Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość gość
Moje doświadczenie jest takie, że dobrego psychologa trzeba szukać z polecenia przyjaciół, znajomych. Wiele osób korzysta z takiej pomocy ale nie mówi o tym. Popytajcie i idźcie na konsultację sprawdzić czy dana osoba Wam pasuje. Ja nie wierzę reklamom w necie. Sami wiecie jak to jest, im bardziej reklamowany produkt tym gorszy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na lajki i opinie terapeutów w necie. Znany mi informatyk powiedział ostatnio że wsród psychoterapeutów jest najwieksza konkurencja w Warszawie bo jest ich bardzo dużo i jest to grupa, która KUPUJE u informatyków najwiecej opinii żeby utrzymać sie na rynku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewelino, już sie pani kilka razy zareklamowała. Od razu widać które posty pisze psycholog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruiza222
Ja polecam psychologa terapeutę z Psychologgia Panią Katarzynę Sawindę Dziadecką. Bardzo fajna Pani, sympatyczna, czuć od razu do niej zaufanie i że ta kobieta chce pomóc. Moje problemy to wahania nastroju itp. Faktycznie potrzebowałam tej pomocy. jestem jej bardzo wdzięczna. http://www.psychologgia-plus.pl/katarzyna-sawinda-dziadecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez długi czas walczyłam z depresją. Jest to naprawdę paskudna choroba. Sama przez depresje bylam przekonana,że nie poradzę sobie z nią. Wydawało mi sie,że nic mi nie pomoże. Żadna wizyta u psychologa. Na wizytę namowiła mnie moja siostra, która praktycznie to na mnie wymusiła ( były dni kiedy nie chciało mi się wstawać z łóżka a zwlekałam się jedynie wtedy kiedy miałam iść do pracy....). Chodziłam tutaj : http://strefamysli.pl/ . Konkretnie do pana Piotra Goca na psychoterapie indywidualną. Wizyty dużo mi dały. Dodam,że psychoterapia była uzpełniana leczeniem farmakologicznym,które zostało mi zalecone przez psychiatrę, do którego chodziłam równolegle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Annę Walewicz-Kuc. Na prawdę bardzo dobry psycholog. Zmagałem się przez wiele lat z depresją, miałem myśli samobójcze i nie miałem nadziei na przyszłość. Rodzina chwytała się wszelkich sposobów, żeby mi pomóc. W końcu koleżanka siostry poleciła mi Panią Anię. Nie wierzyłem, że będzie mi w stanie pomóc ale jednak się udało. Myślałem, że u psychologa będę wypełniał jakieś testy itp a tu nic z tych rzeczy. Po raz pierwszy ktoś tak mnie słuchał. Najlepsze było to jak po pół roku terapii Pani Ania stwierdziła, że nie ma już z czym pracować i nasze spotkania nie są potrzebne. Bardzo miła kobieta. Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że znam najlepszego psychologa w Warszawie, jest to pani Elwira Chruściel.Leczyłam się u niej jako osoba współuzależniona i powiem szczerze, w swoim życiu nie spotkałam tak ciepłej a zarazem profesjonalnej osoby. Umawiam się do niej na wizyty online przez stronę: http://znajdzlekarza.pl/elwira-chrusciel/psycholog+kliniczny/warszawa Teraz już trochę rzadziej, bo jest u mnie lepiej, ale jak tylko mam kryzys, to szybko się zgłaszam do p. Elwiry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam psychologa Pawła Ambroziaka. Pomógł mojemu znajomemu wyjsć z uzależnienia i prowadził też moją mamę. Obecnie nie znam namiaru, gdzie przyjmuje ale na pewno w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinna79
Ja chodziłam do kliniki na Chmielnej - Psychologgia. Mają tam świetnego psychologa - Panią Ewelinę Bazyluk. Bardzo fajna i sympatyczna psycholożka. Jeszcze na tak fajnego "lekarza" nie trafiłam. Nie jest to nfz, ale po takiej terapii, pomocy i leczeniu warto zapłacić. Od siebie nie mogę powiedzieć żadnego złego słowa. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobry terapeuta nie ma opinii w necie. W tym zawodzie to sie nie sprawdza. Opinia raczej świadczy o tym że pacjent nie zakończył terapii z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pani Ewelina bazyluk znowu sie reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka4411
Ja byłam u dobrego i fajnego psychologa. Dużo mi pomógł, długo nie chodziłam, ale jednak. Pani Ewelina Bazyluk w Psychologgia. Naprawdę godna polecenia pani psycholog. Do pacjenta z sercem podchodzi. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobry terapeuta nie ma opinii w necie. W tym zawodzie to sie nie sprawdza. Opinia raczej świadczy o tym że pacjent nie zakończył terapii z powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linowacka
Uważam, że ludzie nie chcą się sparzyć, szczególnie, że psychoterapeuta to ktoś przed kim trzeba się otworzyć i z kimś rozmawiać o swoich problemach. Dlatego szukają opinii. Wszystkie usługi są warte teraz poszukania opinii z uwagi na to, że coraz więcej firm na rynku i nie zawsze jest ktoś kompetentny. Jeśli chodzi o psychoterapeutę to Psychologgia. Mają dobrych psychoterapeutów. Mam dwójkę znajomych, którzy tam chodzili i każdy sobie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologgia sie reklamuje tutaj bez zahamowań. Od razu widać kiedy pacjent pisze autentycznie a kiedy gabinet reklamuje sie sam. Zwróćcie uwage że najlepsi terapeuci w tym kraju nie mają W OGÓLE opinii w necie. Są polecani "pocztą pantoflową" i mają kolejki pacjentow. Spytajcie znajomych żeby Wam kogos polecili. Ludzie chodzą do psychologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarates
ja osobiście polecam Panią Katarzyne Sikore, bardzo fajna, miła,dużo jej zawdzięczam, naprawde sporo mi pomogła, kontakt do niej jedynie mam nr telefonu: 572972783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makora
Jak w Warszawie to tylko Psychomedic. Tam zatrudniają fachowców z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/ są na nich namiary. Można zarejestrować się do nich poprzez stronę lub telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Rembertowie i szukałam psychologa gdzieś w okolicy bo codziennie dojazdy do pracy już mnie tak wykańczały :( tymbardziej że po bardzo cięzkiej sytuacji rodzinnej odechciewało mi się żyć i koleżanka z wołomina poleciła mi panią psycholog w zielonce. I dużo się nauczyłam, jeszcze sporo pracy przede mną ale co zrobić... Pani się nazywała Agnieszka Idźkowska i pracowała w Linii Zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wrażenie na mnie zrobiło centrum medyczne CC - www.cityclinic.pl Mają lekarzy od każdego zagadnienia, od urologa po psychologa. Personel życzliwy i pozytywnie nastawiony. Już po pierwszym telefonie byłam dobrze nastawiona. Szybko, konkretnie, wizyta na odpowiadający mi dzień i godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furmanka34
ja chodzę do Anny Górskiej do psyche medical i jestem bardzo zadowolona, widać efekty terapii a chodzę 3 miesiące. do tego naprawdę czuję się zrozumiana i nie czuję się jak jakiś dziwoląg, tylko przeciwnie - w końcu o siebie zadbałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris 23
Korzystałam z Fundacji Pomocy Psychologicznej RAZEM, byłam na grupie prowadzonej przez Tomka Rejenta i Magdalenę Krawiarz. Bardzo profesjonalne osoby, lubią swoją prace co widać i czuć :-). Moja znajoma chodzi na indywidualną do Tomka Rejenta i bardzo sobie chwali, choć twierdzi, że na grupie DDA było łatwiej. Polecam miejsce z duszą i niskimi cenami porównując z innymi miejscami :-). Podaje adres strony może komuś się przyda razem-fundacja.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rastejka
Dobrym psychologiem jest Pani Ewelina Bazyluk z kliniki na Chmielnej. Bardzo sobie cenię każdą wizytę u nich i jej pomoc. Jest zawsze pomocna, uśmiechnięta i życzliwa. Powiedziałabym z powołania. Skutecznie pomaga i leczy. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krochnal
Coś Wam powiem - "dobry psycholog" nie dla każdego jest dobry. To zależy od specjalizacji, od problemu jak masz do rozwiązania, bo każdy specjalista jest lepszy w czym innym. Ja nigdy nie skorzystam już z tzw. dużej renomowanej przychodni, jakich jest sporo w wawie. Miałam problem z córką, która w wieku 10 lat nie chciała jesć warzyw i prawie żadnych owoców. Myślałam żeby pójść do dietetyka, ale gdzieś przeczytałam, że jest ktoś taki jak psycholog żywieniowy, więc zaczęłam szukać. Znalazłam małą poradnię Acai w wawie gdzie mają i psychologa i dietetyka i umówiłam się. Ciężko było, bo córka nie chciała współpracować i potrzeba było po kilka spotkań. Ale udało się, tylko dzięki kompleksowemu podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam psycholog Magdalenę Romaniuk z Gabinetu Psychoterapii Vertus na mokotowie ul. Cieszyńska.( psychoterapia-vertus.net). Przyjemna, kontaktowa i nie żąda majątku za pomoc-bierze 80 zł/h. Bardzo mi pomogła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×