Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gedoline

dobry psycholog warszawa

Polecane posty

Gość Toś ktoś
Korzystając z rady forumowiczów, poszłam do Magdaleny Boniuk, która ma gabinet w bardzo dogodnym dla miejscu (od centrum jadę max 10min). Odpowiadało mi miejsce, ale przede wszystkim kwalifikacje. Ponieważ Magda prowadzi psychoterapię jako psycholog i seksuolog, nie omija z pacjentem tych tzw. "trudnych tematów" z czym się np. spotkałam na poprzedniej terapii... Poszłam z problemem związkowym, ale pracując nad jednym problemem dotyka się i innych, a w zasadzie ku mojemu zdziwieniu, naprawia się i inne problemy. Dlatego w moim życiu poprawiły się nie tylko relacje z mężem. Przychodziłam z różnymi bieżącymi sytuacjami i analiza, którą robiłyśmy z Magdą sprawiała, że z tygodnia na tydzień radziłam sobie o wiele lepiej. Niesamowicie też mi to podniosło samoocenę - małe sukcesy czynią cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem, ze mialam okazje odbyc wizyte u pewnej Pani psycholog z psychomedic w warszawie. Moje doświadczenie z nia bylo jednym z gorszych jakie przezylam. Interesowalo ją tylko ile zarabiam ja i moja rodzina i w jaki sposob do niej trafilam. Wmawiala, mi rzeczy z ktorymi nie moglam sie zgodzic. Dopiero z polecenia trafilam do pani Izy Kulpanowskiej w poradni Help-Medical (www.help-medical.pl) i tam znalazłam pomoc, której szukałam. Wytłumaczyła mi dokładnie czym jest nerwica lękowa i w jaki sposób mogę z nią walczyć. Była przy tym jednocześnie bardzo ciepła, empatyczna ludzka. Serdecznie polecam. Nie zycze komukolwiek złego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze powiem, ze mialam okazje odbyc wizyte u pewnej Pani psycholog z psychomedic w warszawie. Moje doświadczenie z nia bylo jednym z gorszych jakie przezylam. Interesowalo ją tylko ile zarabiam ja i moja rodzina i w jaki sposob do niej trafilam. Wmawiala, mi rzeczy z ktorymi nie moglam sie zgodzic. Dopiero z polecenia trafilam do pani Izy Kulpanowskiej w poradni Help-Medical ( www.help-medical.pl ) i tam znalazłam pomoc, której szukałam. Wytłumaczyła mi dokładnie czym jest nerwica lękowa i w jaki sposób mogę z nią walczyć. Była przy tym jednocześnie bardzo ciepła, empatyczna ludzka. Serdecznie polecam. Nie zycze komukolwiek złego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melecka
Ja byłam w kolektywie psychoterapii Psychologgia. Muszę powiedzieć że "klinika" bardzo rzetelna, nie czuje się tam jakoś źle. Przyjęła mnie dr. Katarzyna Sawinda-Dziadecka. Moje nerwice lękowe odnalazły swoją przyczynę w końcu i terapia bardzo mi pomogła. Teraz jest już lepiej, nie czuje się zlękniona, choć wiem że jeszcze długa droga przede mną, ale połowę mam już za sobą ;) www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namiary na terapuetę, który pomógł naszemu ojcu przy nałogu alkoholowym, trzymacie namiary - http://uzaleznienie.info/napisz Koleś zna się na rzeczy - sam miał duże problemy, sądzę że z tego wynika skuteczność działania. Ojciec pił od 13 lat. Wyszedł z tego, pracuje i chyba jest czysty, a przynajmniej nie widzimy, aby cokolwiek złego się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treterski
A jak konkretnie przebiega takie leczenie? Jak wygląda? Mamy w rodzinie osobę, która ma problem z alkoholem i nie bardzo wiemy w jaki sposób jej pomóc. Po czym ocenić, czy dana osoba realnie nadaje się do tej pomocy? Na co powinniśmy zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogły spotkania z panią Kamilą Szopą www.warszawa-terapia.pl Bardzo miła atmosfera, ciepło i życzliwość pozwoliły mi otworzyć się i opowiedzieć o swojej trudnej sytuacji. Spojrzenie na problem z innej perspektywy pozwoliło mi wiele sobie przetłumaczyć i zrozumieć jak postępować. Rozmowa pełna zrozumienia, empatii pozwoliła mi nie myśleć o sobie i o swoim życiu w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka11111
Stawka zależy przede wszystkim od terapii, jej długości i w ogóle leczenia. Ciężko tak powiedzieć. Ja nie dużo płaciłam jak chodziłam do Wojciecha Majdana w www.psychologgia.pl nie mogę złego słowa powiedzieć na tego terapeutę. Bardzo cierpliwy człowiek, łagodnie podchodzi do pacjenta i ma z nim wspaniały kontakt. Odczułam że naprawdę chce mi pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_15
Polecam PsychoMedic http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa . Świetni specjaliści. Koleżanka tam chodziła i naprawdę jej pomogli. Mają nawet wizyty domowe i psychoterapię przez Skype (jeśli ktoś np. wstydzi się iść do gabinetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
czasami psycholog może nie wystarczać zwłaszcza przy dzieciakach, gdzie tak naprawdę one same nie wiedzą co się dzieje i dlaczego tak się czują a nie inaczej. Wtedy warto zasięgnąc opinii psychaitry. w warszawie jeśli nadal szukasz mogę polecić http://psychomedic.pl/psychiatra-dzieci-i-mlodziezy-warszawa/ znajdziesz tam potrzebną pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze firmy reklamują sie tu same. Ja jako pacjentka, moge szczerze polecic psychoterapeutkę Joannę Jaskulską - Korzan, z którą pracowalam nad swoimi problemami ponad rok. Niezwykle empatyczna, wrazliwa i kompetentna osoba. Uwielbialam nasze spotkania, choc byly dla mnie trudne, wymagaly pracy nad sobą. Dzięki tej kobiecie jestem teraz szczesliwa i odwaznie mierze się z problemami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm odnosnie Psychomedic z Wawy - macie moze jakies dobre i sprawdzone opinie? Widze, ze na forum przejawia sie kilkakrotnie link do nich - czyli rozumiem, ze mozna im zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawinna1
Hmm ja chodziłam do Krzysztofa Dziewulaka, bardzo dobry psychoterapeuta, bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Pracuje w Psychologgia. Byłam wcześniej u innego na nfz psychoterapeuty i nic mi nie pomógł więc teraz wybrałam prywatnie. Znaczna różnica w podejściu do pacjenta. Polecam warto! www.psychologgia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo pomogła pomoc psychologiczna ze strony https://psychomedic.pl Świetna klinika mających bardzo dobrych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingi99
Ja mogę polecić psychologa Ewelinę Bazyluk z www.Psychologgia-plus.pl Bardzo sympatyczna kobieta, doświadczona. Od pierwszej rozmowy widać ze interesuje się problemem swojego pacjenta i że rzeczywiście chce mu pomóc. Ja chodziłam przez pół roku do niej. Bardzo dobrze wspominam sesje u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinka29
Ja przez dłuzszy czas walczyłam z depresją. Nawet nie wiedziałam,ze jest to depresja. Czułam,.ze cały świat tak jakby zrobił się szary. Potem przeszłam dwa załamania i dopiero za namową męża ( w zasadzie pod jego przymusem) wybrałam sie do psychologa na psychoterapię. Obecnie jestem w trakcie psychoterapii prowadzonej przez panią psycholog Sylwię Milller ( sensity na Mickiewicza w Warszawie) i z każdą kolejną wizytą czuję się lepiej. Żałuję obecnie,ze nie wybrałam się trochę wcześniej bo moze szybciej bym się uporała z chorobą. Niestey ale w depresji jest typowe to,że się unika leczenia i to błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia polecam pana Bartłomieja Andruszkiewicza. Psycholog i psychoterapeuta, od którego można uzyskać dużo ciepła i życzliwości w naprawdę przeróżnych tematach. Ma też stronę internetową: http://psychoterapia-warszawa.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka2
Ja byłam u Pani psycholog, a zarazem seksuolog Anny Bieleckiej. Wiele spraw omawiałyśmy, bardzo mi pomogła. Polepszyłam sobie dzięki wizytom u niej jakość życia, nie tylko seksualnego. Bardzo sympatyczna kobieta, można spokojnie z nią porozmawiać i nie czuć jakiegoś większego skrępowania. http://www.psychologgia-plus.pl/anna-bielecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza na świecie pani Magda Sendecka (znana z tygodnika kulturalnego) - osiągnęłam ogromny rozwój dzięki tej kobiecie, jest fantastyczna, bardzo polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś uderzać do ośrodka www.wrelacji.pl. Ja bardzo mile wspominam psychoterapię tam :) Wiem też, że prowadzą terapie dla rodziców z dziećmi, terapie małżeńskie itd. Może warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doradźcie proszę dobrego psychologa może nawet psychiatrę. nie umiem poradzić sobie ze zdradą męża. mam już 50 lat nie wiem czy chcę żeby został czy odszedł. boję się samotności. on jednego dnia deklaruje że mnie kocha, że nie chce odejść, innego wykrzykuje że sama sobie jestem winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daranka
Jeśli chcesz iść do dobrego psychologa to polecam Panią Ewelinę Bazyluk, pracuje na Chmielnej. Świetna Pani Psycholog. Ciepła i przyjazna kobieta. Ja byłam bardzo zadowolona, po raz pierwszy z wizyty u psychologa. Naprawdę w końcu mi się udało trafić na odpowiednią osobę. www.psychologgia-plus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga761
Sprawdźcie sobie ofertę tej kliniki https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Mają tam świetnych specjalistów, którzy posiadają nie tylko szerokie kwalifikacje, ale również doświadczenie. Poza tym jest tam również zespół psychiatryczny, więc jeśli problem jest poważny, to od razu możemy skorzystać z pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega polecił mi Warszawskie Centrum Psychoterapii "Adeste". Chodzę do innej terapeutki niż on ale dla mnie rewelacja, widzę to po zmianach w moim życiu, po tym że chce mi się żyć, pracować, dobrze się czuję, mam energię . Ta osoba mnie inspiruje, samym swoim przykładem zmieniła mój świat na lepsze. Trudno to oddać w słowach. Dodatkowym atutem tego gabinetu jest jego kameralność i przytulności w odróżnieniu od komercyjnych poradni, przychodni czy innych niemiłych psychiatrycznych instytucji które chyba głównie straszą pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Psychomedic. Komercja, komercja i jeszcze raz komercja:( Człowiek sie u nich tak naprawdę nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ja byłem i bardzo chwalę. Polecam PsychoMedic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja reklamuję Adeste i niczego oprócz niego nie polecam :P LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×