Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość Tamcia15
Tak, to jest ich strona www. Ja akurat miałam do nich kontakt z polecenia od znajomej, której mąż leczył tam się też (miał problemy z alkoholem). Jeżeli szukasz właśnie pomocy na poziomie, tam warto się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość datissss
Mogę polecić stronę http://e-poradnia.com. Tutaj można znaleźć psychologa i wykupić wizytę w formie online. Ja początkowo nie za bardzo byłam przekonana do sesji przez telefon, ale widzę, że to zdaje egzamin. Rozmowa to rozmowa i nawet przez tel mam wrażenie, że mogą czuć się swobodniej i bezpieczniej, bo w końcu jestem w swoim domu, a nie w obcym gabinecie. Mi psycholog dużo pomaga w kwestii radzenia sobie z napięciem, stresem, nerwami i też w życiu małżeńskim które ostatnio u nas przechodzi kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika76700
Moja znajoma chodziła do psychologa w http://www.twojpsychologursynow.pl/ i chwaliła sobie. Ja na szczęście jeszcze nie musiałam korzystać z takiej pomocy - jednak dobrze mieć namiary na takich specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z coachingu od paru miesięcy i widzę efekty na plus. Pomoc znalazłam na stronie www.e-poradnia.com . Współpraca jest tutaj całkowicie online, wszystkie spotkania z moim trenerem prowadzimy przez Skype, albo maila. No i też przez to , że jest to online, nie opłaca się żadnej sali to cenowo takie szkolenia wychodzą dużo taniej, a na jakości nic nie tracimy. Wręcz przeciwnie kontakt jest 1 na 1, bez żadnej grupy która by rozbijała uwagę coacha jeszcze na ileś innych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka331
Ta tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ klinika jest bardzo dobra. Jeśli szukacie profesjonalnej pomocy, to warto się tam zarejestrować i skorzystać z terapii, która pomaga rozwiązać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira81
Ja osobiście polecam centrum Indygo, sama chodzę tam do psychologa, do psychiatry i z dzieckiem do logopedy :) Mieszczą się na Gocławiu: www.centrumindygo.pl zaraz przy ul. Fieldorfa, więc dojazd dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_rozanna
też polecam Centrum INDYGO. Bardzo dobre podejście po klienta, rzeczowa pomoc. Bardzo się mną zaopiekowali, gdy byłam w kryzysie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszedłem profesjonalny trening asertywności w warszawskim gabinecie Afekt, u pana Dominika R. Dragana. Chciałem pracować przy obsłudze klienta, sprzedaż, ale leżałem w asertywności. Można powiedzieć, że całe życie ciepła klucha, a miałem marzenie, żeby zostać dobrym handlowcem praktycznie od zawsze. Dwie sprawy się właściwie wykluczały. Psycholog dobrze pomógł. Dał takie ćwiczenia, których nigdzie w sumie wcześniej nie spotkałem. Uświadomiłem sobie też, że asertywność to ogromna zaleta, która od razu wyzwala szacunek drugiej strony. Wiem, że wizyta nietypowa, ale specjalista w porządku i wie, co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agajulia
Miałam okazję korzystać z usług pani H. Sokolnickiej z Psychologgia i jestem naprawdę zadowolona. To prawda, że jest wiele osób z certyfikatem psychologa, ale to nie oznacza że są to osoby godne polecenia. Ta pani ma naprawdę duże doświadczenie, i po jej wizycie szczerze ją POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam panią Dorotę Idczak z Centrum INDYGO. To bardzo dobry psycholog, mi pomogła. Przyjmuje na Gocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hihi głowa do gory ;) nie zalamywac sie :p ja polecam pania Dorotke z Indygo na Gocławiu: www.centrumindygo.pl. zaczelam terapie prawie rok temu i wiem, co teraz czujecie, ale uwierzcie mi, bedzie lepiej :) najtrudniejszy pierwszy krok.... a potem ta ulga, ufff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam INDYGO na pradze południe. www.centrumindygo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terapia poznawczo-behawioralna, książka "Umysł ponad nastrojem". - 20 sesji Mindfulness , Kabat Zinn, Danny Penman- 8 sesji terapia Gestalt - trend zniżkowy możecie sprawdzać, czy znów idą w to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Monikę Banach - Lechowską psycholog - seksuolog, która przyjmuje w poradni Życie w Pełni w Wyszkowie. Pracuje zarówno z parami jak i z osobami indywidualnymi, robi to z ogromną pasją oraz zaangażowaniem. Daje poczucie bezpieczeństwa pacjentom. Jest to osoba, z którą naprawdę można wyjść na prostą i dojść do porozumienia. oraz Marlenę Chodkowską - Pełę, psycholog - terapeuta. Jest bardzo zdeterminowaną osobą i chce pomagać. Do każdego problemu znajdzie rozwiązanie! Potrafi nauczyć radzić sobie z prawdziwymi trudnościami. Polecam gorąco i z pełną odpowiedzialnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula37
Odradzam panią Marylę Maj. Sprawia wrażenie mało zainteresowanej problemami pacjenta (raczej klienta, kasa). Skupiona na tym co sama chce powiedzieć. Miałam wrażenie , że to co mówi to takie oklepane "formułki", jakby każdemu powtarzała to samo. Nie wystawi potwierdzenia zapłaty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelinaPająk
Jeśli chodzi o Warszawę to polecam wybrać się do pani Jolanty Szczepaniak. Bardzo miła i sympatyczna pani psycholog, która jest również psychoterapeutką!Dzięki niej wyszłam z depresji i znowu poczułam, że życie jest piękne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann3333
polecam Centrum INDYGO, korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorkawaś
Teraz chodzę na terapię do pani doktor Agnieszki Mioduchowskiej. Ona przyjmuje w Centrum Zdrowia i Psychoterapii w Al. Wilanowskiej. Polecam, naprawdę pomocna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość555555
też chodzę do INDYGO... www.centrumindygo.pl jak dla mnie jest o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaskraaaa
dr. Mioduchowska jest okej. Pomogła mojej znajomej jakiś czas temu uporać się z kłopotami po stracie męża. Jak wiadomo prosta sprawa to nie jest, wymaga czasu i umiejętności od psychologa, a pani doktor takie umiejętności ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę tylko nie Umysł ponad nastrojem. No kasa wiadomo. Nie wiem dlaczego sa na znany lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinal
Trafiłam do Pani psycholog Małgorzaty Różyckiej z polecenia w bardzo trudnym momencie swojego życia. Dziś z perspektywy ponad dwuletniej pracy terapeutycznej mogę powiedzieć, że wykonałyśmy kawał dobrej roboty, by przywrócić mnie do życia. Polecam Panią Małgorzatę za klimat otwartości, ogromne wsparcie i zadawanie właściwych pytań. Pani Psycholog pracuje na pewno w kolektywie Psychologgia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaBarszcz
Ja polecam pania Jolantę Szczepaniak!Niesamowita jest!Chodziłam do niej na terapię i gdyby nie ona to nie wiem co by ze mną teraz było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotawa
Jedną specjalistkę mogę polecić z czystym sumieniem - Pani Dagną Ślepowrońska z kolektywu Psychologgia. Można liczyć na prawdziwą i profesjonalną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszWilczuczicki
Znam to miejsce na Lwowskiej. Uczęszczałem na psychoterapię do pani Krystyny Geller – ona się specjalizuje w pomocy osobom, które straciły bliską osobę. Bardzo fajne miejsce, bardzo dyskretne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena1245
Polecam klinikę psychomedic.pl . Najlepsi specjaliści, ja jestem na prawdę bardzo zadowolona, plusem dla mnie była też ich dostępność 7 dni w tygodniu. https://psychomedic.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×