Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gedoline

Witam, jak w temacie, szukam jakiegoś godnego polecenia psychologa w Warszawie. Jeżeli ktoś zna, to proszę o namiar + ewent. stawkę. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
no żeby pomógł :) czemu zaraz pracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam że na Al. Wilanowskiej 43a jest dobra poradnia poszukaj w google może mają stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gedoline
dzieki bardzo, marpie chodziłaś tam sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marpie
tak ja chodziłam (chodź czasem nadal chodzę ;) ) sama ale jakiś czas temu poleciłam też koleżance która chciała iść z mężem i z tego co mówiła nie było problemu :) wesołych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim celu chesz isc do psychologa? jak jestes chora i potrzebujesz leczenia, albo chcesz isc na terapie, to nie idziesz do PSYCHOLOGA, a do terapeuty. psycholog to cie moze "wesprzec" i zdiagnozowac. nie ma uprawnien i teoretycznie umiejetnosci do leczenia i przeprowadzania psychoterapii. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WawaRLZ4ever
Beybi,w Wawce są tylko najlepsi...najlepsi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonim dla siebie
"jak jestes chora i potrzebujesz leczenia" to idziesz do psychiatry ;) psycholog jak i psychoterapeuta nie ma wykształcenia medycznego ;) nie przepisuje lekarstw... a leczenie to (wikipedia) "szereg czynności medycznych, z użyciem stosownych leków i aparatury..." poza tym psycholog często jest również terapeutą (często z uprawnieniami) a taki psychoterapeuta bez studiów psychologicznych to bądźmy szczerzy... .... poza tym - ja widziałem konkretne pytanie i konkretną odpowiedź... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquariussssssssssssss
a tak na prawdę to żaden psychiatra czy inny jak to nazwano "pracz mózgów", nie jest w stanie Ci pomóc. Sam/a jesteś sobie lepiej pomóc niż psychiatra, nie którym jednak się nie chce i chodzą i płacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_k123
Witaj, ja polecam panią Dorotę Gromnicką (728829499). Przyjmuje na Placu Bankowym, więc łatwo dojechać. Możesz sprawdzić, chyba to miejsce nazywa się strefa zmiany, czy coś takiego. Mi pomogła. Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietross
Ja chodziłem do Magdaleny Boniuk. Jest psychologiem i seksuologiem. Poleciłem ją znajomym, też są bardzo zadowoleni z terapii. Przyjmuje w dwóch miejscach, najlepiej kontaktować się z nią mailem lub telefonicznie. Adres stronki: www.psychopomoc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie po zdradzie postawiła na nogi pani Sienkiewicz. Rok temu przyjmowała na Mokotowie nr tel .602789477

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena_kr
Powodzenia w szukaniu, przyznam, ze znalezienie dobrego psychologa nie jest latwe. Szukalam dla mlodszej siostry, ktora cierpiala na depresje...momentami bardzo gleboka. Probowalismy pomocy w osrodkach - nie bylo efektow. Ktos polecil nam Pania Elzbiete z Komorowa , nie pamietam juz nazwiska ale przyjmuje na Rubinowej, tuz przy stacji WKD . Babeczka byla niesamowita. Dzieki niej siostra stanela na nogi i wyzdrowiala z tej okropnej choroby! Powodzenia i duzo zdrowia dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakiś rok temu skończyłam terapię u pani Barbary Smolik. Bardzo polecam. Terapia skuteczna, terapeutka bardzo sympatyczna. Przyjmuje w Poradni Psychologicznej Drogowskazy na Kopernika. Poleciłam to miejsce mojej koleżance, trafiła do innej terapeutki, ale też była bardzo zadowolona. Ale pamiętajcie - nie liczcie że terapeuta będzie pracował za was. Ma tylko wskazać nam drogę. Beż naszego wysiłku i motywacji do zmiany nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia36
Ja też chodziłam do wielu psychologów, jednak najlepsza była - i jest Magdalena Boniuk. Mam wrażenie, że jej pomoc je pomoc zmieniła cały mój sposób myslenia. Dzięki niej teraz już potrafię sobie radzić sama:) polecam! oto jej strona www.psychopomoc.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil Kul
Ja poznałem wielu psychologów i rzadko coś mądrego z tego wychodziło, ale polecić mogę osobę, która raz mi pomogła - Magdę Peccabin, dobrze się z nią czułem, niby nic się nie działo, ale po rozmowie wiele rzeczy mi się rozjaśniło. Polecam, mam numer więc podam 606-977-647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilas
Ja z całego serca polecam Panią Joannę Obuchowicz z Pracowni Psychoterapii, przyjmuje na ul. Gocławskiej na Pradze Południe. Jest to bardzo ciepłą osoba z bardzo dużym doświadczeniem. Wysłucha, ale też pobudzi do myślenia nad sobą i poprowadzi ścieżkami Twojej psychiki aż dotrze do sedna problemu byś mogła zacząć sobie z nim radzić. Jakbyście chciały się umówić to podaję telefon (22) 810 07 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata12345
Polecam Grupe top. Mają teraz dni otwarte, więc można zapisać się na bezpłatne konsultacje. www.grupatop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarciia1
Widziałam, że już ktoś polecał Magdę Boniuk, więc nie będę pierwsza. chciałabym tylko dodać, że ja też ukonczyłam terapię u Magdy i jestem bardzo zadowolona. Miałam problemy chyba ze wszystkim...byłam sama i zagubiona. Ta terapia rzeczywiście mi pomogła i wcale nie trwało to wieki. Polecam Magdę, bo w porównaniu do innych psychologów/terapeutów Ona na prawdę wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jork22
Witam jeżeli pragniecie zmienić swoje życie i nie chcecie korzystać z usług psychologa zapraszam do Bałtyckiego Instytutu Psychologii. www.bipa.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajna H
Dla mnie świetna jest Joanna Kleszczyńska w Intergratio. Terapia zaczeła się wywiadem, sporo spraw wyszło na zewnątrz, nie zdawałam sobie sprawy ile tak na prawdę rzeczy ma wpływ na nasz stan zdrowia, umysłu itd. Wiele mi uświadomiła a cała rozmowa prowadzona jest w przyjemnym, niewymuszonym tonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniuMo
Koleżanka była u Agaty Rakowskiej, chyba na Żoliborzu. Podobno bardzo jej pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CentrumEdumed
www.centrumedumed.pl tel. 22 395 51 77 biuro@centrumedumed.pl Jesteśmy nową placówką na mapie Warszawy świadczącą usługi psychologa, logopedy, seksuologa, dietetyka. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W zakresie swojej działalności udzielamy doradztwa zawodowego i prowadzimy sesje coachingowe. Wspieramy również rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności poprzez organizację licznych szkoleń, kursów i warsztatów, które wspomagają funkcjonowanie w życiu codziennym i zawodowego. W naszej ofercie posiadamy również pomoc prawną dla osób indywidualnych oraz dla firm i instytucji. Stawiamy na realizację naszych usług na wysokim profesjonalnym poziomie, dostępnym finansowo dla każdego. Nasz zespół tworzą kompetentni specjaliści w swych dziedzinach, którzy potrafią dostosować formę i metodę wsparcia do zdiagnozowanego problemu. Indywidualne podejście do Klienta i miła atmosfera pracy zwiększają szanse na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza335
W ubiegłym roku miałam kilkumiesięczny epizod depresyjny. Nic mi się nie chciało. Na samą myśl że muszę iść do pracy dostawałam ataków paniki. Było to spowodowane stresem jakim doświadczam w pracy. Posłuchałam rady mamy i udałam się na psychoterapię (w to miejsce http://psychoterapia-kielczyk.pl/psychoterapia-indywidualna/). Po kilkunastu wizytach wróciłam do życia. Zmieniłam pracę i czuję że żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na serwisie http://dobrypsycholog.pl/ można będzie wkrótce znaleźć listę psychologów wraz z cenami, godzinami przyjęć itp. Będzie można umówić się na wizytę i wystawić opinie. Rusza także forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×