała moje sprawy w najmniejszych szczegółach, mimo że o czymś mówiłam dawno. 501076759 - tel do p.Pauliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na koncercie stałem przy głośniku i niestety później borykałem się z problemem szumu w głowie. Diagnozował mnie laryngolog z Medicenter Paweł Wojciechowski. Badanie audiometryczne uwzględnione bezpłatnie przy wizycie, więc to spory plus. Miałem zalecenie, żeby w ciszy siedzieć, robiłem okłady, relaksowałem się, piłem dodatkowo leki uspokajające. Po mniej więcej miesiącu w ciszy zaczęło odchodzić i teraz jest już wszystko ok. Laryngolog wszystko mi wyjaśnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilam na psychoterapie do http://k-i-p.pl i bardzo mi pomogli, nie ma co zwlekać z takimi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja332
Ja jestem pacjentką poradni psychologicznej CoTam? na Bemowie i jestem bardzo zadowolona. Muszę przyznać, że dzięki pomocy Pani dr. Monice Strzeleckiej czuję się dużo lepiej. Jeśli ktoś czuje, ze potrzebuje pomocy to nie ma na co czekać, bo tu czas działa na naszą niekorzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Jeśli chodzi o psychologów dziecięcych to warto poszukać w ośrodku Logos na Targówku ( osiedle zielone zacisze ). Chodziłam tam jakiś czas temu z synem na terapie behawioralną - ciekawe zajęcia a przede wszystkim terapia przyniosła oczekiwane rezultaty. Doświadczeni specjaliści, śmiało polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzkaBec
Ja zielone zacisze kojarzę tylko z tym, że była poradnia o tej nazwie i teraz zmienili nazwę na psychoterapia CO TAM :) ktoś w Was może powiedzieć coś o tym ośrodku? na zdjęciach wygląda wszystko super, ale miejsce miejscem - a specjaliści specjalistami - czy psycholog dziecięcy jest tam jakiś fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardzo polecam przy problemach z dzieckiem kontakt z psychologiem. Czasem wystarczy kilka prostych zasad wprowadzić, żeby nagle dziecko zaczęło zupełnie inaczej funkcjonować. U mnie tak było. Synek nie chciał beze mnie zasypiać, grymasił przy jedzeniu, ogólnie było trochę z nim kłopotów. Po konsultacji z psycholog już wiem co robić, żeby dziecko faktycznie zaczęło reagować na to co mówię. Psychologa znalazłam online na stronie www.e-poradnia.com . Poradnia jest dość wszechstronna, nie tylko psycholodzy tutaj przyjmują. Ja się głównie konsultuję na czacie, ale można też wybrać kontakt przez tel, czy skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuusiz
http://www.centrum-psych.pl/kontakt/ Tu mogę poelcić te gabinety. Kompleksowa pomoc i dobre terminy, bez problemu można się dostać. Mają zarówno psychologów dziecięcych, jak również dla dorosłych. Jeżeli więc są jakieś problemy to jak najbardziej warto się zgłosić na rozmowę oraz terapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja polecam dobrego psychoterapeutę z Bydgoszczy: www.psychoterapia.top :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie dobry psycholog warszawa to tylko wgp na mokotowie. polecam panią Dorotę. http://wgp.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temisimi
Jakiś ja mam zaufanie do Kliniki Psychomedic. Mają tam naprawdę świetnych specjalistów, którzy mają takie naprawdę dobre podejście do pacjentów. Ja tam się wcale nie czuję jakbym była u lekarza. Można się wygadać. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ jest do nich kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam u pana Piotra Nowaka z http://veritamed.com bardzo rzeczowy i wie jak dotrzeć do konkretnej osoby. Widać że zależy mu na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić znakomitą pomoc w okolicach Garwolina. Przeszłam terapię u www.psychologgarwolin.pl i dziś czuję się dużo lepiej. Moje życie bardzo się zmieniło, otoczenie widzi zmianę. Bliscy mówią, że stałam się innym człowiekiem, bardziej radosnym i chętnym do życia. Idealne miejsce dla poszukujących pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pracownię Rozwiązań - psycholog i psychoterapeutka Anna Grabowska. Przyjmuje w Śródmieściu ale też w Rembertowie, co dla osób z peryferyjnej części Warszawy jest dużym udogodnieniem. Adres strony www.pracowniarozwiazan.pl. Można zadzwonić tel. 510186557.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauur234
Pod nr 22 253 88 88 można się umówić na wizytę do Psychomodic. Tam mają świetnych psychologów. Pamiętajcie tylko, że na terapię należy chodzić regularnie, aby przyniosła ona efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kontakt do wspaniałej Pani psycholog, która bardzo pomogła nie tylko mnie, ale również kilku znajomym Klaudia Krasuska tel.: 608150315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia Kowalczykiewicz
Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić Centrum-Psych http://www.centrum-psych.pl/ bez problemu można się dostać, przejść diagnozę i leczenie. Podstawą są oczywiście dobre chęci oraz uświadomienie sobie, że ma się problem, który samemu może być niedorozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio chodziłam do pana Piotra Nowaka z http://veritamed.com i bardzo jestem zadowolona z wizyt. Bardzo miły i sympatyczny, ma bardzo dobre podejście do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid45WAW
Dziękuje za podpowiedz, szkoda tylko że stawki piszecie nieaktualne. Ja wybrałem Pana Tomasza Rejenta , najpierw przeczytałem opinie i trafiłem na audycje w której omawiał problemy osób dorosłych wychowujących się w rodzinach alkoholowych, po wysłuchaniu audycji wiedziałem że to jest terapeuta dla mnie. Polecam choć cena nie jest konkurencyjny 150 zł za 50 minut - po 4 miesiącach terapii wiem za co płacę i nie mam poczucia straty czasu i pieniędzy , wcześniej chodziłem za 100 zł na terapie do Ewy Dąbrowskiej i uważam że była to strata czasu i pieniędzy plus był taki że Pani była miła i sympatyczna. Polecam www.razem-fundacja.org Pana Tomasza Rejenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KajaWilkońska
http://www.centrum-psych.pl/ ich polecam. Komfortowe miejsce i co najważniejsze kompleksowa opieka, a przecież osoba, która się po pomoc zgłasza tego właśnie potrzebuje. Sesje pomagają, bez dwóch zdań. Do tego nie trzeba długo czekać na wizytę. Atmosfera na spotkaniach luźna, komfortowa, bez jakiś dziwnych napięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×